Stuff

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob gru 13, 2003 4:54 pm

Ze strony www.anime.com.pl można ściągnąć teledysk Katsura World autorstwa TDX vs DL

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob gru 13, 2003 6:30 pm

Sciagnalem, obejrzalem i...
Powiem tak, pod wzgledem montazu to jest mistrzostwo, nie widzialem jeszcze czegos takiego, tym bardziej zrobionego przez naszych rodakow, za to jest wielki plus. Co do dopasowania z muzyka i ogolnego wrazenia, to juz troche gorzej, po prostu nie trafia on do mnie... Po prostu taki klimat mi nie odpowiada, no ale moze dziwny jestem i sie czepiam :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob gru 13, 2003 8:05 pm

Ja sobie w nocy sciągnę 8)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob gru 13, 2003 8:28 pm

Klip jest naprawdę ekstra.
Ma tylko jedną poważną wadę....
Jest za krótki!!!

BTW: Trzeba będzie dać o nim info na stronce.

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » pn gru 15, 2003 7:37 pm

Shig pisze:Klip jest naprawdę ekstra.
Ma tylko jedną poważną wadę....
Jest za krótki!!!
Jest śliczny! ^^

I... rzeczywiście trochę za krótki! :(
Ale daje dobre wprowadzenie w anime - taki łącznik, który myślę, że godny byłby umieszczenia jako opening do anime I''s!!!

Polacy rulezzzz!!!

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn gru 15, 2003 9:23 pm

Super teledysk^^ Naprawdę wypas :) i dobra jakość co się bardzo liczy..

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » wt gru 16, 2003 12:43 am

Teledysk pełen wypas i świetnie dobrana muza (ten utworek Pauli Cole z "Jeziora Marzeń" strasznie mi się podoba). Ale mogli go (teledysk) przedłuzyć jeszcze o minutkę i dopasować oprócz "I''s" i "VGA" jeszcze coś z "DNA^2" - byłaby pełnia szczęścia.

Chyba będę musiał poszukać I''s OVA na necie.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt gru 16, 2003 9:13 am

Yellon pisze:Chyba będę musiał poszukać I''s OVA na necie.
Nie będziesz Obrazek
Jest w planach umieszczenie OAVki na stronce K2R Club.
Na święta chyba wyjadę (o ile nie zasypie drogi, bo jestem kozak i na letnich oponach cały rok jeżdżę), ale po świętach wszystko jest możliwe :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt gru 16, 2003 1:12 pm

A jesli Ci sie spieszy i masz dosc dobre lacze, to sciagaj stad:
http://a.scarywater.net/a-f/ I"S jest ostatnie :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt gru 16, 2003 1:43 pm

Właśnie ta wersja jest w planach do zamieszczenia na stronce.

BTW: Częściowo pod wpływem klipu, a częściowo pod wpływem innych okoliczności postanowiłem zmienić avka. Pierwsze kilka proponowanych avatarków umieściłem w temacie o avatarkach.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » wt gru 16, 2003 2:04 pm

Dzięki Gotenks, ale jakoś nie mogę się przekonać do BitTorrenta. Jak narazie polegam na sieci osiołka... Chyba, ze I''s wcześniej pojawi się na stronce.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt gru 16, 2003 2:22 pm

Nyo ja mam zasadniczo to wolne, więc mogę zabrać się do roboty jak tylko aktualną wersję strony mi Shig podeśle :)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt gru 16, 2003 11:55 pm

Rano podeślę.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » śr gru 17, 2003 7:25 am

Yellon pisze:Teledysk pełen wypas i świetnie dobrana muza (ten utworek Pauli Cole z "Jeziora Marzeń" strasznie mi się podoba). Ale mogli go (teledysk) przedłuzyć jeszcze o minutkę i dopasować oprócz "I''s" i "VGA" jeszcze coś z "DNA^2" - byłaby pełnia szczęścia.
Klip jest super, i rzeczywiście trochę za krótki. Też spodziewałem się czegoś więcej niż tylko VGAi i I"s.

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » sob sty 03, 2004 10:30 am

Dlamnie świetny miło się go ogląda.
Moim zdaniem dobże że nie wiął D.N.A2 bowiem no cuż nie pasuje harakterem do pozostałych 2.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn wrz 13, 2004 9:16 pm

Na jednej z sieci P2P (nie podam adresu) ukazały sie ostatnio dwie dość ciekawe pozycje dla fanów Katsury. Pierwsza z nich do I''s OAV. Wiem, że było to zamieszczane na naszej stronce klubowej ale (dla wszystkich co przegapili bądz mają problemy ze sciagnieciem) nadaża sie okazja aby ściągnąć od razu całość (obie czesci). Druga pozycja to również OAV'ka zamieszczana na stronie K2R Clubu - Video Girl Ai. Jest jednak różnica. Jest to wersja DualAudio (JPN/ENG) wypuszczony przez A4E (Anime 4 Ever). Oczywiscie jest to pełne 6 epizodów a całość ma około 1,4 GB. Myśle, że warto ściągnąć ze wzgledu na jakość obrazu i dźwięk dual audio.
Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt PW.

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pn lip 18, 2005 3:04 pm

Na stronie http://metro.manga.prv.pl/ można znaleźć Shadow Lady po polsku
Imho bardzo ładne (bo to Katsura i w kolorze) chociaż historia troche naciągana.

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości