The Promised Neverland #19

Emma i inne dzieciaki mają całkiem przyjemne życie w sierocińcu którego są mieszkańcami. Mimo że zasady tam obowiązujące są bardzo surowe, codziennie muszą rozwiązywać trudne testy, ich opiekunka jest przemiła i traktuje ich jak swoje własne dzieci, a dzieciaki żyją w bardzo przyjaznych stosunkach. Wszystko to zmienia się dla Emmy w dniu, w którym jedno z dzieci odchodzi do swojej nowej rodziny, a dziewczynka poznaje przerażającą prawdę o ich przytulnym sierocińcu, otoczonym wysokim murem…
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

The Promised Neverland #19

Post autor: Łukasz.T » czw gru 03, 2020 3:06 pm

Obrazek
Premiera 5 stycznia :P

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #19

Post autor: Kocurzyca » czw gru 03, 2020 9:45 pm

Twarz Emmy na tej okładce to chyba najdziwniejsza twarz Emmy na okładkach w ogóle :lol:
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

The Promised Neverland #19

Post autor: Matii » czw gru 03, 2020 10:09 pm

Mi na tej okładce Emma bardziej przypomina chłopaka nić dziewczynę. Ale to takie moje odczucie xD
TPN miał wcześniejsze okładki mega dobre :D
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5363
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #19

Post autor: Yuriko » pt gru 04, 2020 1:14 am

Przez Emmę jest to najbrzydsza okładka TPN. Nie wiem jak Japonia mogła coś takiego stworzyć xD

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

The Promised Neverland #19

Post autor: Meliona » śr lut 24, 2021 2:41 pm

Z The Promised Neverland mam tak, że każdy kolejny arc podobał mi się mniej. I przez to, że podobały mi się mniej, każdy wcześniejszy (od ostatniego) arc podskoczył w mojej ocenie wyżej. Bo widzę go w szerszej perspektywie gorszej fabuły. I tak uważam obecnie, że pierwsze 18 tomów TPN było ogólnie naprawdę dobrą mangą. Nie idealną, ale przyjemną do czytania. 19 za to... ała. Ałała, bolało. Czytanie po raz drugi, kiedy zna się już dalszą fabułę i nawet spin-offy, dzięki którym postać Izabelli i sióstr zyskała dużo nie pomogła wiele. Nie pomogła. Bolało. To stanie w kółeczku z bronią wcelowaną w sojuszników...
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

The Promised Neverland #19

Post autor: Krzych Ayanami » śr lut 24, 2021 10:43 pm

Powiem tak.
Na początku - i w sumie przez długi czas - to była bardzo porządna manga.
Przemyślana, dobrze poprowadzona, z sensownymi postaciami. Nic tylko napawać się lekturą.
Krytyczne opinie jakoś mi jednym uchem wpadały, a drugim wypadały.
Po czym przeczytałem ten 19 tom i trafił mnie szlag.
Sprzymierzeńcy biorący się z powietrza, nieomylne i przewidujące wszystko dzieciaki, szef zmieniający zdanie ot tak...
Czy naprawdę każda manga musi mieć dobre zakończenie?
Jaki jest sens czekania na ostatni tom, skoro jest jasne jak słońce jak MUSI się to skończyć?
Jeszcze go kupię, ale potem manga chyba idzie na sprzedaż.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #19

Post autor: Canis » czw lut 25, 2021 3:45 pm

Ostatnio nadgoniłem zaległe tomiki (zatrzymałem się na 14). Znając Waszą jakże krytyczną opinię byłem przygotowany. Może nie na wielką tragedię, ale na skok do pustego basenu i połamanie sobie kilku kości, na pewno, byłem przygotowany. A jak było? Przyzwoicie.

Historia jest wartka i nawet trzyma w napięciu. W mojej opinii pozostaje też logiczna. Zmiana nastawienia części postaci, oraz pojawienie się sprzymierzeńców praktycznie znikąd, wcale mnie nie zaskoczyły. Byłbym wręcz zdziwiony gdyby akcja potoczyła się inaczej, biorąc pod uwagę wydarzenia, które rozegrały się tomik, dwa wcześniej. Jedynym co mi zgrzytnęło było pojawienie się
► Pokaż Spoiler
No i jeszcze scena gdy Ratari uciekł, choć był zewsząd otoczony. To też było słabe.

Rozumiem, że każdy ma własne zdanie i po bardzo dobrym początku oczekiwania względem zakończenia są wysokie. Ale po tym jak psioczyliście na niemal każdy element, byłem pewny że Neverland stał się najzwyklejszym paździerzem. Na szczęście zostałem wprowadzony w błąd.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

The Promised Neverland #19

Post autor: Meliona » czw lut 25, 2021 4:08 pm

► Pokaż Spoiler
Obrazek

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #19

Post autor: Canis » czw lut 25, 2021 4:45 pm

Meliona pisze:
czw lut 25, 2021 4:08 pm
► Pokaż Spoiler
O widzisz. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"The Promised Neverland"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości