The Promised Neverland #1

Emma i inne dzieciaki mają całkiem przyjemne życie w sierocińcu którego są mieszkańcami. Mimo że zasady tam obowiązujące są bardzo surowe, codziennie muszą rozwiązywać trudne testy, ich opiekunka jest przemiła i traktuje ich jak swoje własne dzieci, a dzieciaki żyją w bardzo przyjaznych stosunkach. Wszystko to zmienia się dla Emmy w dniu, w którym jedno z dzieci odchodzi do swojej nowej rodziny, a dziewczynka poznaje przerażającą prawdę o ich przytulnym sierocińcu, otoczonym wysokim murem…
Awatar użytkownika
Wojciech
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 08, 2017 6:38 pm
Lokalizacja: Gdynia
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #1

Post autor: Wojciech » wt lut 27, 2018 9:31 pm

pittegawll pisze:
sob lut 24, 2018 5:10 pm
Jak mi się to dobrze czytało. Dawno mnie tak nic nie wciągnęło z polskich wydań jak to. Historia, postacie, tłumaczenie, wszystko mi się bardo podobało. Strasznie ciekawią mnie dalsze losy dzieciaków. Ten klimat zbliżającego się zagrożenia, przygoda i tajemnica. To jest naprawdę dobry tytuł. Jego popularność na świecie nie jest wcale przesadzona. Po tym jak zawiodłem się na Skrytobójcach, Promised Neverland, aż nadto mi to wynagrodził. W sumie to już się martwię, gdy trzeba będzie czekać na kolejne tomy, kiedy dogonimy Japonię. Przy szybkości wydań Waneko, to będzie pewnie już na początku przyszłego roku. Jak ktoś się jeszcze zastanawia, to nie ma co. Trzeba brać i czytać ;)
Bardzo się pod tym podpisuję. Tytułu nie znałem, zaciekawiły mnie pozytywne opinie na forum i świetna okładka. Historia jest po prostu świetna, piekielnie wciągająca i moim zdaniem pięknie narysowana. Okładka pod obwolutą ze złotym napisem cudowna. Szczerze polecam wszystkim, którzy nie mieli jeszcze okazji się z tym komiksem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"The Promised Neverland"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości