Death Note

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw sie 09, 2007 6:48 pm

Ech,jesli cię nie będzie,zostawią awizo i paczka według regulaminu przelezy 2 tyg. na poczcie,po czym zostanie odesłana do nadawcy,na jego koszt.

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » czw sie 09, 2007 8:43 pm

Dostałam dzisiaj tomik. Już go zmolestowałam i zdąrzyłam obślinic..... xD Fajnie było sobie przypomniec jeszcze raz reguły korzystania z DN :lol:

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw sie 09, 2007 8:47 pm

Lisa pisze:Dostałam dzisiaj tomik. Już go zmolestowałam i zdąrzyłam obślinic..... xD Fajnie było sobie przypomniec jeszcze raz reguły korzystania z DN
...zazdroszczę, muszę się przyznać do tego... :| :mrafroamerykanin:

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » czw sie 09, 2007 9:02 pm

Kisara pisze:...zazdroszczę, muszę się przyznać do tego... :| :mrafroamerykanin:
heh, pewnie niedługo do ciebie dojdzie. ^^
Ja doznałam szoku jak dzisiaj do mnie przyszedł, heh. :mrgreen: :shock: :lol:

DarkSister
Status: Offline

Post autor: DarkSister » czw sie 09, 2007 11:23 pm

Ja jak byłam z psem to spotkałam listonosza i tylko tak czekałam aż powie, że coś dla mnie, ale przeszperał torbę i niestety, niet :cry:
Może jutro...
Ja także zazdroszczę, także nie jesteś sama Kisara x) :wink:

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob sie 11, 2007 5:19 pm

Dziś jeszcze nie mieli, nawet w mojej księgarni. Jakby ktoś zobaczył w Empiku to niech da znać ^^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz sie 12, 2007 8:16 pm

Ja już przeczytałam i jestem zachwycona i w ogóle wniebowzięta.
Kupiłam na doji dwie pocztówki z Death Note i mam całkowicie etap na Death Note :mrafroamerykanin:

seiya
Status: Offline

Post autor: seiya » wt sie 14, 2007 11:08 pm

Sposób prowadzenia narracji jest IMNERHO lepszy niż w serialu. Tam jest właściwie liniowo, w mandze jest z pomysłem, np. najpierw Riukuś zalicza zonka, a dopiero potem wyjaśnia się, skąd taki rozwój sytuacji :D

No i dodatek na końcu... :D

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt sie 28, 2007 1:19 pm

Kurde obleciałem 3 empiki i nie ma Death Note ... Chyba się do jpf'u jutro przejde...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt sie 28, 2007 2:48 pm

Endriu napisal na Mfie ze:
Empiki wciaz nie zamowily DN, ale dam znac jak juz im wyslemy.
takze nie masz co biegac po empikach, pojsc do Atutu, tam pewnie maja.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt sie 28, 2007 3:18 pm

Ale napisał też, że można się lada dzień spodziewać prenumeraty na drugi tom... kochany L na okładce będzie :kawaii:

telengus
Status: Offline

Post autor: telengus » wt sie 28, 2007 6:52 pm

pierwszy tomik bomba czekam na nastempny

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt sie 28, 2007 7:38 pm

Sheril pisze:takze nie masz co biegac po empikach, pojsc do Atutu, tam pewnie maja.
Bliżej do wydawnictwa mam ^^

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » śr sie 29, 2007 6:01 pm

Wywąchałam DN za wszystkie czasy (mangi JPF zawsze ładnie pachną xD). Mam nadzieje, że 2-gi tom będzie w terminie bo uschnę z tęsknoty. Poza tym nie lubię nie widzieć twarzy L-chan'a =_="

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt sie 31, 2007 8:36 am

Już można składać przedpłaty na tom 2 - Połączenie :wink:
http://www.jpf.com.pl/sklep.php?id=pozycje&nazwa=Death

kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » pt sie 31, 2007 12:55 pm

Zamówione ^^ Od razu sobie FMA calego strzelilem :>

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr wrz 05, 2007 10:22 pm

jpf pisze:Death Note #1 w empikach
Tom 1, Death Note trafi do empików dopiero w przyszłym tygodniu. Przepraszamy za takie opóźnienie, ale wynikło ono z powodów proceduralnych. Uwaga, nakład tej mangi w empikach będzie bardzo mały, więc jeśli nie znalazłeś jej w empiku, zamów u nas, bądź szukaj w punktach sprzedaży.
A do tego wczoraj wyszedł 2 tom AS'a (według strony JPF'u) mam nadzieje, ze lada dzien bedzie w mojej skrzynce pocztowej :D

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw wrz 20, 2007 6:24 pm

W Empiku guzik znalazłam, a akcje poszukiwawcze zakrojone były na dużą skalę. Zacznę się już to tego przyzwyczajać, że tomy od JPF bede musiała zamawiać :/

Długo trwało ale mam *^^* Od razu spodobała mi się matowa obwoluta, a tomik niczego sobie, jeden błąd rzucił sie w oczy, a czytało się świetnie ze świadomością, że powinnam była najpierw lekcje odrobić bo teraz nie mogę sie z wrażenia skupić na niczym. Tak tylko myślę, że tomiki będą sie strasznie gryzły kolorystycznie na półce, szkoda że nie są jednolite.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt wrz 21, 2007 9:23 am

dragon007 pisze:Tak tylko myślę, że tomiki będą sie strasznie gryzły kolorystycznie na półce, szkoda że nie są jednolite.
popieram, jakby byly wszystkie tego samego koloru to by to super wygladalo *_* no ale jpf nie ma na to wpływu raczej

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt wrz 21, 2007 10:31 am

Kira the Demon pisze:no ale jpf nie ma na to wpływu raczej
Poza tym była już o tym długa rozmowa na forum jpf ;]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości