I''s by Masakazu Katsura

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » śr lut 11, 2004 1:32 pm

Takashi pisze:Yellon jak długo ściągałeś tę OAVkę I"s? Pytam się bo mi strasznie wolno idzie to ściąganie. Wczoraj przez dwie godziny mi nabiło raptem 2,5 MB (wcześniej miałem już 1,5 razem tego było około 4 MB) przy czym na liczniku prędkości ściągania najczęściej mi wyświetlało 0 kB/s. Wobec tego zostawiłem włączonego kompa na noc i ściągnął mi łącznie do tej pory 72 MB. Chobitsy ze strony Clampa miałem szybciej (150 MB w 3,5 godziny)

Jakieś 3 tygodnie :( Ale przy moim złączu to i nieźle. Maks jaki mogę wyciągnac to 25 MB/h. Komp to chodzi u mnie w trybie 66h/6h (wł/wył). Ogólnie p2p nauczyły mnie niesamowitej cierpliwości. Choć szczerze mówiąc zrezygnowałem na razie z BT na rzecz DC i osiołka (w tej chwili zasysam rózne artbooki i anime ost-y).

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » śr lut 11, 2004 1:40 pm

Setokun napisał:
Może być dużo źródeł a transfer poniżej 1kbps.
No nie wiem gdy wychodzi nowy naruto i ściągam go przez BitTorrenta <z animesuki> to idzie między 10-35kb. Ciekawe ile osób wtedy siedzi

Muti napisała:
A gdzie można się tak umówić ?
Sieć jest wielka. Jeśli nie tutaj, to może zrobię jakąś stronkę gdzie można by się zebrać, termin ustalać i zasysać. Już to widzę "Poczakalnia dla ściągaczy" :D :D

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » śr lut 11, 2004 2:26 pm

Haer`Dalis pisze: Muti napisała:
Napisał :evil:
Av jest mylący
Jak zrobisz tą "Poczekalnie dla ściągaczy" to podaj link

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pn lut 23, 2004 10:52 pm

wyszperane w czeluściach allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21698839 *ślini się miśka* :)~~

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt lut 24, 2004 1:42 am

ciekawe.. hmm a może bym się skusił.. ale nie lubię kupować od osób trzecich :roll:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » wt lut 24, 2004 6:25 pm

_Keitaro_ pisze:ciekawe.. hmm a może bym się skusił.. ale nie lubię kupować od osób trzecich :roll:
zawsze pozoastaje nam czekać na polskie wydanie :roll: ...
tylko kiedy to będzie :>? i czy będzie w ogóle

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » pn mar 01, 2004 8:28 pm

Głosy zagrobów: no cuż na pl wydanie jeszcze sobie poczekamy a od osób 3 także nie lube ale Wenako się stara i mam nadzieje że tak zostanie.

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » pt mar 12, 2004 12:53 pm

Że Waneko się stara to powiem jak zobaczę I''S w ankiecie....:D
Mam nadzieję że tego dożyję ....

Mac_23
Status: Offline

Post autor: Mac_23 » sob mar 27, 2004 1:48 pm

a ja jóż kończe czytać. jestem na 11 tomie i niemoge się oderwać.Waneko musi to wydać w tomach. napewno kupie. :P

It-chan
Status: Offline

Post autor: It-chan » ndz mar 28, 2004 3:00 pm

Jeśli waneko wyda ten tytuł to będzie ekstra.
Choć wątpię. byle by wydali całe VGA.

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pn mar 29, 2004 1:20 am

It-chan pisze:Jeśli waneko wyda ten tytuł to będzie ekstra.
Choć wątpię. byle by wydali całe VGA.
VGAi raczej się nieźle sprzedaje więc nie ma powodów by zawiesić wydawanie, prawda? :?

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » sob maja 22, 2004 11:35 pm

Gósy z grobów cz.2: Ja już all I''s Anglish wer. czytałęm 2 razy... ale Jaro(trans.prv.pl) pracuje pełną parą i naprawde gratulacje dla za wytrzymałość....

(coś czuje że my sami wydamy tą mange :-P)

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » sob cze 05, 2004 10:05 am

Narazie czekam na nowe skany po polsku. w wersji ang. już dawno przeczytałem. Jak wyjdzie w w tomach to kupię bez zastanowienia.
Oav-ka jest średnia ale miło sie ogląda.

qrczak
Status: Offline

Post autor: qrczak » czw paź 14, 2004 7:28 pm

JA chcialem tlko powiedziec, ze jarotransi osiagneli cel.. i na www.jarotrans.prv.pl jest juz calosc i"s'a ptrztulmaczonego na nasz rodzimy jezyk...

Dodam od sibie iz nigdy wczesniej nie czytalme tak wciagajacej i fajnej histori..

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » wt gru 21, 2004 8:03 pm

Osobiście uważam I"s za najlepszą mangę jaką czytałem. Jest tam masa rzeczy przy których można się pośmiać :D i sporo scen wzuszających :cry:. Pozatym bohaterowie są realni i niewystępuje tam żadna fantastyka - czyli ta historia mogłaby wydażyć sie naprawde.
Jedyne co mi się niepodobało to, że Katsura tak jasno dawał do zrozumienia jak to się skończy(chociażby tytuł i jego pochodzenie, albo 51 kamieni). Ale nie jest to duża wada bo wszystko skończyło się tak jak chciałem, no i samo zakończenie jest bardzo piękne i wywarło na mnie dóże wrażenie. Szczerze polecam tę mangę wszystkim którzy jej jeszcze nie czytali i mam nadzieje, że niedługo doczekamy sie wydania jej w tomikach, czego Wam i sobie życze.

IronJack
Status: Offline

Post autor: IronJack » pt gru 31, 2004 6:45 pm

Witam wszystkich serdecznie!!!!!!! Ja całkiem nie dawno przeczytałem I"s i jestem pod naprawde wielkim wrazeniem jest to napewno najlepsza manga jaką czytałem i od tamtego momentu(kiedy przeczytałem ta mangę) jestem weielkim fanem Pana Masakazu Katsury. I był bym bardzooooooo szczęśliwy gdyby ta manga była wydana w polsce!!

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » śr sty 05, 2005 3:04 pm

Radykalny Marzyciel pisze: Jedyne co mi się niepodobało to, że Katsura tak jasno dawał do zrozumienia jak to się skończy(chociażby tytuł i jego pochodzenie, albo 51 kamieni).
Hm, może te kamienie rzeczywiście dużo sugerowały, ale nie był to pierwszy tom (6 albo 7-dokłądnie nie pamiętam), więc przez te początkowe tomy jeszcze nic nie wiedzieliśmy. Co się tyczy tytułu, to tam było sporo bohaterek o imieniu zaczynającym się na literę I. Ja byłam pewna prawie do końca, że Seto będzie z Itsuki.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw sty 13, 2005 7:50 pm

No wiesz Vananar jakby nie było tych innych bohaterek z imieniem na I to zakończenie byłoby już całkowicie oczywiste :wink: No ale nie narzekam bo historia skończyła się tak jak chciałem by się skończyła a nawet lepiej :P Czyli mówiąc inaczej od początku byłem by na końcu team I"s był razem w swoim początkowym składzie i tak też się stało i jestem z tego powodu bardzo zadowolony :D

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » śr wrz 07, 2005 5:17 pm

Joe na ACP pisze:Masakazu Katsura w blogu na swojej oficjalnej stronie zapowiedział powstanie drugiej serii OAV &#8222;I"s&#8221;, której pierwsza część ma się pojawić już w grudniu. Reżyserem ma być Mamoru Kanbe (&#8222;Cardcaptor Sakura&#8221;, &#8222;Elfen Lied&#8221;).

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » śr wrz 07, 2005 5:19 pm

Ciekawa informacje. Mam nadzieje ze tym razem będzie lepiej niż poprzednio. Wiem że to masa roboty ale mogli by się tym razem przyłożyć do wyglądu postaci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość