Angel Sanctuary

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » pn wrz 10, 2007 4:48 pm

Potwirdzam obecnosc w Matrasie w Katowicach.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn wrz 10, 2007 5:38 pm

A ja mam pytanie. Czy któraś z osób które zamawiały prenumeratę dostała już swój tomik? Bo coś długo idzie. Zazwyczaj paczka do mnie dochodzi ze dwa dni po wydaniu tomu a tu narazie cisza.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn wrz 10, 2007 6:00 pm

Madoka pisze:A ja mam pytanie. Czy któraś z osób które zamawiały prenumeratę dostała już swój tomik? Bo coś długo idzie. Zazwyczaj paczka do mnie dochodzi ze dwa dni po wydaniu tomu a tu narazie cisza.
Zagladam do skrzynki pocztowej co najmniej dwa razy dziennie, ale jeszcze nie znalazlem w niej nowego tomu Angel Sanctuary :(
Pewnie przyjdzie na dniach. Ostatnio zamawialem Alchemika i Heata i paczka szla prawie tydzien :/
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 10, 2007 6:16 pm

Ja juz dzis dostałam :D i własnie go męczę :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn wrz 10, 2007 6:33 pm

Szczecin to jednak wiocha, nawet paczek na czas nie dostajemy :|

[ Dodano: Pon 10 Wrz, 2007 ]
Ok,nie jestesmy do konca wiocha, przed chwila dostalam moja paczke, jednak nie bylo w srodku kartek pocztowych, przez co jestem troche zla, no ale napislaam juz mejla do redakcji co z moimi pocztowkami.
Ide sobie poczytam na oslode chociaz, a co.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt wrz 11, 2007 1:48 pm

Dziwna sprawa. Przyszły aniołki tylko mnie zastanawia czemu listonosz mi zostawił w skrzynce bo powinnam mu zapłacić przy odbiorze. Bardzo dziwne. Chyba będę musiała napisać do JPF-u
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt wrz 11, 2007 2:14 pm

Ja dostalam poczta kurierska (chociaz nie zamawialam,tez dziwne), przyjechal taki facio o 19 i mi dal, tylko karteczek nie dostalam, czekam na mejla od redakcji zobacze co mi powiedza.
A ogolnie tomik fajny, nie moge sie doczekac nastepnych, Rociel jest boski *____* fajnie wyglada jak ma 25-26lat,hiihihihih. Niektore teksty pisane gwara byly dla mnie srednio zrozumiale,, dobrze ze znam ang wersje i w ogole wiem o co chodzi bo bylo by ciezko momentami. No i swietna sprawa ze tomiki sa takie grube, czyta sie i czyta i nie ma sie az takiego uczucia niedosytu.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt wrz 11, 2007 2:19 pm

A ja własnie wszystko dostałam tylko teraz nie wiem jak mam płatność uregulować, zawsze brałam za pobraniem i było wszystko w porządku a tu teraz mi problem wyrósł. Czekam na odpowiedź bo już maila posłałam. Ehh następnym razem to chyba sobie machnę przelew :/
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt wrz 11, 2007 3:36 pm

Ja od razu po zamowieniu przelew zrobilem (za pomoca Inteligo). Pierwsza paczka przyszla mi listem poleconym, a nastepna (ta z Angel Sanctuary) znalazlem w skrzynce pocztowej. ;)
Pocztowki calkiem fajne, chyba reszte tomow tez bede w prenumeracie bral zeby cala kolekcje zebrac (moze do nastepnego tomu dadza jakas z Luckiem :roll: ).
Za czytanie wezme sie dopiero w weekend, jak juz mi sie egzaminy skoncza. A teraz wracam do notatek z materialoznawstwa. :cry:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw wrz 20, 2007 6:16 pm

Poczta normalnieje. Tomik coś szybko mi przyszedł, specjalnie czekałam aż zbierze sie kilka rzeczy i zamówię razem z pocztówkami, bardzo mi się podobają i chcę skompletować wszystkie :) Za czytanie wezmę się w sobotę, ale strasznie mnie ciągnie do tego grubasa ><

Już przeczytałam, ale tom 1 był nieco lepszy, po 2 mam mały niedosyt. BTW czy u was też niektóre strony są jakby rozmazane?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob wrz 22, 2007 1:18 pm

No ja pocztowek nie dostalam, zla jestem bo pisalam do redakcji i myslalam, ze chociaz mi odopowiedza ze nastepnym razem jak zloze zamowienie na prenumerate to je dostane,a tu nic :x
Strony tez mam takie rozmazane, jakby rozciagniete z miniatury :S to wlasnie taki minus tego tomiku.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob wrz 22, 2007 1:29 pm

Sheril pisze:Strony tez mam takie rozmazane, jakby rozciagniete z miniatury :S
Moje wszystkie ok... ale znowu miałam problem taki jak z pierwszym tomem - jak otworzyłam, to chyba z pierwszych 20 kartek było jeszcze zszytych i delikatnie nożyczkami je przecinałam ehhhhhhhhhhhhhhh

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob wrz 22, 2007 4:22 pm

Sheril pisze:Strony tez mam takie rozmazane, jakby rozciagniete z miniatury :S to wlasnie taki minus tego tomiku.
mam to samo >_> pixele widac na moze 1/4 stron >_> tak jakby je powiekszano O_o

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pn paź 01, 2007 3:37 pm

W prenumeracie jest już 3 tom 8-)

Obrazek

Okładka jest cudowna *o*

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn paź 01, 2007 3:56 pm

dragon007 pisze:Okładka jest cudowna *o*
popieram *_* <tylko ta ramka T_T>
chyba zaraz pojde sprawdzic ile mam rzeczy do zamowienia XD...

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn paź 01, 2007 4:26 pm

Okładka w sam raz dla Sherilki;) A ja sobie chyba tym razem daruję prenumeratę zwłaszcza,że widzę ile tomów AS zalega na półce w jednym ze szczecińskich empików .
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn paź 01, 2007 5:48 pm

no ale w sklepie w tomikach chyba nie ma pocztowek, nie ? (widzialam tomiki u mnie w matrasie ale mialy folie wiec nie wiem czy tez sa w srodku pocztowki, czy nie )

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn paź 01, 2007 5:55 pm

Fakt nie ma pocztówek, choć nie wiem jak u nas w Atucie , bo jak kiedyś przy zakupie w sklepiku JPF-u można było sobie wybrać kalendarze to w Atucie też je dawali.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn paź 01, 2007 6:39 pm

Okładka w sam raz dla Sherilki;) A ja sobie chyba tym razem daruję prenumeratę zwłaszcza,że widzę ile tomów AS zalega na półce w jednym ze szczecińskich empików .
Mówisz o empiku w galaxy? Dzisaj byłem... Rany... Cała półka mang X_X

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn paź 01, 2007 8:04 pm

jej, jaka boska okladka *_______________*
ja głęboko myślę nad prenumeratą z takiego względu, że ostatnio pocztówek i tak nie dostałam i po moich wielokrotnych prośbach i tak sie nikt do mnie nie odezwał jak tą sprawę rozwiązać, więc jeśli znów mam nie dostać karteczek a dopłacać za przesyłkę, gdzie problemu żeby dostać AS w Sznie nie ma, to sama nie wiem :|

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości