Angel Sanctuary

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn paź 01, 2007 9:43 pm

Ray pisze:Mówisz o empiku w galaxy? Dzisaj byłem... Rany... Cała półka mang X_X
Mówię dokładnie o tym empiku bo też dziś tam byłam( liczyłam ,że może Yamik będzie). A skoro tam nie ma problemów z dostaniem AS to mogę się obejść bez pocztówek. Grunt ,żebym mangę mogła dostać.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt paź 02, 2007 12:41 pm

Szkoda, ze nowy tomik wyjdzie dopiero za jakies 3 miesiace, jak juz JPF upora sie z tymi wszystkimi opoznieniami :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt gru 11, 2007 1:29 pm

Wczoraj dostalam moj tomik, z figurka niewiem z czego,pocztowkami i z kliszami (glownie z Vampire Princess i chyba jedna z Hella). Poraz kolejny zachwycam sie podwojnym wydaniem, rewelacja! nie ma az tak wielkiego uczucia niedosytu ^_^ Zdziwil mnie brak reklam z tylu, jakis fanartow,czegokolwiek O_o' Sam tomik extra, na okladce moj ukochany Rosh, w srodku tez go nie zabraklo, az mnie chyba natchnie na nowe avki,hehe :P Ah, jedyna razaca rzecz jaka rzucila mi sie w oczy to Kaori Yuki na niebiesko, dziwnie jakos, lepiej jakby bylo na bialo,mysle.
Poza tym, tomik dostalam za darmo :shock: Wzielam opcje za pobraniem, a chyba komus cos sie pomylilo, ogolnie wszystko spoko ale nie chce miec pozniej problemow z zamawianiem kolejnych tomow :| Mial ktos tez tak kiedys?

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » wt gru 11, 2007 2:06 pm

No, ja zamawiałam trzy tomy, a dostałam 2 i jeden zestaw pocztówek :roll: Kolejna wpadka JPF do kolekcji.

A sam tomik dośc mnie wynudził. Ja tam Rociela szczerze nie cierpię i nudzi mnie on okropnie. Za to Uriel i Kato są w porządku. Z utęsknieniem czekam na pojawienie się Mikusia :kawaii:
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt gru 11, 2007 4:41 pm

Sheril pisze:Wzielam opcje za pobraniem, a chyba komus cos sie pomylilo, ogolnie wszystko spoko ale nie chce miec pozniej problemow z zamawianiem kolejnych tomow :| Mial ktos tez tak kiedys?
Tak. Moja skromna osóbka i do tej pory nie odkręciłam tej sytuacji. Dlatego teraz sie boję zamawiać i muszę kupić w Atucie albo empiku.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt gru 11, 2007 5:27 pm

Mi zalezy na sklepiku chociazby ze wzgledu na pocztowki :| Napisalam wczoraj maila ale nie dostalam jeszcze zadnej odpowiedzi.
Me-ouch pisze:Ja tam Rociela szczerze nie cierpię i nudzi mnie on okropnie. Za to Uriel i Kato są w porządku.
Kato z Setsu sa przezabawni ^_^ No i jeszcze jak Kato kloci sie z Doll, takie male wstawki, bardzo je lubie.
Rosh jest specyficzny i malo kto za nim przepada :roll: ale tez malo kto doczytal do konca ;)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt gru 11, 2007 5:58 pm

Sherilko ja wtedy też maila im posłałam i do tej pory zero odzewu.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt gru 11, 2007 6:03 pm

Madoka pisze:Sherilko ja wtedy też maila im posłałam i do tej pory zero odzewu.
Ah :| Kurcze, pozniej sobie zamowie kolejny tom a bede juz bez tej kaski i co? a jak mnie wpisza na czarna liste albo co? T_T w atucie maja pocztowki jak cos?

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » wt gru 11, 2007 11:18 pm

Sheril pisze:Mi zalezy na sklepiku chociazby ze wzgledu na pocztowki :| Napisalam wczoraj maila ale nie dostalam jeszcze zadnej odpowiedzi.
Mogłabym ci oddać swoje, ale dostałam o zestaw za mało :P
Rosh jest specyficzny i malo kto za nim przepada :roll: ale tez malo kto doczytal do konca ;)
Ja doczytałam, i do końca go nie lubię ;P Szczerze mówiąc, bardzo wielu postaci w AS nie lubię, ale są one tak pokręcone, ze ciekawie się czyta. Ale Rociela po prostu nie trawię za całokształt :P choć i tak jest lepszy od Sary ;)
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » śr gru 12, 2007 8:46 am

Me-ouch pisze:Cytat:
Rosh jest specyficzny i malo kto za nim przepada :roll: ale tez malo kto doczytal do konca ;)


Ja doczytałam, i do końca go nie lubię ;P Szczerze mówiąc, bardzo wielu postaci w AS nie lubię, ale są one tak pokręcone, ze ciekawie się czyta. Ale Rociela po prostu nie trawię za całokształt :P choć i tak jest lepszy od Sary ;)
Też nie lubię Rociela :/ Właściwie to nie cierpię :/
Najlepsza jest Cry i tak ;D

3 tom zamówię pewnie gdzieś z początku nowego roku...

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr gru 12, 2007 11:43 am

Byłam dziś w Atucie, kupiłam tomik 3 bez problemu w sensie ,że było ich na tyle dużo ,że przy następnych nie będzie problemu z dostaniem. Pocztówek nie dają niestety :/
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr gru 12, 2007 12:04 pm

Ja myślałam, że mnie dziś krew zaleje... pojechałam do Komiksiarni, widząc, że na ich stronie głównej jest już AS 3... wchodzę i na dzień dobry dostaję hasło - dostawa będzie o 14.00... ponieważ na bilety do Katosów wywaliłam w obie strony 5 zł, pomyślałam, że może będzie w Matrasie i Empiku (2 Matrasy i 1 Empik w Katowicach)... nie ma...
... ok, jedziemy maksymalnie, jak już stałam i marzłam na dworze, to zadzwonię do Bytomia czy mają... ni ma...
... tak więc zawiedziona wróciłam tylko z Otaku 6 na smaczek... :(

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr gru 12, 2007 6:10 pm

PaulVanK pisze:Też nie lubię Rociela :/ Właściwie to nie cierpię :/
No wlansie,wszyscy go niecierpia, tym bardziej mi go szkoda i go bardziej przez to lubie :kawaii: a czemu go tak wszyscy niecierpia?;<
Madoka pisze:Pocztówek nie dają niestety :/
w sumie uspokoilam sie troche ze niezaplacilam, bo przeciez nie moja wina ze nie chcieli ode mnie pieniedzy i maja balagan, badz ktos niedopatrzyl (pewnie przy pakowaniu uznali ze zamawialam cos wczesniej i ze mam oplacone), napislaam do nich maila ze co mam teraz zrobic to mi nieodpisali, najwyzej schowam te pieniadze (jasnee :roll:) i jak zamowie kolejny tom to albo zaplace wiecej albo nie,o. Bo procz karteczek to dostalam jeszcze folie i figurke;< no i lubie spac spokojnie wiedzac ze dostane AS do domu 8-)
Kisik,a czemu nie poczekalas do tej 14?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr gru 12, 2007 6:13 pm

Kisik,a czemu nie poczekalas do tej 14?
Przyjechałam do Katowic o 10.00.... nie chciałoby mi się czekać 4 godz... :roll:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr gru 12, 2007 6:57 pm

No i po co Ci bylo wstawac tak wczesnie? :roll: masz teraz nauczke na przyszlosc, zeby spac dluzej ^___________^ i zeby zamawiac sobie w prenumeracie, ho ho ho:D

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr gru 12, 2007 8:28 pm

No i po co Ci bylo wstawac tak wczesnie?
Ja tak zawsze, buu....
Sheril pisze:? :roll: masz teraz nauczke na przyszlosc, zeby spac dluzej ^___________^
To dobra rada, zapiszę sobie :P
Sheril pisze:i zeby zamawiac sobie w prenumeracie, ho ho ho:D
Jutro drugie podejście, trzymać kciuki :mrafroamerykanin:

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » śr gru 12, 2007 10:05 pm

Sheril pisze:No wlansie,wszyscy go niecierpia, tym bardziej mi go szkoda i go bardziej przez to lubie :kawaii: a czemu go tak wszyscy niecierpia?;<
Mogę mówić tylko za siebie, ale mnie irytuje w nim: charakter, motywacja, postępowanie, sposób wyrażania sie, wygląd, stosunki łączące go z innymi postaciami, i parę innych spraw :P
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr gru 12, 2007 10:35 pm

Ale Rociela trzeba pochwalic za słodka scenke z Katanem z tego tomu :D (Katan wyglada w tych dłuzszych wloskach przeslicznie *_*)

I nareszcie pojawiaja się moje dwie ulubione postaci <3 Uriel (polskie zdrobnienie nie podoba mi sie ;_; ) i Belial *^^* jeszcze tylko Lucyfer i bede szczesliwa XD~~

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw gru 13, 2007 11:23 am

Kira the Demon pisze:Belial *^^*
The same, wyczekiwałam go długo :*
BTW Dorwałam dzisiaj tomik. Za fatygę dostałam 3 zł zniżki na tomik :P

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » czw gru 13, 2007 11:36 am

Hej sorry resory, może mnie ktoś uświadomić ale dlaczego przepadacie za tą manga, ja przeczytałem pierwszy tom chyba z 3 razy pogubiłem się w nim z piętnaście razy, może to przez to że postacie z wyglądu malo się różnią chodzi mi o tego tam Roiela czy jak tam i tego drugiego.

Zresztą nie wiem jak wy ale ja uważam że mangi z j.p.f znacznie podrożały teraz juz prawie nic nie mozna kupić jak kiedyś za 15 złoty, obecnie szkoda mi wydać 30 zyli na mange przeczytac i odstawić na półkę nie wiem może dorosłem, a musze przyznać że byłem szajbusem na tym punkcie i na moich półkach były prawie wszystkie tytuływydawane przez jpf czy waneko było tego ze 41 tytółów jak nie więcej i to wszystko kompletne albo w trakcie zbierania, nie uważacie ze to strata kasy jak można mnieć za darmo z netu. Jeszce rok temu bym kupował Deth Nota i AS a teraz to olewam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości