I''s by Masakazu Katsura

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn gru 29, 2003 11:18 pm

Ja nawet lubię po angielsku mangi czytać, a anime z subami to już wogóle rlz 8)

btw.. a ja jeszcze aktualki k2r site nie przygotowałem - -" Postaram się jak najszybciej o to..

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn gru 29, 2003 11:29 pm

_Keitaro_ pisze:Ja nawet lubię po angielsku mangi czytać, a anime z subami to już wogóle rlz 8)
nom ja przeczytalam I'"s'a w polowie po ang w polowie po polsku :P ale kcialam miec calosc po pol przeczytana(na wszelki jakbym czegos nie zrozumiala^^") no ale poza tym to fajnie sie czyta ja drugi raz^^
a jak stronka by Jaro upadla to wielka szkoda :(

SORATA
Status: Offline

Post autor: SORATA » wt gru 30, 2003 8:45 am

Takashi pisze:Jeśli strona Jaro by upadła byłaby to wielka strata, bo jeśli chodzi o I"s to w tej chwili ściągam skany tylko od nich . Uważam że lepiej czytać swoja ulubiona mangę po polsku niż w jakimkolwiek innym języku. W razie czego są jeszcze skany na stronce klubowej. Co prawda są one po angielsku ale to już nie jest to (choć rozumiem ten język).
CAŁKOWICIE SIE Z TOBĄ ZGADZAM JA PO FRANCUSKU TYLKO GADAM WIEC PO ANGIELSKU NIE WCHODZIW GRĘ CHOCIAŻ ROZPOCZEŁEM ODPOWIEDNIE KURSY ANGIELSKIEGO TO JESTEM BARDZO POCZĄTKUJĄCY A CZEKAĆ Z CZYTANIEM DO KIEDYŚ TO NIECHCĘ :P

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » czw sty 01, 2004 3:07 pm

Zgadzam się, że najlepiej czyta się po polsku - po prosu więcej energii można przeznaczyć na przeżywanie akcji, a nie na "walkę" z obcą mową. Oczywiście ideałem byłoby czytać w oryginale - po japońsku ^^
Dla fanów języka Wielkiego Brata - wbrew temu co próbuje się nam wmówić angielski nie jest jedynym językiem używanym na świecie... :P

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » pt sty 02, 2004 6:31 pm

Sheril pisze:nom ja przeczytalam I'"s'a w polowie po ang w polowie po polsku :P (
Przepraszam zapytanie - Manga ma 15 tomów tak nio a ja mam tylko 5 tomów po polsku z kąt masz połowke po polsku ^^. jeżeli można prosze o link.


Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt sty 02, 2004 6:37 pm

Yukoi pisze:
Sheril pisze:nom ja przeczytalam I'"s'a w polowie po ang w polowie po polsku :P (
Przepraszam zapytanie - Manga ma 15 tomów tak nio a ja mam tylko 5 tomów po polsku z kąt masz połowke po polsku ^^. jeżeli można prosze o link.

:oops: ja sie znow zle wyrazilam :oops: ja pierwsze tomy(nie wiem ile z tego wyszlo)zassalam od Jaro,a reszte Shig z Setem po ang udostepniali.ta polowa to raczej tak przenosnia z mojej strony byla :/

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » pt sty 02, 2004 6:54 pm

No spoko :wink: tylko pytam także mam z jarotrans.prv.pl tylko szkoda że od jakiegoś czasu nie da się ścągać mang pewnie przez ten pr serw.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob sty 03, 2004 1:13 am

Yukoi pisze: No spoko :wink: tylko pytam także mam z jarotrans.prv.pl tylko szkoda że od jakiegoś czasu nie da się ścągać mang pewnie przez ten pr serw.
Jaro mowil,ze to przez to ze I''s na innej stronce teraz jest......::Sheril szuka adresu::..
hmmm...podalabym tutaj ale nie wiem czy moge :( wysle na pw 8)

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » sob sty 03, 2004 10:43 am

Krypto reklama cio ^^.
Dzięki za link kurcze nie moge się doczekać next tłumaczeń tomów
(BIG PSYHO FANATIKO MEN)

Yukoi
Status: Offline

~` Magia I''s `~

Post autor: Yukoi » czw lut 05, 2004 9:04 pm

Obrazek

Postanowiłem że troche rusze ten temat więc zaczynam:


Na czym polega magia I''s to wręcz oczywistem ale zarazem nisamowicie nie zrozumiałe:

1.Bo przecież mamy pełno nie domówień, domyśleń i jesteśmy bombardowani informacjami często nie prawdziwymi.

2.Mamy do "dyspozycji" jedynie umysł Seto w którym ciągle się coś dzieje, ciągle wrze! Gdyby główny bochater mówił co myśli Anime było by strasznie głośne :wink:.

Hehe to śmieszne ale czasem myślenie staje się zgubne a sytuacje w I''s doskonale to ukazują.

><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><

W tej Mandze możemy uczestniczyć w Dorastaniu i wszystkich Aspektów młodego życia nastolatka.

Od Katsugary dostajemy w najczystrzej formie:
Szczerość
Przyjaźń
Młodość
Szczęście
Pragnienia
Odwaga
Miłość

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Niesamowite jest podejście do sprawy moim zdaniem nikt tego tak nie zrobił.

Razem z głównym bochaterem przeżywamy jego uczucia: rozterki, radości, niepowodzenia, sukcesy.
Kochamy patrzeć jak się wygłupi i smucimy się gdy płacze.

Gdy po przeczytaniu rozdziału stanie się coś pięknego w natłoku akcji, po odłożeniu mangi (lub zamknięciu foldera ^^) lepiej nam się żyje w naszym życiu.


Ile może być magi w I''s ....

... nic bo przecież to samo życie.

Obrazek



Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » sob lut 07, 2004 10:32 am

Dzisiaj obejrzałem I''s OVA. Mam mieszane uczucia. W sumie nic nadzwyczajnego. Kreska jakby nie Katsury i postaci średnio podobne do pierwowzoru (ale to już pisałem wcześniej). Jeżeli miałbym porównywać np. do VGA to jestem zdecydowanie za tym drugim tytułem. Co do treści... No cóż... Historia całkowicie oderwana od mangi, ale i też nic nowego nie wnosi. Ot kolejna, średnio udana ekranizacja popularnego tytułu. Nie widziałem jeszcze DNA^2, ale chyba Katsura ma średnie szczęście do animowanej wersji swoich dzieł. Dla fanów Katsury obowiązek (przynajmniej obejrzenia, jeśli nie posiadania), dla reszty - można przejść obok :?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob lut 07, 2004 1:25 pm

Yellon pisze:Dzisiaj obejrzałem I''s OVA. Mam mieszane uczucia. W sumie nic nadzwyczajnego. Kreska jakby nie Katsury i postaci średnio podobne do pierwowzoru (ale to już pisałem wcześniej). Jeżeli miałbym porównywać np. do VGA to jestem zdecydowanie za tym drugim tytułem. Co do treści... No cóż... Historia całkowicie oderwana od mangi, ale i też nic nowego nie wnosi. Ot kolejna, średnio udana ekranizacja popularnego tytułu. Nie widziałem jeszcze DNA^2, ale chyba Katsura ma średnie szczęście do animowanej wersji swoich dzieł. Dla fanów Katsury obowiązek (przynajmniej obejrzenia, jeśli nie posiadania), dla reszty - można przejść obok :?
heh,obejrzalam juz isa oavke wczesniej i mialam cos napisac na ten tremat ale jakos wylecialo mi z glowy :? ale mam dokladnie takie same odczucia!!spodziewalam sie chyba czegos innego...no nie wiem....jakies to nie katsurowate dla mnie bylo :?

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » sob lut 07, 2004 2:59 pm

Gdzie można znaleźć oavke do aizu ?

EDIT: Dzięki Yellon :D
Ostatnio zmieniony ndz lut 08, 2004 8:51 am przez Muti, łącznie zmieniany 1 raz.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » ndz lut 08, 2004 8:37 am

Mnie się udało zassać ją przy pomocy Bittorrenta, a znalazłem ją tutaj:
http://www.animesuki.com/releases.php/i.html
(Chyba z linkiem problemu nie będzie, a jeżeli tak to proszę ciachnąć posta zaczynając od pierwszego przecinka)

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » ndz lut 08, 2004 12:47 pm

Jakby się nie dało to można spróbować też z tej strony (I"s jest czwarte od dołu)
http://a.scarywater.net/a-f/

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » wt lut 10, 2004 10:31 pm

Po Oave byłem zawiedziony przyznaje żę takie postacie jak Teratami i spółka łądnie zrobiono ale reszta beznadzieja !!! A dama fabuła nawet się nie klei! Naprawde tylko dla totalnej komerhy. :evil:

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » śr lut 11, 2004 10:24 am

Yellon jak długo ściągałeś tę OAVkę I"s? Pytam się bo mi strasznie wolno idzie to ściąganie. Wczoraj przez dwie godziny mi nabiło raptem 2,5 MB (wcześniej miałem już 1,5 razem tego było około 4 MB) przy czym na liczniku prędkości ściągania najczęściej mi wyświetlało 0 kB/s. Wobec tego zostawiłem włączonego kompa na noc i ściągnął mi łącznie do tej pory 72 MB. Chobitsy ze strony Clampa miałem szybciej (150 MB w 3,5 godziny)

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » śr lut 11, 2004 11:49 am

Takashi napisał:
strasznie wolno idzie to ściąganie
Szybkość ściągania przez BitTorrenta zależy od ilości osób ściągających przykładowego I's`a. Można by temu zaradzić przeprowadzając akcje typu: umawiamy się na pobieranie "tegos tamtegos" na nockę "tą a tą".
Jeśli jesteś sam to masz transfer 0kb <znam ten ból>.

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » śr lut 11, 2004 12:22 pm

A gdzie można się tak umówić ?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr lut 11, 2004 12:33 pm

To nie tylko ten problem.
Może być dużo źródeł a transfer poniżej 1kbps.
Właśnie tak mam i dlatego zrezygnowałem ze ściągania z BT.
Mam neta przez kablówke i w takich przypadkach mogą zostać nałożone ograniczenia. W każdym bądź razie gdzieś o tym czytałem :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości