Angel Sanctuary

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ganimedea
Status: Offline

Post autor: ganimedea » pt cze 20, 2008 10:59 pm

Ja również te artbooki posiadam :wink:

Fotkami nie dysponuję, ale jeśli nikt mnie wcześniej nie ubiegnie, to postaram się coś wrzucić w ciągu kilku najbliższych dni.

Obydwa formatu ok. 30x23cm, oprawa twarda, papier sztywny kredowy.

Angel Cage: ponad 60 stron artów z Angel Sanctuary i nie tylko, 10 czarno-białych stron tytułowych poszczególnych chapterów AS z Hana to Yume, 5-stronicowy wywiad z Kaori Yuki, 5 stron przedstawiających poszczególne postaci i hierarchię Nieba oraz Hadesu. Dodatkowo jedna z początkowych kartek jest z kalki technicznej z namalowaną klatką, zza której przebija anioł z kolejnej kartki. Grzbiet srebrny.

Lost Angel: ok. 50 stron artów, 21 stron ze szczegółowym przedstawieniem chyba wszystkich występujących w AS postaci (nie powiem dokładnie, ponieważ nie czytałam całości AS :oops: ) wraz ze wskazaniem, kiedy się pojawiają po raz pierwszy. Prócz tego opis wielkiej wojny, typologia aniołów i demonów oraz ich zdolności. 41 stron tytułowych z chapterów zamieszczonych w Hana to Yume. 8 stron wywiadu z autorką na temat AS i nie tylko. Również 1 strona z nadrukowywanej kalki na początku tomu. Grzbiet w kolorze miedzianozłotym.

Całość sprawia przyjemne wrażenie, wydanie bardzo estetyczne i wyglądające na solidne.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn lip 14, 2008 11:34 am

Właśnie nabyłam 5 tomik. Nieco sie wystraszyłam bo na początku pojawia sie pierwszych 15 stron i potem tom mi sie zaczyna od początku i leci tak jak trzeba. Dla pewności jeszcze przejrzałam dokładnie tomik czy takie sytuacje nie powtarzają się dalej ale wszystko jest w porządku.

Wam tez sie takie tomy trafiły czy znowu ja nabyłam jakiś unikat ? ;p
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn lip 14, 2008 12:58 pm

Madoka pisze:Wam tez sie takie tomy trafiły czy znowu ja nabyłam jakiś unikat ? ;p
Dzisiaj dostanę swój tom, więc i tu coś napiszę o nim ;)
Ja miałam pierwszy tom, w którym nie było rozdzielonych około 40 stron, i sama nożykiem delikatnie je "odseparowywałam" ;P

[ Dodano: Pon 14 Lip, 2008 ]
Z moim tomikiem wszystko ok ;)

Awatar użytkownika
Kinuyo
Posty: 77
Rejestracja: wt gru 18, 2007 3:24 pm
Lokalizacja: Toruń
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kinuyo » wt lip 15, 2008 10:16 am

Kisara pisze: Ja miałam pierwszy tom, w którym nie było rozdzielonych około 40 stron, i sama nożykiem delikatnie je "odseparowywałam" ;P
No wiesz...? Po latach wydania z nierozdzielonymi stronami są warte majątek :P

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » wt lip 15, 2008 10:55 am

U mnie z tomikiem też wszystko w najlepszym porządku ^^ Jedyny tomik, który miał u mnie błąd w wydruku, to pierwszy tom Yami (jakieś 20 stron wydrukowane do góry nogami i do tego "przycięte") - ale już koniec offtopu.
Ech, naprawdę dzięki temu tomikowi polubiłam Miśka i Rafcia xD

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2284
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » wt lip 15, 2008 12:23 pm

Kinuyo pisze:No wiesz...? Po latach wydania z nierozdzielonymi stronami są warte majątek :P
Cenniejsze sa te z pustymi kartkami :)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt lip 15, 2008 6:25 pm

Ech, naprawdę dzięki temu tomikowi polubiłam Miśka i Rafcia xD
Moim pupilem jest Belial... liczę, że w końcu uda mu się spełnić jego małe marzenie i Lucek go pokocha :P

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob lip 26, 2008 8:36 pm

Zostało trochę kasy z wyjazdu więc zamówiłam tomy 3, 4 i 5 *_* Strasznie mi brakowało aniołków.

W końcu uzupełniłam zaległości, tomy od 3 w górę robią coraz lepsze i bardziej wciągające. Robię też coraz dłuższe przerwy nad niektórymi obrazkami, kreska jest miejscami prześliczna, zwłaszcza jeśli chodzi o postacie męskie :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw paź 23, 2008 6:34 pm

info z 21.10:dzisiaj wyszedl Angel Sanctuary #6, od tego tomu przechodzimy w cykl dwumiesieczny.->od Endriu ^_^
ja juz swoj tomik 6mam (2dni pozniej z prenumeraty,jakos mega sprawnie i szybko to tym razem zrobili?:P). Jestem wlasnie w trakcie lektury, pare rzeczy sie wyjasnia, pare sie na nowo zawija, znowu jest troche mojego ulubienca ;D
no i info o przejsciu na cykl dwumiesieczny bardzo mnie cieszy,mimo ze dalej sie zastanawiam skad ja kaske na to wezme :P

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt paź 24, 2008 10:28 am

A tak właśnie się wczoraj zastanawiałam kiedy 6 tomik będzie ;)
No i fajnie, że teraz będzie wydawane w cyklu dwumiesięcznym, nie trzeba będzie tyle czekać .
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Freequ
Status: Offline

Post autor: Freequ » pt paź 24, 2008 1:16 pm

Już jest ;P

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt paź 24, 2008 10:30 pm

Freequ pisze:Już jest ;P
say wha? O_o'

czy to kolejny z seri +1?

Freequ
Status: Offline

Post autor: Freequ » sob paź 25, 2008 10:29 am

Już jest kolejny tom. Szósty ^^

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob paź 25, 2008 12:53 pm

Nie musisz pisać tego po raz kolejny. Sherilka napisała o tym ,że tom już jest parę postów wyżej więc nie rozumiem po co nabijać posty jak papuga
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz paź 26, 2008 11:45 am

Do mojego zadupia jeszcze nie doszło :<
Przechodzi na cykl dwumiesięczny? JPF'owi sie powodzi? :D (za to moj portfel płacze ;_;)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr paź 29, 2008 12:24 pm

Ja już przeczytałam AS i.... nigdy jeszcze po mandze nie maiłam takiej ochoty przeczytać następnego tomu.....
Poza tym tyle nowych wątków. Zwłaszcza podobają mi się te miłosne... dobra, nie będę spoilerować.
Aż łezka się w oku kręci, że tyle trzeba czekać na kolejny tom....

Serafina
Status: Offline

Post autor: Serafina » śr paź 29, 2008 1:25 pm

Ja muszę się w końcu wziąśc za swoją kolekcję i kupic ten 6 tom. Angel Sanctuary to naprawde świetna manga, i pomyśle że jeszcze niedawno czekało się na polskie wydanie a teraz wychodzi juz wyzej wymieniony tom 6 :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr paź 29, 2008 4:11 pm

Dawaj, Kis,oznacz spoilery i pisz,moze sie cos ruszy w temacie :P

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw paź 30, 2008 11:38 am

Sheril pisze:Dawaj, Kis,oznacz spoilery i pisz,moze sie cos ruszy w temacie
Ok, no to nawijam. x D
SPOILERY
Bardzo spodobał mi się wątek, jak hrabia stwierdził, że Belial jest dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie. Ponieważ darzę tą postać wyjątkową sympatią, byłabym wniebowzięta, jakby ten wątek trochę się rozwinął, choć w to zbytnio wątpię.
Muszę też dodać, że "miłość", jakkolwiek by interpretować relacje jakie zaistniały pomiędzy Razielem i Zaphielem, również zwróciła moją uwagę. Może, w jakiejś niedalekiej przyszłości jeden z bohaterów będzie musiał wykazać się odwagą i powiedzieć do drugiego "jesteś mi bliski"... choć i w to wątpię, bo zapewne Pani Kaori jednego z nich uśmierci...

To chyba wszystko, bo wątek Sary i Setsuny od początku jest mi czysto-obojętny....

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr lis 12, 2008 1:02 pm

Bardzo spodobał mi się wątek, jak hrabia stwierdził, że Belial jest dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie. Ponieważ darzę tą postać wyjątkową sympatią, byłabym wniebowzięta, jakby ten wątek trochę się rozwinął, choć w to zbytnio wątpię.
no cos Ty, HRABIA?!jakby to byl Astarot,no to jeszcze,ale hrabia?:P moge zdradzic Ci tylko tyle, ze Belial jeszcze bedzie miec swoje 5min^.^
Muszę też dodać, że "miłość", jakkolwiek by interpretować relacje jakie zaistniały pomiędzy Razielem i Zaphielem, również zwróciła moją uwagę. Może, w jakiejś niedalekiej przyszłości jeden z bohaterów będzie musiał wykazać się odwagą i powiedzieć do drugiego "jesteś mi bliski"... choć i w to wątpię, bo zapewne Pani Kaori jednego z nich uśmierci...
no, troche za duze masz te nadzieje, he he he, szkoda mi ich troche, ale co to bedzie w nastepnym tooomie:D same rewelki^^
Co do Sary i Setsuny- fajnie, ze wkoncu wlosy sciela:p
Mnie i tak najbardziej cieszyl Rocielek (szkoda ze tak malo, szkoda;<) no i od nastepnego tomu, moj ulubiony(poza R.) bohater AS*^____^*
Jak czytalam po raz kolejny ta bieganine Sary z Setka,to jedyne co mi przychodzilo na mysl- alternative ending,czyli jakby sie wszystko skonczylo,gdyby:D hheheheheh.
Kurcze, ciezko mi tak cos napisac, jak wiem co bedzie dalej, zeby nie psuc niektorym zabawy :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości