Czy chcesz by Waneko wydało I''s?

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.

Czy chciałbyś by Waneko wydało mangę I''s?

Tak
58
38%
Tak
59
39%
Nie
18
12%
Nie
18
12%
 
Liczba głosów: 153

S-kun
Status: Offline

Czy chcesz by Waneko wydało I''s?

Post autor: S-kun » ndz cze 29, 2003 4:03 pm

Ja proponuje wydanie I''s ^__^. To wspaniała i śmieszna manga w stylu podobna do Video Girl AI tyle, że bez zjawisk nadprzyrodzonych ^^' (bo dziewczyna wychodząca z ekranu telewizora zdecydowanie jest takim zjawiskiem ^_~). Nie wiem czy ta manga jest w planach wydawnictwa ale z pewnością zyskała by sporą rzeszę fanów ^__^.

PS. Jestem tu nowy i nie wykluczam, że temat tej mangi był już poruszony. Jeżeli tak to przepraszam ^^'. Baka me.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz cze 29, 2003 10:00 pm

Temat I's był poruszany niejako przy okazji.
W chwili obecnej Waneko wydaje VGA, a JPF niedługo zacznie wydawać DNA^2, więc raczej te wydawnictwa nie będą wydawać I's (przynajmniej narazie).
Teoretycznie mangę tą mógłby wydać Egmont, ale osobiście jestem przeciw. Wolę poczekać i mieć nadzieję, że kiedyś za wydanie I's zabierze się JPF lub Waneko.

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » ndz cze 29, 2003 11:01 pm

Chcieć to bym chciał, ale jak słusznie zauważył Shig, w tej chwili jest to raczej niemożliwe (a szkoda :( ). Kto wie, może za jakiś czas ? Zobaczymy....

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » pn cze 30, 2003 2:37 pm

Ja jestem za - ale w swoim czasie.

Sagano-san
Status: Offline

Post autor: Sagano-san » pn cze 30, 2003 6:40 pm

Nie chcę się narażać więc nie będę podawała swojej opini na temat tych mang... ale wolałabym żeby Waneko zamiast I`s wydała takie mangusie jak: Angel Sanctuary lub Saiyuki ;) *hides* Nie zlinczujcie mnie, please ^^'

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lip 04, 2003 10:16 pm

nyo ja jestem jak najbardziej za.. ale teraz wychodzi dużo tytułów i można zaczekać z wydaniem I's. Ważne aby wogóle się kiedyś ukazało w Polsce^^ btw.. I's the best manga dla mnie :>

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » sob lip 05, 2003 10:00 am

Sagano>> My nie z takich, co linczują. Takie towarzystwo gromadzi się przede wszystkim na moim nieszczęsnym temacie z ankietką w dziale Mangamiksu. :twisted:

Co do I``s, to nie mam nic przeciwko, bo o ile ogólnie nie przepadam za Katsurą, o tyle uważam ten komiks za jednak znacznie lepszy od VGAi. Byle nie w tym momencie, bo jak jeszcze dojdzie DNA2, to mielibyśmy 3 serie jednego autora, do tego wszystkie mniej więcej w tym samym stylu. Niech się obie rzeczy najpierw skończą, wtedy dopiero I``s.

if

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » sob lip 05, 2003 10:57 am

Ithil pisze:Sagano>> My nie z takich, co linczują. Takie towarzystwo gromadzi się przede wszystkim na moim nieszczęsnym temacie z ankietką w dziale Mangamiksu. :twisted:
Ach te złośliwości! :D
Masz rację. Co za dużo to niezdrowo, ale Katsurę i tak lubię, bo rysuje coś co jest nastawione na facetów. Mogliby jednak wydać teraz cosik dla dziewczyn, niech stracę. :o
Ale LH proszę nie mieszać z błotem, bo zaczniemy linczować :P (my czyli ja i mój pokaźny zestaw alter ego).

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob lip 05, 2003 5:10 pm

No tak... LH nie mam zamiaru mieszać z błotem bo mi się podoba ^^... więc moge czuć się bezpieczna ;)... i jeszcze raz co do I`s... jeśli już ma być coś tego autora to Shadow Lady... to chyba jego, ne?

Sagano-san
Status: Offline

Post autor: Sagano-san » sob lip 05, 2003 5:12 pm

Gaaah... to na górze to było meh... nie zauważyłam, że jestem niezalogowana ^,^'... gome ^^'...

Qub
Status: Offline

Post autor: Qub » pt sie 01, 2003 11:57 pm

ja tez jestem za tym żeby drużyna I"s przyjechała do Polski. Miło by było z ich strony :] A co do LH to nie wie ktoś kiedy mają wyjsć tomiki ?

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » sob sie 02, 2003 12:21 pm

Muehehe, najpierw LH musi wygrać ankietę... :twisted:

if

Qub
Status: Offline

Post autor: Qub » sob sie 02, 2003 12:32 pm

myśle ze z tym nie powinno być problemu 8)

a może mi ktoś powiedzieć jakie mangi jeszcze są w tej ankiecie ? Bo jakoś w najnowszym MM nie ma żadnej mangi która by mnie specjalnie zainteresowała więc go nie kupuje (a poza tym kasy nie mam ^^")

ps. a wy głosujecie na LH czy nie ?

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » sob sie 02, 2003 4:46 pm

Muahahahhahahahahahha a ja wiem kto wyda I''s ;D ;D ale nie powiem bo jestem wkurzona na wielka czesc forumowiczow za oszczerstwa na temat CCS ;;-(( (wiem tez co wyda po Gw i edenie egmont ^_^)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » sob sie 02, 2003 5:11 pm

Linaka>> Że mówią o CCS, że to dla dzieci? To chyba nic tylko się cieszyć! Zaprawdę, nie ma nic gorszego niż przyspieszone starzenie się, ja wam to mówię. Potem będą chodzić takie czterdziestoletnie dziadki, o masz. :twisted:
A co do Egmontu, wiecie może, czy Gunszmity są aktualne?

if

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob sie 02, 2003 5:11 pm

po edenie, gw i exaxxioonie egmont wyda seraphic feather, peach girl i gunsmith cats ;]

co do i"s a to nie wiem ;P

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » sob sie 02, 2003 5:50 pm

a ja wiem co wyjdzie po peach girl,seraphic feather , gunsmith cats :]
moge tylko powiedziec ( bo nie moge duzo zdradzic i moze byc to plotka) ze jeden jest Shojcem a drugi niezla komedyjka ;]

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob sie 02, 2003 5:57 pm

skąd ty niby możesz to widzieć?? :P na wrak.pl ani serwis-komiksowy.pl nic nie wiedzą, to ty też nie mozesz, o! :P

www.manganet.de <- niemiecka strona egmontu

Qub
Status: Offline

Post autor: Qub » sob sie 02, 2003 6:15 pm

A ty sie linaka 1 tak na wszystkich nie obrażaj (do tego najbardziej na mnie) za to że mówie co uważam ;-) przecież chyba po to jest forum. I nie trzymaj tego info o i"s'ie przy sybie nyooo ^^" Tak sie chwaliłas że masz tyle lat na karku a teraz sie zachowujesz jak rozwydrzony bachor ;-)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 02, 2003 10:23 pm

Linaka1 pisze:a ja wiem co wyjdzie po peach girl,seraphic feather , gunsmith cats :]
moge tylko powiedziec ( bo nie moge duzo zdradzic i moze byc to plotka) ze jeden jest Shojcem a drugi niezla komedyjka ;]
A ja wiem kto zjadł psa sąsiadów, bo za dużo szczekał, ale nie powiem :P
A mój samochód jest ładniejszy niż Twój :P :P
A ja jestem większy od Ciebie :P :P :P

Ja też potrafię pisać posty z dziecinnymi przechwałkami :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości