D.N.Angel

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF

Co myślisz o polskim wydaniu D.N.Angel?

Jest super!
25
32%
Całkiem znośne, aczkolwiek czytałem/am juz lepsze.
19
25%
Zupełnie nie w moim stylu / Nie podoba mi się.
11
14%
Nie znam tego tytułu.
22
29%
 
Liczba głosów: 77

Anai
Status: Offline

D.N.Angel

Post autor: Anai » wt kwie 25, 2006 3:22 pm

Zauważyłam, że nie ma tu jeszcze tego tematu choć w sklepach mamy już 3 tom tej serii. Zapytam więc:
Co sądzicie o tym uroczym tytule? :wink:
Osobiście czekałam na jego wydanie w Polsce odkąd w "Kawaii" ukazał się artykul poświęcony temu tytułowi... Przyznam sie bez bicia :) , że sie nie zawiodłam (choć czytałam już lepsze pozycje).
Urocza manga choć trochę, lub może bardzo naiwna. Na razie mi się podoba i martwi mnie wieść, że wydanie następnego tomu może się przesunąć.
Dodatki w tomach 1 i 2 były wspaniałe (zwłaszcza w 1 tomie, ("B" jak bezczelna) chciałabym przeczytać cała mangę opartą na tej krótkiej historii).
Ostatnio zmieniony pt kwie 28, 2006 12:06 pm przez Anai, łącznie zmieniany 1 raz.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt kwie 25, 2006 7:02 pm

DNAngel to przyjemna manga i ladna kreska i ciekawa fabula ^^ i bardzo sie ciesze ze wyszla w Polsce, bo ja lekture skonczylam na 6 tomiku, a teraz mam szanse przeczytac historie od nowa i poznac jej dalszy ciag :D

Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » wt maja 02, 2006 12:30 pm

story jest takie sobie, ale ja przede wszystkim lubię to, bo ma świetne obrazki ^_^ kreska Yukiru Sugisaki jest genialna, nie uważacie?

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » wt maja 02, 2006 11:14 pm

(...)kreska Yukiru Sugisaki jest genialna, nie uważacie?
Owszem uważamy i też ja chwalimy :P . (Ach Dark..., ale i tak najbardziej lubię Hiwatari'ego, jest taki słodki :wink: )

Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » czw maja 04, 2006 3:20 pm

Hiwatari jest naleprzy bez okularów moim skromnym zdaniem ^O^ i z skrzy.. :x no sami wiecie

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » ndz maja 07, 2006 11:03 am

A ja najbardziej lubię Hiwatari'ego właśnie w okularach (to taki mój mały fetysz lubię facetów w okularach :wink: :lol: ), ale co do drugiego kryterium to się zgadzam :D .

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » wt maja 09, 2006 1:48 pm

Czytałem od siorki ... w tłoku ujdzie . Rzeczywiście kreska nie jest najgorsza ( :wink: ) . A fabuła jak zwykle - nic nowego ... blablabla 3+/6

Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » pt maja 12, 2006 6:54 pm

fabuła naciagana, uzyta wielokrotnie

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn maja 22, 2006 6:27 pm

Eee tam. Fabuła może być. Właśnie kupiłem I tomik tej serii. Może troszke późno ale nadrobie zaległości :D. W każdym razie mi się I tomik podoba i jutro jadę szukać II, a potem III jak starczy kasy =] Kreska jest miodzio, a i fabuły sie nie czepiam. Jednak brakuje tego czegoś co nadało by wyjątkowości :D Ale nie narzekam, bardzo mi się podoba =]

Annishka
Status: Offline

Post autor: Annishka » wt maja 23, 2006 5:27 pm

To tak samo jak z książkami. Romansidła, horrory i inne pierdoły (bez obrazy dla czytelników) są na tej samej podstawie. Wiele fabuł ma identyczne wątki, ale jakoś i tak wszyscy to czytają (no chyba że jakiś analfabeta się znajdzie - bez urazy). To tak samo jak z mangami ;] Ludzie wykorzystują, ponieważ wiedzą, że są lubiane ;]

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt maja 23, 2006 7:53 pm

To co się lubi to się czyta :D Chociaż raz mi sie zdarzyło przeczytać 3 książki prawie identyczne... szkoda że nie pamiętam tytułów podałbym je :]

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » śr maja 24, 2006 7:30 am

Może to była ta sama książka tylko różniła się wydawnictwami ? :wink:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr maja 24, 2006 8:58 am

Nieee no bez przsady :D Ale były naprawdę do siebie strasznie podobne. Myślałem że czytam dodruk do tamtej lub jeszcze raz tamtą tylko trochę zmienioną :]

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » śr maja 24, 2006 7:23 pm

Wiele fabuł ma identyczne wątki, ale jakoś i tak wszyscy to czytają
Zgadzam się, aczkolwiek myślę, że to że jakaś fabuła jest ograna jeszcze książki lub komiksu nie przekreśla. W końcu dobry pomysł można sprzedać na wiele sposobów, a i tak nie będzie nudno. Osobiście lubie wracać do moich ulubionych pozycji wiele razy (przynajmniej do ich fragmetów), więc czytanie książek podobnych do siebie pod względem lubianej przeze mnie fabuły jeszcze mnie zachęca. Pomimo, że nowości też lubie :wink: .

komx
Status: Offline

Post autor: komx » wt maja 30, 2006 8:24 pm

Przeczytałem pierwszy tom. Wydawał mi się znośny... na początku, ale potem szybko zaczął mi się nudzić. Kiedy doszedłem do końca postanowiłem nie tracić kasy na kolejny tom. Nie wiem, czy dobrze zrobiłem, ale wiem jedno... Shojo nie jest dla mnie :roll:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn sie 07, 2006 6:27 pm

A ja dzisiaj przeczytałem 2 i 3 tomik ^^ Bardzo mi się podoba :P Polecam ^^

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » wt sie 08, 2006 10:05 am

Przeczytałem pierwszy tom. Wydawał mi się znośny... na początku, ale potem szybko zaczął mi się nudzić. Kiedy doszedłem do końca postanowiłem nie tracić kasy na kolejny tom. Nie wiem, czy dobrze zrobiłem, ale wiem jedno... Shojo nie jest dla mnie
Skoro shojo nie jest dla Ciebie to dobrze zrobiłeś, ta seria jest tak słodka, że można od jej czytania próchnicy dostać :lol: , ale i tak ją lubię...

Awatar użytkownika
Hikaru-chan
Posty: 58
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 9:00 pm
Status: Offline

Post autor: Hikaru-chan » czw lip 03, 2008 8:33 pm

Fabuła wciągająca, bohaterowie sympatyczni, kreska cuudna ^^ Naprawdę polecam tę pozycję :)
ObrazekObrazek

yuzuki6
Status: Offline

Post autor: yuzuki6 » ndz gru 14, 2008 12:25 pm

Mój młodszy brat uwielbia tę mange {wszystkie mangi które on czyta wyglądają okropnie najgorzej jest z Chobits, :x pierwszy tom musiałam schować bo wyglądał strasznie z pomiętą [troszkę] okładką :cry: } sama też lubie ją , a zwłaszcza Hiwatariego i Riku. Na smutne dni idealna!!!

lanjeli
Status: Offline

Post autor: lanjeli » śr maja 19, 2010 10:36 pm

Szczerze? Nawet lubię poczytać, ale tylko jak mam ochotę się jakoś rozluźnić. Co do kreski - jest bardzo prosta, ale czytelna i ładna. Przeszkadzają mi tylko uszy :/ Strasznie wszystkim odstają.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości