Czy chcesz by Waneko wydało I''s?

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.

Czy chciałbyś by Waneko wydało mangę I''s?

Tak
58
38%
Tak
59
39%
Nie
18
12%
Nie
18
12%
 
Liczba głosów: 153

LunarBird
Status: Offline

Post autor: LunarBird » śr paź 31, 2007 1:39 pm

Iria pisze:Błagam WANEKO!!! Nie wydawajcie I''S!!!
Iria... >< *siłą woli powstrzymuje się od rękoczynów (widać wiara jest siłą nie tylko w Cephiro)*

Powiem tak. Jeśli Waneko wyda tę mangę, to do serii Sailor Moon by JPF dokoptuję serię I"s by Waneko. Manga GENIALNA, nie da się tego inaczej określić. Kurcze, ja chcę mieć to na papierze! :cry: (skanlacje by Jarotrans mam, ale to nie to...)

Wielbiciele Katsury wszystkich krajów łączcie się! :mrgreen: Może wtedy wreszcie ktoś nas zauważy w tym kraju.

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » sob kwie 12, 2008 7:03 pm

Nie chcę nic mówić, ale troszku jestem opóźniony :P
Czytam dopiero 5 rozdział, ale jestem jak najbardziej na TAK =) Czy to możliwe? Sam nie wiem, ale chciałbym widzieć to wydane w Polsce =)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz kwie 13, 2008 11:31 am

W sumie kto nie jest na TAK xD ? tak serio to nie widziałem tego działu O.o Ale I"s dwa razy przeczytałem, a jakbym miał tomik to byłbym w niebowzięty ;)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz kwie 13, 2008 2:56 pm

Dzisiaj w nocy mialem sen o tym. Otworzylem w nim nowy tomik Uteny i na koncu byla zapowiedz, ze I'S wyjdzie w listopadzie 2009 roku.
Ciekawe czy sie sprawdzi :mrgreen:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz kwie 13, 2008 5:20 pm

Piękny sen ^^ Szkoda tylko, że to listopad 2009, a nie 08 :P Tak swoją drogą... Przyszłościowa zapowiedź xDDD

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » pn kwie 14, 2008 6:46 pm

Taaa miałem sen... piękny sen...
Sny czasami stają się rzeczywistością (oby i tym razem tak było, choć nie obraziłbym się gdyby data się zmieniła na wcześniejszą =) )
Chciałbym, żeby to wydali ^^ fuck najlepszy tytuł z takiego gatunku jaki czytałem ^^"

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » sob kwie 19, 2008 1:48 pm

Ja tez chce I"S mimo że cały czytałam :) Mam slabosc do dziewczat w wydaniu Katsury :)

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » wt kwie 29, 2008 9:26 am

Rozdział 79 - strona 6... myślałem, że z krzesła spadnę ^^"
No comment :D

salemus
Status: Offline

Post autor: salemus » czw maja 07, 2009 3:22 pm

Azirafal pisze:choc I''S nie jest tak popularna manga jak powinna :(
ciekawe czemu jeszcze nie zostala wydana??
To kolejna wielka tajemnica ludzkosci chyba ;p
Mówisz dlaczego nie została wydana pomimo to że jest taka popularna no to co powiedzieć o Bleach ??? JPF ma niby na niego licencję (i to od 2 lat !!) aale mimo to dopiero w tym roku zacznie być wydawana -_-

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości