DNA^2

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt paź 24, 2003 8:10 pm

idiotka pisze:właśnie sobie przeczytałam dwa pierwsze tomiki i cóż.... moje opinia... ale to głupie :?

Główny bohater to kretyn, wszyscy sie we wszytkich zakochują bez wyraźnego powodu, co rusz jakaś superlaska rzuca się na głownego bohatera powodując u niego tym samym 'niedyspozycje żołądkowe', poza tym całość jest po prostu bezsensowna. Wcale, ale to wcale mi sie t onie podoba, od razu wywaliłam tomiki z komap (nie bede traciła miejsca na takie coś :x).

Mógł JPF lepiej zainwestować w I"s, seria o jekieś siedem niebios lepsza. Video Girl jest najbardziej wyważone, ale z tego co wyczytałam, to coraz bardzie zbliża się do poziomu DNA^2.

Straszne.
:o

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt paź 24, 2003 8:14 pm

??? O___o''' prosiłabym o jakiś dłuższy komentarz, bo nie za bardzo wiem, co odpowiedzieć :mrgreen:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt paź 24, 2003 8:28 pm

idiotka pisze:??? O___o''' prosiłabym o jakiś dłuższy komentarz, bo nie za bardzo wiem, co odpowiedzieć :mrgreen:
Hehe. To tak tylko było aby Twoja opinia była na nowej stronie :twisted:
A teraz na temat.
Jak dla mnie to w Dna wszystko ma swój powód i jako komedia sprawdza się doskonale. Jest śmiesznie, jest głupawo, jest wporządku ^^
Może dość pokręcone pomysły mogą zniechęcić co bardziej wybrednych czytelników ale mnie się całościowo ta manga podoba (Slump jest bardziej pokręcony i według mnie głupi a się ludziom podoba). Wszystko zależy od gustów.
Video Girl Ai zbliża się do poziomu Dna ? Tego to ja nie rozumiem.
I''s - komedia czysto realistyczna
VGAi - no tu już mamy fantastyke
DNA - również fantastyka
A więc I''s jest najlepszy bo jest realistyczny?
Dna jest IMO naprawdę świetną mangą i zasługuje na wydanie w naszym kraju. Wiadomo, że bym wolał I''s ale jak się nie ma co się lubi to...

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt paź 24, 2003 8:34 pm

namieszłam z tym poziome, ale to przez mój własny rodzaj logiki 8) wytłumaczenie

DNA^2 ~ kretyńskie i pokręcone (powody wyżej)
Video Girl Ai ~ coraz bardziej pokręcone (nowe wideło gerle, Yota zakochuje się coraz to w nowych dziewczynach i ogólne misz-masz) a przez to imo coraz mniej interesujące i coraz bardziej głupie.
I"s ~ przynajmniej do tomu 7 (dotąd narazie doczytałam) trzyma stały (dobry) poziom i ma tam takiego pomieszania jak w dwóch pozostałych tytułach :P




I nie lubię Slumpa. 8)

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pn paź 27, 2003 7:56 am

;D oj cos Idi ostatnio wszystkiego nie lubi ;P

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » sob lis 15, 2003 3:40 pm

(Jakim cudem wcześniej nie zauważyłam tego tematu :shock: )
DNA^2 - zdecydowane TAK!!! Główny bohater jest zdecydowanie fajniejszy od Yoty, no i poza tym całość jest bardziej komediowa :) .
Mam nadzieję, że JPF postara się wydać to w przyszłym roku (postara się I wyda).
Offtop: D.N.Angel też lubię :D
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » sob sty 03, 2004 10:51 am

Przy I''s nie nudziłem się ani do ostatniej sceny (canu ^^) zakończenie hmmm napweno nie zdradze ale zadowalające ma się lekki nie dosyt ale to normalne czasmi sceny się powtarzają tylko z udziałeminnych osub ale to normalne jak to w życiu historia się powtarza.

Nie będe komentował VGA i DNA2 bowiem nie widziałęma a czytając recki nie ma się swojego zdania.

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » sob sty 17, 2004 5:57 pm

Czy 1 tom DNA2 rozpoczyna się od prysznica Saeki Tomoko ?
Widziałem skany i niewiem czy obejmują całość :oops:

BTW: Kuirmoto Ami wyglada podobnie do Amano Ai, przypomina też Itsuki :D

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sty 17, 2004 6:40 pm

Muti pisze:Czy 1 tom DNA2 rozpoczyna się od prysznica Saeki Tomoko ?
Widziałem skany i niewiem czy obejmują całość :oops:
Chyba tak, bo moje skany zaczynały się od tego samego ^^

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » sob sty 17, 2004 7:19 pm

:arrow: Remiel masz skany po polsku ?

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sty 17, 2004 7:36 pm

Muti pisze::arrow: Remiel masz skany po polsku ?
nie, miałem angielskie, ale teraz nawet strona nie istnieje skąd brałem 5 tomów. To są wszystkie tak właściwie?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sty 17, 2004 9:05 pm

Tomów jest pięć i pierwszy zaczyna się od prysznica Saeki :)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sty 17, 2004 9:16 pm

Shig pisze:Tomów jest pięć i pierwszy zaczyna się od prysznica Saeki :)
Czyli widziałem cały. Ale raczej się rozczarowałem...

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » ndz sty 18, 2004 11:50 am

Mam wielką proźbe
Strona z której ściagałem skany DNA ma żle spakowane pliki.
Czy zna ktoś strone z której można je ściągnąć lub jeśli ktoś ma je u siebie niech da mi znać na PW

ONEGAI SHIMASU

Edit: Skasowałem linka ponieważ JPF ma w planach wydać DNA2
Ostatnio zmieniony ndz sty 18, 2004 9:21 pm przez Muti, łącznie zmieniany 1 raz.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » ndz sty 18, 2004 3:20 pm

Przy okazji jeżeli ktoś zna tego linka to niech poda go również mi bo ja też ściągałem skany z tej strony i w rezultacie nie mam nic bo mi wyskakiwał błąd. Będę wdzięczny.

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » ndz sty 18, 2004 5:26 pm

A może problem leży w tym, że trzeba rozpakowywać z hasłem, które brzmi: http://dna2scans.cjb.net/ ???
Sprawdziłem tylko jedną paczkę, więc wybaczcie jeśli się mylę.... :?

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » ndz sty 18, 2004 5:45 pm

Konieczność wpisania hasła nie jest problemem
Kilka skanów jest źle spakowana min. 0306, 0309, 0402, 0403, 0406, 0407, 0508.
Sprawdz te pliki

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz sty 18, 2004 5:53 pm

Kiedyś... kiedy ja ściągałem wszystkie pliki były w porządku...

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » ndz sty 18, 2004 8:06 pm

Chomik pisze:A może problem leży w tym, że trzeba rozpakowywać z hasłem, które brzmi: http://dna2scans.cjb.net/ ???
Sprawdziłem tylko jedną paczkę, więc wybaczcie jeśli się mylę.... :?
Chomik wpisałem podane przez Ciebie hasło i nie chciało mi się otworzyć bo było ono niewłaściwe.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pn sty 19, 2004 5:38 pm

Dzięki Yellon - mogłeś przesłać mi te dane na pw lub mailem, do którego link jest pod każdy moim postem lub na stronce klubowej - wtedy mógłbyś spać spokojnie.
Wiem że DNA^2 ma w planach jpf i 1 tom miał być wydany w październiku ubiegłego roku (akurat w moje urodziny) ale plany te zostały odsunięte na czas jakiś i jest mało prawdopodobne że nastąpi to w tym roku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości