Website

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Setokun
Status: Offline

Website

Post autor: Setokun » wt wrz 02, 2003 5:34 pm

W tym temacie umieszczane będe wszelkie informacje na temat strony internetowej K2R Club'u, która zawita w sieci już w krótce.
Proszę też zamieszczać tu swoje sugestie, propozycje, projekty, pomysły, skargi i zażalenia itp. itd. czyli wszystko co związane ze stronką.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt wrz 02, 2003 5:50 pm

A więc obecna strona (ta ze skanami I"s) ma strasznie badziewny layout i beznadziejnego webmajstra :?
Nie ma to jak odrobina samokrytyki :)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt wrz 02, 2003 7:18 pm

czy moglby mi ktos podac adres tej stronki? ;p

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt wrz 02, 2003 7:47 pm

idiotka pisze:czy moglby mi ktos podac adres tej stronki? ;p
W chwili obecnej istnieje stronka tylko i wyłącznie ze skanami mangi I''s. Wkrótce wystartuje nowa stronka K2R Club'u. Skany można znaleźć pod adresem www.k2rclub.prv.pl
Shig pisze:A więc obecna strona (ta ze skanami I"s) ma strasznie badziewny layout i beznadziejnego webmajstra
Masz rację :twisted:
To był żart, tylko żart. :P Gdyby nie ten webmajster to by nie było skanów w całości na jednym sajcie.

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » wt wrz 02, 2003 8:52 pm

Właściwie to już wspominałem o tym w temacie K2R Club, ale nic nie szkodzi wspomnieć o tym ponownie. W chwili obecnej pracuję nad translacją mangi Katsury "M". Nie wiem dokładnie kiedy skończę, ale wstępna faza prac jest już na ukończeniu. Jeżeli będę miał trochę czasu (gdzie on jest ?!) to za jakiś czas ukończę prace. Swoją drogą to już mam w planach kolejny projekt, ale zabiorę się za niego dopiero po "M". To tyle...

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt wrz 02, 2003 8:57 pm

Jeśli potrzebujesz pomocy GonZo to jestem do dyspozycji :)

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » wt wrz 02, 2003 9:03 pm

Setokun pisze:Jeśli potrzebujesz pomocy GonZo to jestem do dyspozycji :)
Jak skończę wstępne tłumaczenie to mógłbyś być betatesterem, czy jak to się mówi fachowo konsultanem językowym. Co ty na to Seto ?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt wrz 02, 2003 9:13 pm

Jasne. Daj znać jak skończysz. Służe pomocą.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt wrz 02, 2003 10:54 pm

GonZo pisze:
Setokun pisze:Jeśli potrzebujesz pomocy GonZo to jestem do dyspozycji :)
Jak skończę wstępne tłumaczenie to mógłbyś być betatesterem, czy jak to się mówi fachowo konsultanem językowym. Co ty na to Seto ?
To ja się piszę na drugiego.
Zawsze to lepiej mieć dwóch testerów niż jednego :)

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr wrz 03, 2003 7:22 pm

To ja z niecierpliwością czekam na ta perełkę :roll:

POWODZENIA!!!

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob wrz 06, 2003 10:50 pm

To może ja zapytam czy przewija się tu jeszcze ktoś kto nie podał swoich danych na potrzeby stronki? Użytkowników klub ma sporo ale tylko niewielka liczba osób aktywnie uczestniczy w życiu klubu ^^ Są osoby które mają po jeden-dwa posty, czyli w sumie tylko się zarejestrowały poprosiły o przyjęcie do klubu i słuch o nich zaginął. Czekam na propozycje co z takim fantem zrobić? Czy ma sens mieć 30 nieaktywnych użytkowników czy lepiej połowe aktywnych?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob wrz 06, 2003 11:07 pm

Moim zdaniem w klubie powinny być tylko osoby aktywnie piszące na forum. Użytkownicy nie pojawiający się 2 miesiące na forum, usuwani z klubu. Brutalne.. ale porządek musi być 8)

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz wrz 07, 2003 12:25 am

Zgadzam się z Kei'em... porzadek musi być... ( no chyba, że ktoś z nie swojej winy zniknie na dłuższy czas...). Mam jeszcze pyatnie: co z osobami, które po "starcie" stronki się zarejestrują i odrazoo przystąpią do klubu? Będzie jakiś okres "kwalifikacyjny"? :roll:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz wrz 07, 2003 12:39 am

Może np. trzeba mieć 50 postów by móc zostac przyjetym do klubu. Ale ja uważam że to nie ma sensu, gdyż może to spowodować "nabijanie liczników" przez niektóre osoby..

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz wrz 07, 2003 12:49 am

Okres kwalifikacyjny mógłby być na forum Waneko.
Tzn. byłby np. klub zewnętrzny na forum Waneko, czyli klubowicze i sympatycy klubu, oraz klub wewnętrzny, na forum nowej stronki (myślę, że z czasem stronka dorobi się własnego forum), gdzie byliby przyjmowani tylko aktywni klubowicze i osoby zasłużone (np. biorący udział w dyskusjach, przygotowujący materiały na stronę itp.). Forumowiczom byłyby przyznawane rangi zależnie od stażu i aktywności w klubie, niezależnie od ilości postów (aby zapobiec statsiarstwu).
Oczywiście członkowie wewnętrznego klubu byliby dodatkowo uprzywilejowani (np. dział na forum niedostępny dla pozostałych, dostęp do większej ilości materiałów, itp.).

Wszystko to jednak jest na razie w fazie projektu i może dojść do skutku lub nie. Oczywiście sugestie na ten temat są mile widziane.

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz wrz 07, 2003 12:52 am

Fakt faktem liczniki nie są wymierne... hmm... to ja jush nie mam pomyslów. Moshe jakiś mały test na znajomość twórczości albo jaki inny sadyzm...? :twisted: (jak jush pisałam to nie ja jestem misiem terrorystą :roll: ). ...
Shig WOW! Trochę się zagmatwałam, ale moim zdaniem good idea. :twisted:
Ostatnio zmieniony ndz wrz 07, 2003 1:09 am przez misiaq, łącznie zmieniany 1 raz.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz wrz 07, 2003 11:59 am

No właśnie. Dzięki za opinie.
Skontaktuje się jutro z osobami które przystąpiły do klubu lecz nie wykazują nim żadnego zainteresowania i powiadomię ich o zaistniałej sytuacji. A tymczasem zapraszam wszystkich do twórczej pracy nad textami na strone klubu (rezencje, własne przemyślenia itp.) :P

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » ndz wrz 07, 2003 8:09 pm

A o czym dokładnie mają być te przemyślenia? ;) chociaż mam już jeden temat ;]

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn wrz 08, 2003 12:48 am

Proszę wszystkich o uwagę.
Właśnie wystartowała oficjalna strona K2R Club'u.


Chciałbym serdecznie podziekować osobom bez których stronka pozostałaby jedynie w strefie marzeń. Domo Arigato dla _Keitaro_, który jako nasz webmaster nadał stronie jej obecny wygląd oraz dla Shiga, który udostępnił nam miejsce na serwerze. Wielkie dzięki chłopaki. Brawa dla nich, brawa. Domo Arigato również dla Lilu, która jako administrator forum umożliwiła założenie klubu a niedawno założyła nam osobny dział. Chciałem też podziękować wszystkim, którzy wspierali nas duchowo (czyli krótko mówiąc marudzili ^^).

Jejku czuje sie jak na gali rozdania oskarów. Koniec z tym.
Zapraszam na strone www.k2rclub.prv.pl .

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn wrz 08, 2003 1:12 am

Setokun pisze:Proszę wszystkich o uwagę.
Właśnie wystartowała oficjalna strona K2R Club'u.


Chciałbym serdecznie podziekować osobom bez których stronka pozostałaby jedynie w strefie marzeń. Domo Arigato dla _Keitaro_, który jako nasz webmaster nadał stronie jej obecny wygląd oraz dla Shiga, który udostępnił nam miejsce na serwerze. Wielkie dzięki chłopaki. Brawa dla nich, brawa. Domo Arigato również dla Lilu, która jako administrator forum umożliwiła założenie klubu a niedawno założyła nam osobny dział. Chciałem też podziękować wszystkim, którzy wspierali nas duchowo (czyli krótko mówiąc marudzili ^^).

Jejku czuje sie jak na gali rozdania oskarów. Koniec z tym.
Zapraszam na strone www.k2rclub.prv.pl .
Gdyby były jakieś problemy ze stronką to znaczy, że musiałem coś spierniczyć przy wrzucaniu na serwer.

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości