Website

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn wrz 08, 2003 1:18 am

Proszę wszystkich o uwagę.
Właśnie wystartowała oficjalna strona K2R Club'u.


Chciałbym serdecznie podziekować osobom bez których stronka pozostałaby jedynie w strefie marzeń. Domo Arigato dla _Keitaro_, który jako nasz webmaster nadał stronie jej obecny wygląd oraz dla Shiga, który udostępnił nam miejsce na serwerze. Wielkie dzięki chłopaki. Brawa dla nich, brawa. Domo Arigato również dla Lilu, która jako administrator forum umożliwiła założenie klubu a niedawno założyła nam osobny dział. Chciałem też podziękować wszystkim, którzy wspierali nas duchowo (czyli krótko mówiąc marudzili ^^).

Jejku czuje sie jak na gali rozdania oskarów. Koniec z tym.
Zapraszam na strone www.k2rclub.prv.pl .

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » pn wrz 08, 2003 3:11 pm

Stronka jest super wyraz uznania w stonę autorów :] zauważyłam tylko jeden zgrzyt mianowicie gdy chcesz się dostać do jakiegoś dziłu to trzeba klikać gdzieś obok tego odsyłacza >.> chyba że to tak miało być

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn wrz 08, 2003 5:00 pm

Naiya pisze:Stronka jest super wyraz uznania w stonę autorów :] zauważyłam tylko jeden zgrzyt mianowicie gdy chcesz się dostać do jakiegoś dziłu to trzeba klikać gdzieś obok tego odsyłacza >.> chyba że to tak miało być
Hmm...
Nic takiego nie zauważyłem.
U mnie wszystko jest ok.
Zresztą obszar odsyłacza jest większy niż sama nazwa działu.

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » pn wrz 08, 2003 6:03 pm

Wróciłem po kilkudniowej nieobecności, a tu proszę stronka K2R Club cała i zdrowa, a na dodatek z odpowiednim layoutem :]. Jestem mile zaskoczony. Coś się zaczęło wreszcie dziać.
Co do tych "niedziałających linków" to wydaje mi się, że jest to wina przeglądarki jaką się posługuje dana osoba. U mnie te linki działają bez najmniejszego problemu (IE 6.0pl), ale na przykład u mojego sąsiada (IE 5.0pl) nie działają w ogóle. To tylko moje domysły, ale...

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pn wrz 08, 2003 6:38 pm

co ja mogę jeszcze dodać...hmm... KAWAII :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn wrz 08, 2003 7:33 pm

Trochę w tym moja wina bo powinienem był sprawdzac stronkę większością używanych programów. Sprawdzałem tylko IE6.0 oraz Operą 7. Pod IE jest wszystko oki, a pod Operą występuje małe przemieszczenie lewego menu, co niestety często w tymże programie się zdarza. W najbliższym czasie postaram się przetestować jeszcze innymi progsami (jak czas pozwoli^^) i ostatecznie nanieść jakąś poprawkę..

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn wrz 08, 2003 9:34 pm

Przetestowałem pod Mozillą i działa jak należy. Wszystkie linki były na miejscu, wszystko sie otwierało jak trzeba. Jedynie prędkość działania tej przeglądarki pozostawia wiele do życzenia. Osobiście używam IE 6.0 i wszystko jest w porządku. Pod Operą występują u mnie drobne przekłamania ale to tylko czasem. Mozilla działa zbyt wolno - nie polecam.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn wrz 08, 2003 10:07 pm

Przetestowałem stronę Netscape 7.1 i działa jak trzeba.
Na Sylabie 4.7 się sypie całkowicie, a IE 5.0 nie widzi linków (wyglada na to, że przeglądarki nie rozpoznają niektórych skryptów).
Póki co dałem informację na stronie na jakich przeglądarkach działa.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn wrz 08, 2003 10:56 pm

Shig pisze:(wyglada na to, że przeglądarki nie rozpoznają niektórych skryptów).
Dokładnie to to. Pytałem qumpla (jest dobry w te klocki) i pierwsze o co zapytał to java-skrypty. Proponuje osobom z IE 5.0 (lub niżej) przesiąść się na wersje 6.0 (ze wzgledu na przyzwyczajenie). Reszta może sróbować z innym kompatybilnymi przeglądarkami.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » wt wrz 09, 2003 1:09 am

Gratulacje za stronkę - bardzo ładna. Na razie mało materiałów ale w tym głowa klubowiczów żeby ją zapełnić. U mnie, na IE 6.0pl działa bez zarzutu, choć czasem są kłopoty z wyświetlaniem polskich liter (ale po wyłączeniu automatycznego wyboru kodowania tekstu wszystko wraca do normy). Zauważyłem, że zaimplementowane zostało zabezpieczenie przed kopiowaniem - dobry pomysł.

I teraz mała prośba o korektę. Otóż zostałty zamienione awatarki - mój ma Herks, a ja mam chyba jego (nie jestem pewien czyj emblemat mi się dostał). Prosiłbym o poprawienie tego niewielkiego błędu.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt wrz 09, 2003 1:34 am

Yellon pisze:I teraz mała prośba o korektę. Otóż zostałty zamienione awatarki - mój ma Herks, a ja mam chyba jego (nie jestem pewien czyj emblemat mi się dostał). Prosiłbym o poprawienie tego niewielkiego błędu.
No faktycznie przez pomyłkę dostał Ci się emblemat Herksa.
Już zmieniłem i powinno być ok.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » wt wrz 09, 2003 10:38 am

Teraz jest (chyba) wszystko w porządku. Dzięki.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt wrz 09, 2003 11:01 am

Dzisiaj zuważyłem moje niedopatrzenie, które w praktyce uniemożliwiało ściągnięcie I"s (linki http, zamiast ftp - przez http transfer plików powyżej 2MB wynosi niecały 1KB/s).
Teraz teoretycznie można ściągać, ale...
Jak napisałem inki są do serwera ftp, a ten coś dzisiaj szwankuje :?

EDIT:
Małe statystyki strony na dzień dzisiejszy do godziny 13:00
8 wizyt
w tym 2 z USA i 2 z Singapuru :shock:

No kochani, 50% wejść spoza Europy to chyba możemy powiedzieć, że mamy światową stronkę :)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt wrz 09, 2003 1:27 pm

Shig pisze:Małe statystyki strony na dzień dzisiejszy do godziny 13:00
8 wizyt
w tym 2 z USA i 2 z Singapuru :shock:

No kochani, 50% wejść spoza Europy to chyba możemy powiedzieć, że mamy światową stronkę :)
No nieźle ^^. Poczekajcie jak sie stronka rozwinie. Dojdzie stuff i texty to wtery się zacznie :P

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt wrz 09, 2003 1:56 pm

Może zrobimy też wersję angielską?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt wrz 09, 2003 2:03 pm

Shig pisze:Może zrobimy też wersję angielską?
Myślałem o tym w czasie pisania textu o powstaniu klubu. Myśłe, że nie byłoby z tym problemu. Poczekajmy jednak aż się stronka rozwinie i dojdą texty (mam nadzieje). Mam kilka pomysłów ale czasowo najbliższe dwa tygodnie zajete i nie wyrobie z nimi. Tak więc wszystko w swoim czasie.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt wrz 09, 2003 2:57 pm

Rónież myślę że wersję angielską można stworzyć ale dopiero za jakiś czas.. Odnośnie avantara ehh.. tyle razy sprawdzałem www i jakoś umknęło to mojej uwadze. Ale to nauczka na przyszłość by wszystko sprawdzać wiele razy i jeszcze raz^^

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » śr wrz 10, 2003 9:54 pm

Właśnie byłem - z rozpędu, bo jestem off-line - na urlopie i tylko sprawdzałem pocztę - jest śliczna!!!
Świetnie - tak trzymać!!!

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw wrz 11, 2003 4:02 pm

Informacja dla osób, które korzystają z adresu bezpośredniego do strony:
Strona została przeniesiona na inne konto, w związku z czym obecny adres bezpośredni wkróce przestanie działać (jak tylko wykasuję pliki ze starego konta).

Osoby wchodzące na stronę przez domeny www.k2rclub.prv.pl oraz www.katsuraclub.prv.pl nie mają się czym przejmować, bo domeny te zostały już przypisane do nowego konta.

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » pt wrz 12, 2003 6:06 pm

Już mi wszystko działa - wcześniej miałam Explorera wersję 5.0 i stąd te problemy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości