Cutest Girl from I''s

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.

Cutest Girl from I''s

Iori
4
12%
Iori
4
12%
Izumi
5
15%
Izumi
5
15%
Itsuki
7
21%
Itsuki
7
21%
Nami
1
3%
Nami
1
3%
 
Liczba głosów: 34

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » sob maja 22, 2004 11:18 pm

Iori.... czemu, to marzenie każdego faceta, czy może istnieć.... możę, jadnak dlatego nazywamy je marzeniem bo nie da się spełnić...^^^.

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » wt sie 03, 2004 6:15 pm

Głos swój oddaję na IZUMI
1. Ma cute ciałko :wink:
2. Jest mniej popularna niż Iori w szkole i Seto maiłby ułatwione zadanie, tym bardziej, że obie go kochaly i obie go kręciły...
3. Jak coś postanowi tak zrobi
4. Energiczna, odważna i po prostu cuuute *
Jakbym się gdzieś pomylił to pisać na pw hehee (jaja)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt sie 03, 2004 9:14 pm

oooołłłłł jeeee,i dzieki temu i tym sposobem,jest genialny remis !! :D who's next?? IZUMi,IZUMI,IZUMI!! :D
kodzio>>Izumi jest poprostu b.sympatyczna, i nie przejmuje sie wszystkim jakby to byla najgorsza katastrofa w jej zyciu,to mi sie w niej podoba^^i ma sliczny usmiech^^

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » pn sie 30, 2004 7:52 am

Izumi niewątpliwie jest QT ale Itsuki jest bardziej QTna od niej
Sherilka pisze:i ma sliczny usmiech^^
U Katsury to wszystkie mają ładne uśmiechy...i oczka...i nogi...i...no. Dlatego główni bohaterowie mają tak ciężko...

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn wrz 13, 2004 2:15 pm

Itsuki - 6
Izumi - 5
Iori - 2 O_O

Tak jak myślałem. Walka toczy się miedzy Itsuki a Izumi (niech ktoś na Izumi zagłosuje jeszcze, będzie ładny remis ^^ ). A biedna Iori z tyłu (nie mówiac już o Nami) :( Ciekaw jestem jakby się sprawa miała gdyby ankieta uwzględniała dziewczęta z wszystkich mang Katsury :roll:

Ratix
Status: Offline

Post autor: Ratix » pn wrz 13, 2004 10:30 pm

Setokun pisze:Ciekaw jestem jakby się sprawa miała gdyby ankieta uwzględniała dziewczęta z wszystkich mang Katsury
Jak dla mnie to Itsuki dalej the best 8) Pod uwagę wziąłbym jeszcze Ai ale (w mojej opinii) z Itsuki raczej nie wielkie szanse (które w dodatku maleją wraz z czytaniem kolejnych tomw VGAi) :wink:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt wrz 14, 2004 1:23 am

Eh.Mysle ze jakby brac wszystkie dziolchy z mang Katsury(choc nie znam ich za wiele :? )to jak narazie Izumi by prowadzila.
no i btw.prosze o glosy na Izumi *____* plisssssss *___* (maslane oczeta)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr wrz 29, 2004 9:10 am

Wczoraj wreszcie skończyłem czytać I"S. :)
W ankiecie zagłosowałem na Iori, ale teraz, gdybym miał możliwość zmiany głosu, to trafiłby on do Izumi *_________*
W dalszych tomach Iori zaczynała mnie trochę irytować, natomiast, Izumi dostawała same plusy :wink:
No i podobał mi się też charakter Asou :roll: Chciałbym mieć kiedyś taką sąsiadkę :mrgreen:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » czw paź 14, 2004 8:51 am

Nowy jestem dlatego dopiero teraz zamieszczam swój głos ale jeszcze hyba nie jest za późno. No więc jeśli chodzi o mnie to dziewczyna która jest w I's-ie naj... to oczywiście Itsuki. Dlaczego? No cóż najbardziej ze wszystkich mi się spodobała, jest najbardziej żywiołowa i wie co znaczy prawdziwa przyjaźń. Mówiąc krutko to dziewczyna w moim stylu.

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » pt lis 05, 2004 3:42 pm

Nami-jako jedyna ma imię nie zaczynające się na literę "I" :) A poza tym jest bardzo dziewczęca, ładna i sympatyczna.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » ndz gru 12, 2004 4:46 pm

Yukoi pisze:Iori.... czemu, to marzenie każdego faceta, czy może istnieć.... możę, jadnak dlatego nazywamy je marzeniem bo nie da się spełnić...^^^.
Zgadam się całkowicie. Chociasz ja bardzo lubię marzyć i wierzę, że kiedyś spotkam taką dziewczynę...
Niepotrafie sprecyzować za co lubię Iori poprostu taki typ dziewczyny mi najbardziej odpowida. Z pozostałych bohaterek najbardziej lubię Itsuki, bo to dobra przyjaciułka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość