I''s by Masakazu Katsura

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
ODPOWIEDZ
Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » czw wrz 08, 2005 8:07 pm

Do grudnia niewiele czasu pozostało więc pozostaje czekać cierpliwie i mieć nadzieje że jest na co czekać.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » czw wrz 08, 2005 10:59 pm

Tumacie plakat pierwszego DVD, jakie ma wyjść 9 grudnia tego roku. Tytuł to chyba "I''s Pure" Design jak widać jest bardzo podobny do tego z pierwszego OVA. Ciekawe czy tym razem będzie to adaptacja mangi czy tak jak poprzednio oddzielna historia.

Ktoś potrafi odcyfrować te znaczki, bo w ramce u nóg Iori jest opisana w skrócie treść pierwszego odcinka?


Edit po kilknastu minutach:
Początek opisu brzmi mniej więcej chyba tak (niech mnie ktoś ewentualnie poprawi):
„Wigilijny wieczór. Ichitaka Seto, bliski przyjaciel Terataniego jest w mieście rozświetlonym tysiącem kolorów. Tego dnia, Iori Yoshizuki, razem z (Yuką) Morisaki i (nie mam pojecia kto) urządzaja świąteczne przyjęcie...”
Dalej nie mogę się doczytać. Ktos inny może potrafi?

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt wrz 09, 2005 7:56 am

Postacie na tym plakacie wyglądają lepiej niż w poprzedniej oavce i chyba na lepszy wygląd niema co liczyć. Co do fabuły to jeśli to tłumaczenie jest dobre :wink: to albo będzie to odrębna historia, albo nieco zmienione wydarzenia z drugiej połowy mangi.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pt wrz 09, 2005 10:23 am

Sądząc po tym, co Katsura napisał w swoim blogu będzie to jednak adaptacja mangi. Czyli: hurra!!!

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » wt gru 20, 2005 12:33 pm

Na Anime sukiPojawił sie juz torrent do piwerwszego odcinka serii. Powiem tylko tyle ze jest on duzo lepszy niz poprzednie OAV i postacie bardziej przypominaja te z mangii. Miłego zassysania :wink: Podziekowanie za info naleza sie Madoce.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » śr gru 28, 2005 9:40 pm

To rzeczywiście trzeba za info podziękować i tobie i Madi. Jestem już po sensie i zgadzam się z podtytułem "Pure". To praktycznie dokładna adaptacja mangi, czyli to co tygryski lubią najbardziej :) Ciekawe ile docelowo będzie odcinków.


BTW. "bonus" do pierwszego odcinka jest też niezły :twisted: Obrazek

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw gru 29, 2005 9:08 am

Yellon pisze:BTW. "bonus" do pierwszego odcinka jest też niezły :twisted: Obrazek
A tak bonus jest faktycznie ciekawy :twisted: I też zgadza się z treścią mangii :wink: Czekam na dalsze odcinki i mam nadzieje ze to będzie adaptacja całości mangii a nie urwie się w którymś miejscu.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » ndz mar 12, 2006 7:36 pm

Odcinek drugi jest "juz" dostępny. Właśnie zassysam. Potem napisze jak mi sie podobał.

EDIT: bonus do drugiego odcinka jest też dostępny

Mario185
Status: Offline

Post autor: Mario185 » sob sty 22, 2011 6:15 pm

Witam Wszystkich nie wiem dlaczego tak pozno zarejestrowalem sie tu na forum no ale coz nic straconego mam nadzieje i nadrobi sie stracony dluuuugi czas :) ....jesli zas chodzi o mange I'S by Masakazu Katsura to dla mnie 1 z najlepszych mang jakie czytalem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość