Website

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw kwie 29, 2004 8:38 pm

_Keitaro_ pisze:Seto jako że na weekendzie mam sajtami się zajmować, może coś sklecę, tj. new laya dla K2R :)
Byłoby miło ^^
_Keitaro_ pisze:bajdełej zmień linka do CFC na http://www.clampfc.prv.pl tamten jest nieaktualny :)
Tak wiem ^^''
Gomen, poprawię gdy będe wprowadzał dalsze zmiany (jeszcze stronke AMClub'u musze podlinkować). Wszystko w swoim czasie zostanie dodane/poprawione ^^

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt kwie 30, 2004 2:52 am

Żeby było śmieszniej to powiem, że dzisiaj (no już wczoraj) rano zacząłem wrzucać update strony na mój serwer, bo wreszcie zaczął działać stabilnie.
Nic nie pisałem wcześniej, bo aktualka dość konkretna jest i wrzucenie ponad 500MB stuffu trochę trwa :roll:

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pn maja 03, 2004 4:05 pm

Niewiem kogo o to prosić więc piszę tutaj:
Czy możecie dodać info o mnie do listy klubowiczów ?
:oops: gomen za offtopa

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn maja 03, 2004 4:55 pm

Muti no problem (i to nie off tyczy się sajta przecież^^) Bajdełej tej listy, może by ją odświeżyć nieco? avki, dane (tj. o ile ktoś chce) na cfc również jeżeli coś się zmieniło, można mnie o tym informować.. :)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn maja 03, 2004 5:00 pm

oh,widze ze nic o aktualce nie napisalam,a przeciez juz gotowa,bylam i widzialam :D VGAi zassalam :P (txs:*),mam jeszcze jeden artykul do przeczytania i ...ehhh...co ja bede pisac,sami zobaczcie,przerwa moze byla i dluga,ale powrot w jakim wielkim stylu :D

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » wt cze 01, 2004 7:44 am

Małę pytanko techniczne - kiedy planyjecie wrzucić 2 część I''s OAV? Jestem trochę zalatany i boję się, że mogę coś przegapić... (^_-)

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » wt cze 01, 2004 4:50 pm

Chomik pisze:Małę pytanko techniczne - kiedy planyjecie wrzucić 2 część I''s OAV? Jestem trochę zalatany i boję się, że mogę coś przegapić... (^_-)
Shig w księdze gości napisał
Za tydzień aktualka i wyląduje na serwerze kolejny odcinek I"s oraz VGA.
Te które są będą musiały z braku miejsca wylecieć.
Niestety jestem zawalony pracą i egzaminami, więc artykułu jakiegoś raczej nie zdążę już napisać.
Pewnie aktualka będzie jak Shig znajdzie troche wolnego czasu.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt cze 01, 2004 11:47 pm

Gome :oops:
Obiecuję, że do przyszłej niedzieli będzie.
(Ostatnio całymi dniami w pracy siedzę)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr cze 02, 2004 1:43 am

Shig pisze:Gome :oops:
Obiecuję, że do przyszłej niedzieli będzie.
(Ostatnio całymi dniami w pracy siedzę)
a po nocach gadasz z dziewuchami na tlenie :roll: :P

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr cze 02, 2004 10:40 am

Ty mnie tak nie wsypuj, dobra? Obrazek

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr cze 02, 2004 2:28 pm

Shig pisze:Ty mnie tak nie wsypuj, dobra? Obrazek
:P hihi :P no oka,oka,ja nic nie wiem przeciez :wink: :twisted:

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » ndz sty 02, 2005 8:34 pm

To bardzo fajna strona, ale za rzadko aktualziowana. Rozumiem, ze webmajster ma tez inne zajecia :]

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » ndz sty 02, 2005 11:05 pm

kodzio pisze:To bardzo fajna strona, ale za rzadko aktualziowana. Rozumiem, ze webmajster ma tez inne zajecia :]
Przykre prawda? :( Części drugiej OAV I''s nie doczekałem się do tej pory... ehhh...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz sty 02, 2005 11:27 pm

Chomik pisze:
kodzio pisze:To bardzo fajna strona, ale za rzadko aktualziowana. Rozumiem, ze webmajster ma tez inne zajecia :]
Przykre prawda? :( Części drugiej OAV I''s nie doczekałem się do tej pory... ehhh...
ale to juz nie z mojej winy :roll: :wink:

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pn sty 03, 2005 6:00 pm

Można by umieścić na stronie Dr Chanbellee po polsku, oczywiście za zgodą grupy która to przetłumaczyła.
Na drugą OAV I''s ja też czekam.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt sty 04, 2005 1:26 am

Cóż mogę powiedzieć? Chyba nic konstruktywnego :? Strona ponownie ruszy, to pewne. Kiedy?
Nie pytajcie! Każda z najważniejszych dla strony osób ma swoje sprawy i nic się na to nie poradzi. Nie ma w tej chwili żadnej alternatywy w kwesti serwera i layouta - a to sprawy priorytetowe.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt sty 04, 2005 1:33 pm

z serwerem pomóc nie mogę sam nie mam gdzie swoich dwóch www umieścić ¬¬

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sty 15, 2005 7:01 am

No niestety...
Zajmowanie się stroną przerosło moje możliwości.
Po prostu brak czasu :(
Zresztą widać jak "często" się ostatnio na forum pojawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości