Death Note

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » czw cze 12, 2008 3:36 pm

Życie to ja mam ciekawe i zapewniam że nie żyje tylko komiksem i kompem, po prostu sie dziwie że jeszcze nie ma dzieki za linki :D

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw cze 12, 2008 3:40 pm

Silvera pisze:Każdy ma prawo dziwić się czemu coś, co powinno wyjść danego dnia, jeszcze nie wyszło.
Jakbym tak zawsze miała, to dawno bym była już po zawale czekając na DNAngel 6, który wyszedł 10 miesięcy po planowanej dacie wydania ;)
Krzych Ayanami pisze:Trzeba jeszcze trochę poczekać.
Zdarza się, na szczęście od 5 tomu zaczynają mi się okładki podobać :D

kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » czw cze 12, 2008 4:30 pm

Może ogranicz mangi i przestań tylko nimi żyć i kompem.
Ludzie, jak nie macie co robić, to wyjdzie na powietrze, pogoda ładna albo na piwko z kolegami.
I nie trujcie już, wyjdzie, to wyjdzie.
Lol, a mowi to osoba ktora najdluzej siedzi na forum i prawdopodobnie ma najwiecej postow/dzien z nas wszystkich :o

Swoja droga ktos wie co to za pocztowki sa znowu do "dostania"?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw cze 12, 2008 4:52 pm

kemal pisze:mowi to osoba ktora najdluzej siedzi na forum i prawdopodobnie ma najwiecej postow/dzien z nas wszystkich :o
Tobie chyba już to tłukłam do główki, że mam często włączone forum a w ogóle na nim nie siedzę, i czasem wychodzi, że mam 12 godzin dziennie naliczone (mój komp dziennie chodzi po 12 godzin i parę razy dziennie zerknę na forum, co może sprowadza się do 5 minut). Teraz bardzo mało pisze w ogóle postów, bo mam co innego do roboty. Poza tym ja wypomniałam mu marudzenie a ty czepiasz się licznika na moim koncie...
Przepraszam za offtop, ale na takie sformułowania w kierunku mojej osoby muszę reagować :roll:

[ Dodano: Czw 12 Cze, 2008 ]
I jeżeli masz zamiar ciągnąć sprawy mojego profilu możesz mi równie o tym dobrze pisać na gg, bo masz mój numer. Z mojej strony koniec.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw cze 12, 2008 5:35 pm

FMA mial pierwotnie wyjsc 21 czerwca, wiec DN mozna sie spodziewac gdzies w tych okolicach. Mi to osobiscie zupelnie nie przeszkadza, bo i tak bym musial czekac do konca miesiaca na zlozenie zamowienia - 23 czerwca wychodzi nowy Samotny Wilk i akurat osiagne pulap cenowy zachaczajacy o darmowa przesylke :mrgreen:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » czw cze 12, 2008 9:27 pm

Kisara pisze:Tobie chyba już to tłukłam do główki, że mam często włączone forum a w ogóle na nim nie siedzę, i czasem wychodzi, że mam 12 godzin dziennie naliczone (mój komp dziennie chodzi po 12 godzin i parę razy dziennie zerknę na forum, co może sprowadza się do 5 minut). Teraz bardzo mało pisze w ogóle postów, bo mam co innego do roboty. Poza tym ja wypomniałam mu marudzenie a ty czepiasz się licznika na moim koncie...
Przepraszam za offtop, ale na takie sformułowania w kierunku mojej osoby muszę reagować :roll:
kemal,
Winny się tłumaczy :D a prawda w oczy kole :kyaa:
Gotenks pisze:FMA mial pierwotnie wyjsc 21 czerwca, wiec DN mozna sie spodziewac gdzies w tych okolicach. Mi to osobiscie zupelnie nie przeszkadza, bo i tak bym musial czekac do konca miesiaca na zlozenie zamowienia - 23 czerwca wychodzi nowy Samotny Wilk i akurat osiagne pulap cenowy zachaczajacy o darmowa przesylke :mrgreen:
domyśliłem się, że pewnie pojawi sie koło 21, ja kupuje tylko DN wiec czesto sobie robie spacery do Komikslandi bo nie połaca mi się zamawiać zreszta może skompstwo przez mnie przemawia ale ja wole odbierać różne zamówienia ręcznie :D

[ Dodano: Czw 19 Cze, 2008 ]
Uroczyście oświadczam, że w Wawie można już ostać 5 tom DN - nie wiem jak tam w komkslandi ja swój kupiłem w centrum komiksu czy jak mu tam :]

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt lip 08, 2008 9:39 am

Wczoraj otrzymalem spora paczke z Komikslandii, a w niej miedzy innymi nowy Death Note.
Strasznie dlugo mi zeszlo z przeczytaniem tego tomu, bo nagromadzenie tekstu w niektorych momentach bylo znaczne. Ale akurat w tej mandze dialogi czyta sie bardzo przyjemnie.
Tomik troche slabszy od poprzednich, jakby siadla troche dynamika. Chyba wolalem gdy Light byl przeciwnikiem L'a, a nie jego pomocnikiem ale i to dalo kilka fajnych akcji potrojna randka z Misa itp :)
Powoli dochodzimy do momentu w ktorym zarzucilem czytanie skanow, wiec mysle ze czytanie bedzie jeszcze przyjemniejsze. Szkoda, ze nastepny tom dopiero we wrzesniu :?
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr lis 19, 2008 3:49 pm

Dzisiaj ku mojemu zaskonczeniu (zapomnialam, ze zamowilam prenumerate dawno, dawno temu;p) dostalam juz 7tom DN.
Ktos juz ma?jakie wrazenia? ostatni tom byl troszke nudniejszy,ten znow mnie wciagnal w wir wydarzen i czytam z zapartym tchem;D

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr lis 19, 2008 4:17 pm

To ostatni z tych, które chciałam czytać (z przyczyn wiadomych), teraz mogę się już oficjalnie zbuntować ;D

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » śr lis 19, 2008 11:41 pm

Tomik o wiele lepszy znowu powrót do wartkiej akcji w końcu mówimy Pa Pa pewnej postaci - nie wiem czy to dobrze czy źle skanów nie czytałem nie chciałem psuć sobie akcji. Tak na prawdę dla mnie seria mogła by się skończyć w tym miejscu, bo nie wiem czy mi sie podoba małe ksero kopia L w postaci Nera. Sayu jest słodka i śliczna :D

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw lis 20, 2008 9:57 am

baka-oni-ri pisze:teraz mogę się już oficjalnie zbuntować ;D
Pamiętasz, jaka żałoba na forum była jak XYZ wykitował? XD Nigdy tego nie zapomne, jakie to było głupie... XD

... no a ja swój tomik będę miała do tygodnia, najpierw muszę wyzdrowieć, bo na razie się nie ruszam z domciu : (

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw lis 20, 2008 12:01 pm

Kisara pisze:żałoba na forum była jak XYZ wykitował
wcale nie pojechałaś spoilerem XDDDD pamiętam, pamiętam ;)

Chociaż waham się czy przestać czytać. Są potem akcje których nie skumałam w anime... muszę to przemyśleć ;)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw lis 20, 2008 12:48 pm

No ja nie przestane czytac, bo nie ogladalam anime i nie czytalam skanow :]
Ciekawi mnie co bedzie z Misa, w sumie;p he he he;]

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » wt sty 20, 2009 11:20 pm

Więc przeprowadzam reanimancję tego tematu - w Wawie od poniedziałku można dostać 8 tom DN

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt sty 20, 2009 11:47 pm

Mam tylko 3... Musze nadrobic zaleglosci, no ale bedac tutaj (Man) to ja sobie ang pokupuje xDDD

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr sty 21, 2009 12:52 pm

MattGrimp pisze:w Wawie od poniedziałku można dostać 8 tom DN
:O
czyli ze w Sznie tez juz powinnam :| wczoraj jeszcze w Empiku nic nie widzialam, trzeba sie przejechac do lepszych zrodel;)

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » śr sty 21, 2009 4:41 pm

No ja tam mang nie kupuje w Empiku (nie wiem czy u nich jest już nowy DN) =] wole pójść do Komikslandii

Etelie
Status: Offline

Post autor: Etelie » ndz sie 09, 2009 11:43 am

Death Note *_* Wspaniałe to to jest. Co do mangi to podobnie jak użytkownik powyżej: chodzę do Komiksolandu który mi koleżanka pokazała, zamiast łazić po empikach... Znacznie więcej tam mang jest... W Empiku to jedna malutka półeczka tam: chyba cały sklep...

Gocholudek
Status: Offline

Post autor: Gocholudek » ndz wrz 20, 2009 10:08 pm

Etelie Niektórzy nie mają tak dobrze, u mnie w mieście jest tylko Empik, najbliższa Komikslandia jest jakieś 150 km od tego miasta -_-'
A tak poza tym odnośnie Death Note to jest to moja ulubiona manga ^^

martycja
Status: Offline

Post autor: martycja » wt lut 16, 2010 7:24 pm

Własnie dorwałam ost tom Death Note'a. Orientuje sie ktos czy na ostatniej stronie jest Misa?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość