DNA^2

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Trajkotka
Status: Offline

DNA^2

Post autor: Trajkotka » czw lip 17, 2003 5:42 pm

O czym jest manga DNA2, jaki to gatunek i czy warta jest kupienia??Proszę o pomoc!

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw lip 17, 2003 7:36 pm

Warto, warto, warto ! :P
Autorem DNA^2 jest Masakazu Katsura i to już powinno wystarczyć jako rekomendacja :D
Gatunek? Eeee. Wszystkiego po trochu ? Ogólnie: Komedia S-F.
Manga ta niedługo zostanie wydana wiec unikając spoilerów powiem tak:
Manga opowiada o perypetiach chłopaka imieniem Momonari Junta.
Ma on pewne... hmmm... problemy z dziewczynami :P
Całość komplikuje fakt przybycia Karin Aoi, która okazuje się...
No nie wiem co mam pisać żeby nie spoilerować.
Reasumując :P : Warto, warto, warto !

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » czw lip 17, 2003 7:48 pm

oj spojleruj spojleruj, bo to bardziej zacheci!!! Ja gdybym wiedziala tyle co ty gadasz, to bym w zyciu nie kupila. Dodaj cos - ja w Bakajcu czytalam, i jakos nie sadza zeby mi to zepsulo przyjemnosc z pozniejszego czytania....

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » czw lip 17, 2003 8:30 pm

Okej, może ja trochę "pospoileruje", chociaż w niewielkim stopniu..... Przyszłości Ziemi grozi przeludnienie, a żeby było ciekawiej spowodowane jest ono przez jednego człowieka........tzw. "supersamca". Trzeba coś z tym fantem zrobić, a od czego jest............

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw lip 17, 2003 9:13 pm

No to ja pospoileruję trochę bardziej.

W przyszłości Ziemi grozi przeludnienie, a wszystko to za sprawą jednego megaplayboya z teraźniejszości.
Dlatego z przyszłości w swoją przeszłość, a w naszą teraźniejszość zostaje wysłana łowczyni z misją genetycznego "wykastrowania" super samca.
Wszystko byłoby ok, gdyby nie pewne drobne nieporozumienie...

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » czw lip 17, 2003 9:21 pm

Teraz każda "kumata" osoba powinna wiedzieć o co chodzi w DNA^2 :D .
Podpowiedź dla "mniej kumatych": posty Setokuna i Shiga wzajemnie się uzupełniają......

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw lip 17, 2003 9:50 pm

Dzięki Wam za pomoc ! :D
Co ja bym bez Was zrobił. Jak widać marny ze mnie zachęcacz :?
Ale ładnie się uzupełniamy.. co nie ? :P

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw lip 17, 2003 11:02 pm

HA z tego co mowicie i slyszalem i troche liznalem to mi sie podoba!
czyli szprechacie ze to taka SEXMISJA? :twisted: :wink: :P cool 8)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt lip 18, 2003 12:10 am

kuso pisze:czyli szprechacie ze to taka SEXMISJA? :twisted: :wink: :P cool 8)
Tak jakby :)

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pt lip 18, 2003 3:19 pm

Macie problemy ;P Ja to zaspojleruje !! Wszystkiego (prawie) dowiesz sie tu > http://www.manga.com.pl/gatolog.php3?ka ... pokaz=dna2
end

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt lip 18, 2003 3:24 pm

Linaka -> psujesz zabawę :P

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pt lip 18, 2003 3:26 pm

Setokun pisze:Linaka -> psujesz zabawę :P
;P no co wytnie sie ;p . Jak na wasze wytlumaczenia patrze To sama bym nie wiedziala o co chodzi

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pt lip 18, 2003 3:28 pm

Tylko mnie nie zabijci -- nie rozstrzelajcie !!! http://www.manga.com.pl/gatolog.php3?ka ... a_masakazu << to jest o owym panu ktory nie mial co robic i narysowal DNA`2

alfista
Status: Offline

Post autor: alfista » pt lip 18, 2003 3:32 pm

dna .. o czym jest to juz wiecei :P .. ale ja wiem czy warto, jezeli jest sie fanem katsury to pewnie ze tak, dla samej kreski .. ale .. vgai i dna .. do tego jeszcze i^^s .. bohaterowie sa do siebie baaardzo podobni, taki sam schemat. facet nie smaily itp .. seksowan kolezanka .. perypetie .. no i oczywiscie trojkacik .. imo nudne

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pt lip 18, 2003 5:17 pm

alfista pisze:.. no i oczywiscie trojkacik .. imo nudne
trojkacikow nigdy za wiele :wink:
poczytalem troche opisow (ale unikajac szczegolowych spoilerow- i hate them)... zapowiada sie fajnie

alfista
Status: Offline

Post autor: alfista » pt lip 18, 2003 6:25 pm

hmm .. no tak, trujkaciki dobra rzecz, ale nie po raz 3 w identycznym wykonaniu... -_-

a co do dna^2 ... hmm .. manga dobra, milo sie czyta .. ale fabula kuleje, nie wiem, czytalisci ja albo ogladaliscie anime (ktore notabene jest do bani ale to inna historia..) ten tytul siegna dna. doslownie :]

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt lip 18, 2003 6:39 pm

Bluźnisz człowieku ale to tylko IMO :P
Anime jest dokładnym odzwierciedleniem mangi która IMO jest bardzo dobra. Może nie jest to I's ale i tak ją lubię :)

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt lip 18, 2003 7:02 pm

Jak dla mnie zapowiada sie ciekawie, poza tym to krotka seria i szybko bedzie cala na poleczce :P Mysle ze jesli podoba mi sie VGAi to DNA^2 tez bedzie :)

alfista
Status: Offline

Post autor: alfista » pt lip 18, 2003 9:04 pm

Setokun pisze:Anime jest dokładnym odzwierciedleniem mangi która IMO jest bardzo dobra. Może nie jest to I's ale i tak ją lubię :)
WHAT .. dobra.. zgodze sie ze manga jest dobra (mimo kiczowatego pomyslu), ale anime .. czlowieku, chyba zasiadz przed tv obejrzyj anime, siac na sofie przeczytaj mange .. korde .. czym dalej tym gorzej i wiecej roznic. wady anime - zero pracy kamera, muzyka kompletnie do bani, poprzestaiwane fakty (i nawet chronologia jak pamietam) w stosunku do mangi .. naprawde dno ..

dna^2 jako anime naprawde siegnelo dna

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt lip 18, 2003 9:27 pm

Nie powiedzialem że anime jest lepsze od mangi :?
Nie powiedzialem też że nie ma wad :?

Uważam natomiast że manga jest bardzo dobra i zdania nie zmienie a że lubie też anime to już moja sprawa, co nie? Faktu tego nie zmieni raczej nic a już na pewno Twoje udowadnianie mi jake to beee i łeee. I oczywiście jak juz raczyłem zaznaczyć to wszystko jest IMO. :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości