DNA^2

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » wt sty 20, 2004 8:00 am

Nie dałem tego na priva, bo nie byłeś jedynym, który wyraził chęć zaznajomienia się z "kompletnym" DNA^2

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt sty 20, 2004 6:08 pm

Zdecydowałem usunąć tamtego posta.
Przykro mi ale to chyba właściwa decyzja.
Jakby co pozostaje priv lub mail.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » śr sty 21, 2004 8:40 am

I nie mam o to do ciebie żadnego żalu (był mocno na granicy, a nawet poza regulaminem). Wiedziałem że wcześniej czy później któryś z modów to zrobi.

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » ndz lut 08, 2004 9:40 pm

http://allegro.pl/show_item.php?item=20907043

:shock:

Czy DNA jest wydawane w Polsce ?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz lut 08, 2004 10:17 pm

hmm to jakieś francuskie wydanie chyba.. Może ktoś sobie żartuje [: :roll:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz lut 08, 2004 10:58 pm

_Keitaro_ pisze:hmm to jakieś francuskie wydanie chyba.. Może ktoś sobie żartuje [: :roll:
nio na francuskie wygląda. DNA^2 będzie/jest wydawane przez rodzimą JPF? :roll:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz lut 08, 2004 11:02 pm

DNA^2 jest w planach JPF'u tylko nie wiadomo kiedy wyjdzie. Co do tej wersji to nic innego jak wersja francuska z dodatkowo wydrukowanym tłumaczeniem. Spotkałem się już z takimi na konwentach. Tłumaczone przez fanów, drukowane i dołączane w postaci małej książeczki.

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pn lut 09, 2004 8:20 am

A już myślałem że nowe wydawnictwo wydało DNA lub ta oferta jest fałszywa. Napis po francusku jeszcze bardziej mnie zmylił.
:?

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt sie 19, 2005 3:18 pm

Jakiś czas temu przeczytalem. I szczerze to jakoś taka średnia i znowu zakończenie jakieś takie nijakie chociaż bardziej mi się podobało niż VGA. Jakby ktoś wydał to bym mimo wszystk kupił.

CIN25
Status: Offline

Post autor: CIN25 » pn lut 06, 2006 6:53 pm

Przepraszam za odkopywanie takiego starego topica, ale lata leca, a JPF rozczarowal chyba nie tylko mnie. Z obiecanego DNA nic nie wyszlo, potraktowali to jakby nigdy nic sie nie stalo. Moze tak ktos zechcialby to wydac, w koncu to byla taka krotka seria? Jak patrze po zapowiedziach waneko to az sie nadziwic nie moge. Widze jakies Komando Kocia kupa o ktorej pierwszy raz slysze, a moze by tak DNA ? Moze na zasadzie jakiegos preordera i jak sie uzbiera jakas ilosc chetnych by sie to oplacilo wydac to by sie wydalo :] Kiedys tak robil JPF za starych czasow ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości