Boso na front

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Boso na front

Post autor: Ame » sob cze 23, 2018 1:54 pm

Obrazek
Tytuł japoński: Kutsuzure Sensen
Autor: Rasenjin Hayami
Gatunki: Fantastyka
Ograniczenie wiekowe: 15+
Liczba stron: 350
Format: A5
Oprawa: okładka ze skrzydełkami
Papier: offsetowy i kreda
Druk: cz-b i pojedyncze strony w kolorze
Opis: Trwa II Wojna Światowa, niemieckie wojska wdzierają się coraz głębiej na terytorium Związku Radzieckiego. Jedną z desperackich prób zatrzymania naporu Wermachtu jest wysłanie Nadii, młodej pani oficer, z misją powołania do wojska samej... Baby Jagi?! Ta jednak nie pali się do wyruszania na wojnę, więc zamiast niej na front rusza jej młoda uczennica - wiedźma Wasieńka. Jak pewnie łatwo się domyślić, nasz nietypowy duet bohaterek czeka naprawdę wiele przygód. W ich trakcie pomogą pewnym zombie znaleźć nowy cel w życiu; przekonają się, że wiedźmy walczą po obu stronach konfliktu oraz staną do walki ze... Śmiercią?

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Boso na front

Post autor: asuneko » wt cze 26, 2018 5:49 pm

Kiedy wychodzi pierwszy tom? Okładka bardzo ładna lubie żywe kolory :mrgreen:
Ostatnio zmieniony śr cze 27, 2018 11:38 am przez asuneko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kilgore Trout
Adept
Posty: 259
Rejestracja: ndz gru 18, 2016 6:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Boso na front

Post autor: Kilgore Trout » wt cze 26, 2018 6:13 pm

Dołączam do pytania o termin wydania. :) Mam nadzieję, że na dniach, bo dołożyłem do zamówienia z Gildii.

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Boso na front

Post autor: pittegawll » sob lip 07, 2018 5:46 pm

Coś wiadomo z Boso na front? Ktoś coś? nie ma żadnego info na fb. Na Gildii premiera opóźniona. Oj źle zaczynają, źle. Mam nadzieję, że to jedynie jednorazowy problem z drukarnią, a nie jakaś grubsza sprawa.

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Boso na front

Post autor: pittegawll » wt lip 10, 2018 11:19 pm

Meliona pisze:
wt lip 10, 2018 2:28 pm
FB pisze:Jak pewnie nietrudno zauważyć, ostatnimi czasy siedzieliśmy raczej cicho, lecz na całe szczęście w końcu się to zmienia. :)

- Najważniejszą sprawą jest oczywiście manga Boso na Front - jeżeli o nią chodzi, to jeszcze w tym tygodniu mamy nadzieję dostać z drukarnii tomiki (na załączonym filmiku widać, jak drukują się okładki), które następnie od razu powędrują do osób, która zamówiły u nas tę mangę (a potem do wszystkich sklepów komiksowych, z którymi współpracujemy). Przepraszamy, że tak długo kazaliśmy Wam czekać na ten tytuł. :/

dobrze, że wszystko ok. Czekam z niecierpliwością na tomik ;)

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Boso na front

Post autor: DarkNighty » czw lip 12, 2018 9:08 pm

Miło nam w końcu poinformować, że do sprzedaży trafia nasza kolejna manga - Boso na front!
Ta dziejąca się w czasach II wojny światowej historia, opowiadająca o przygodach radzieckiej pani oficer oraz młodej i narwanej wiedźmie. W trakcie swoich wojennych podróży napotykają na swojej drodze wiele istot ze słowiańskiego (i nie tylko) folkloru, walczą z nazistami, zas ich celem pozostaje oczywiście dostanie się do serca III Rzeszy - Berlina! Czy uda im się tam dotrzeć? Jakie przeszkody będą musiały pokonać?
Manga Boso na front, tak samo jak inne nasze mangi, została wydana w formacie A5 (148x210 mm, okładka ze skrzydełkami), dodatkowo nasze wydanie jest wydaniem 2w1 (co daje ok. 350 stron czytania za 29,99 zł ceny okładkowej), dzięki czemu po kupieniu mangi będziecie mogli od razu zapoznać się z całą historią!
Osoby które zamówiły tomiki przez nasz sklep mogą już niedługo zacząć wypatrywać listonosza, mangę będzie można też oczywiście za jakiś czas kupić w sklepach komiksowych oraz podczas nadchodzącego warszawskiego konwentu Animatsuri, na którym będzie można znaleźć nasze stoisko!
Obrazek
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3296
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Boso na front

Post autor: Alexandrus888 » czw lip 12, 2018 10:45 pm

Fajnie, że szybko wyszło. Jestem ciekaw czy udało się pozbyć rozwalonych rastrów i jak sobie poradzili z "ścianą tekstu" która to opóźniła mangę z pyrkonu.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Boso na front

Post autor: miaka88 » pt lip 13, 2018 8:07 am

Poczekam na opinie innych bo w końcu to tylko jeden tom więc jestem ciekawa wydania i historii.
Obrazek

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Boso na front

Post autor: zandam » pt lip 13, 2018 9:43 pm

Alexandrus888 pisze:
czw lip 12, 2018 10:45 pm
Fajnie, że szybko wyszło. Jestem ciekaw czy udało się pozbyć rozwalonych rastrów i jak sobie poradzili z "ścianą tekstu" która to opóźniła mangę z pyrkonu.
Też mnie to interesuje, dlatego, jak już ktoś przeczyta/dostanie ten tom, to byłabym bardzo wdzięczna za opinię. Póki sobie nie poradzą z tymi nieszczęsnymi rastrami i pikselozą, to niczego więcej od nich nie kupię.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2697
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Boso na front

Post autor: Angu » śr lip 18, 2018 1:34 pm

zandam pisze:
pt lip 13, 2018 9:43 pm
Alexandrus888 pisze:
czw lip 12, 2018 10:45 pm
Fajnie, że szybko wyszło. Jestem ciekaw czy udało się pozbyć rozwalonych rastrów i jak sobie poradzili z "ścianą tekstu" która to opóźniła mangę z pyrkonu.
Też mnie to interesuje, dlatego, jak już ktoś przeczyta/dostanie ten tom, to byłabym bardzo wdzięczna za opinię. Póki sobie nie poradzą z tymi nieszczęsnymi rastrami i pikselozą, to niczego więcej od nich nie kupię.
Na fejsie w komentarzach pod postem dali kilka zdjęć ze środka - jak dla mnie wygląda dobrze. :)
► Pokaż Spoiler
https://www.facebook.com/wydawnictwo.ok ... 22R6%22%7D link do posta
Obrazek

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Boso na front

Post autor: Ajsza » wt lip 24, 2018 8:07 pm

Czy ktoś kto zamawiał tę mangę w sklepie wydawnictwa - dostał już ją? Ja nie, a także nie widzę, żeby przy zamówieniu pojawiła się jakaś aktualizacja statusu...
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

|||||
Status: Offline

Boso na front

Post autor: ||||| » wt lip 24, 2018 8:29 pm

Ajsza pisze:
wt lip 24, 2018 8:07 pm
Czy ktoś kto zamawiał tę mangę w sklepie wydawnictwa - dostał już ją? Ja nie, a także nie widzę, żeby przy zamówieniu pojawiła się jakaś aktualizacja statusu...
Jeżeli możesz, to podeślij mi na PW numer swojego zamówienia, dopytam się co się z nim dzieje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Okami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości