K2R Club

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » pt sty 02, 2004 6:44 pm

jeżeli już jesteśmy na tym tropie to zapytanko na czym polega członkowstwo w K2R (gdy dostane pełną satyswakcjonującą odpowiedz zaraz przywracamy temat ^^)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt sty 02, 2004 9:37 pm

Członkowstwo w grupach polega na prowadzeniu rozmów poprostu.. Jak ktoś chce może oczywiście udzielać się (np. pisząc artykuły, znajdując ciekawe pliki dla strony klubu) ^^

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sty 02, 2004 9:41 pm

_Keitaro_ pisze:Członkowstwo w grupach polega na prowadzeniu rozmów poprostu.. Jak ktoś chce może oczywiście udzielać się (np. pisząc artykuły, znajdując ciekawe pliki dla strony klubu) ^^
Rozmawiać to raczej nie będę, bo nie znam komiksów z reguły (choć zapowiada się, że przeznaczę więcej szmalu - więcej niż 0 - na mangi w nadchodzącym czasie), ale od czasu do czasu mógłbym mały artykulik skrobnąć. Pisałem swego czasu na pewną stronkę, ale pisałem pretensjonalnie... Może teraz pisze lepiej :)

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pt sty 02, 2004 10:04 pm

ooo...
nowi chętni do klubu, oby więcej osób poznało i zachwyciło się cudownymi mangami Masakazu Katsury :D
Ze swojej strony chciałbym powitać wszyskich przyszłych (mam nadzieje) członków klubu

A przy okazji
Kiedy będzie aktualka strony klubu ?
Wiem że wszyscy mają wiele innych rzeczy na głowie ale czy można podać jakiś termin np. za tydzień, za miesiąc .....

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt sty 02, 2004 10:27 pm

Muti pisze:A przy okazji
Kiedy będzie aktualka strony klubu ?
Wiem że wszyscy mają wiele innych rzeczy na głowie ale czy można podać jakiś termin np. za tydzień, za miesiąc .....
To moja wina :roll: :oops: Czas cięgle nagli.. ostatnio to już wogóle strasznie szybko leci.. coraz gorzej.. ale postaram się jak najszybciej.. gomen że tak wyszło..

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sty 02, 2004 11:14 pm

Znalazłem wywiad z Katsurą, mógłbym go przetłumaczyć dla strony, ale to mogą być same podstawy.

Jeśli chodzi o przynależność do klubu, to mogę być jego "przyjacielem", ale co do przynależności mam wątpliwości... Czytałem tylko 4 tomy I'S, DNA^2 i przeglądałem nieprzetłumaczone skany M :roll:

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » sob sty 03, 2004 10:37 am

Fenks Kaiteru. A wracając do strony troche szkoda że link do Artbuków nie działa. :cry:

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob sty 03, 2004 12:51 pm

A ja z kolei nie mogę ściągnąć OAV-ek z VGAi choc próbowałem nie raz.

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » sob sty 03, 2004 2:28 pm

A to dziwne bo ja wczoraj ściągałem i szło ładnie hmmm... ciekawe czy art buki już działąja.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob sty 03, 2004 2:37 pm

Yukoi pisze: A to dziwne bo ja wczoraj ściągałem i szło ładnie hmmm... ciekawe czy art buki już działąja.
Przypuszczam, że wchodzisz przez download. Tu tkwi problem gdyż jakimś dziwnym trafem są dwa odnośniki. Drugi znajdziesz w galerii i on też powinien działać. Jakby co to TU masz linka bezpośredniego ^^

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » sob sty 03, 2004 2:51 pm

Już się wcześniej skapłem ale zachowaj ten post dla innych. Dzięki temu ujżą światełko w tunelu i pujdą w strona prawdy i dowlondu ^^. :wink:

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » ndz sty 04, 2004 6:03 pm

A teraz mam pytanie chciałbym się zapisać do waszego klubu z 3 powodów:

:arrow: 1. Jestem fanem Katsury i przedewszystkim I''sa

:arrow: 2. Lubie być nabierząco a taka ekipa jest kopanią info i dowlondu który lubie poszerzać.

:arrow: 3. Mówie serio dla mnie jesteście już wzorem dawno temu o was słyszałem ale byliście dlamnie początkującego nie osiągalni.

I lubie być w dobry m gronie które wy tworzycie.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz sty 04, 2004 6:19 pm

Miło to słyszeć ^^
Zgłoszenie możesz wysłać poprzez
Grupy - K2r Club - zobacz informacje - dołącz

Update:
Dopiero teraz zauważyłem, gomen.
SORATA - witamy w klubie.
Yukoi - czekam na zgłoszenie.
Ostatnio zmieniony ndz sty 04, 2004 6:42 pm przez Setokun, łącznie zmieniany 1 raz.

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » ndz sty 04, 2004 6:42 pm

Sorki ale jakoś tego nie widze mógł byś mnie oświecić oco dokładnie chodzi.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz sty 04, 2004 6:48 pm

Już zrobione, witamy w klubie.
Na przyszłośc: odnośnik do grup masz u góry na pasku pod logiem forum - pomiędzy szukaj a wyloguj ^^

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » ndz sty 04, 2004 6:53 pm

Aha hehe ^^"" dzięki.

SORATA
Status: Offline

Post autor: SORATA » pn sty 05, 2004 7:03 am

cze
dziekuje sedecznie z przyjęcie do grupy będę sie starał godnie ją reprezentować :D :D 8) na forum i nietylko

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » wt sty 06, 2004 1:40 pm

Nietylko ty ! :) :) :)

SORATA
Status: Offline

Post autor: SORATA » śr sty 07, 2004 10:43 pm

Co tu taka cisza cyżby już ferie się wam zaczeły i na jakieś”zimowiska” wyskoczyliście?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr sty 07, 2004 10:46 pm

brak czasu i weny wśród klubowiczów :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość