The Promised Neverland #7

Emma i inne dzieciaki mają całkiem przyjemne życie w sierocińcu którego są mieszkańcami. Mimo że zasady tam obowiązujące są bardzo surowe, codziennie muszą rozwiązywać trudne testy, ich opiekunka jest przemiła i traktuje ich jak swoje własne dzieci, a dzieciaki żyją w bardzo przyjaznych stosunkach. Wszystko to zmienia się dla Emmy w dniu, w którym jedno z dzieci odchodzi do swojej nowej rodziny, a dziewczynka poznaje przerażającą prawdę o ich przytulnym sierocińcu, otoczonym wysokim murem…
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3782
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

The Promised Neverland #7

Post autor: Itachi Uchiha » śr gru 05, 2018 3:43 pm

Obrazek
Przed Wami obwoluta siódmego tomu The Promised Neverland. Czy poszukiwania Minervy dobiegły końca? Czy ten mężczyzna jest ratunkiem, czy zagrożeniem?
Tego dowiemy się już 4 stycznia 2019.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #7

Post autor: Kocurzyca » śr gru 05, 2018 4:12 pm

Lubię tę okładkę, tylko Emma, która jest w centrum obrazka nie jest fizycznie na środku grafiki i to zawsze robi mi mindfuck jak na nią patrzę XDDD
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3285
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #7

Post autor: Alexandrus888 » śr gru 05, 2018 5:38 pm

Zaczyna się nieznana mi historia <3 Już nie mogę się doczekać!

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5350
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #7

Post autor: Yuriko » czw gru 06, 2018 5:17 pm

Już 7 tomik! Nie mogę się doczekać ^_^

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2787
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

The Promised Neverland #7

Post autor: Łukasz.T » ndz sty 13, 2019 6:25 pm

Tomik przeczytany :P
► Pokaż Spoiler
Ehh żeby w takim momencie kończyć;/ Nie mogę doczekać się kolejnego tomu :twisted:

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

The Promised Neverland #7

Post autor: Krzych Ayanami » pt sty 18, 2019 8:37 pm

Po tych "negocjacjach" przyszła mi do głowy myśl, że z tą bandą dzieciaków pod przywództwem Emmy nie chciałbym się spotkać w ciemnym zaułku :D . Wejść, to by się do niego weszło - ale czy by się również z niego wyszło, to już zupełnie inna sprawa :D .

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

The Promised Neverland #7

Post autor: ninna » pt sty 18, 2019 11:24 pm

Tak sobie tę mangę czytałam, czytałam... Bez większego zaangażowania i bez żalu oddawałam tomiki do biblioteki. I wreszcie tom siódmy okazał się naprawdę ciekawy. Posucha trwała od pierwszego tomu więc nieźle mnie to zaskoczyło. Fajnie byłoby w następnym tomie poznać przeszłość
► Pokaż Spoiler
. W sumie najbardziej w tym tomie zaskoczył mnie sposób, w jaki
► Pokaż Spoiler
:lol:. Bez sentymentów, bez rozkmin, że to "niehonorowe" itd. Pewny i skuteczny sposób na przeciwnika.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #7

Post autor: Canis » pn sty 21, 2019 9:52 pm

Jetem trochę zawiedziony tym tomem. Słyszałem kilkukrotnie, że tom siódmy jest przełomowy, więc oczekiwałem efektu WOW. Otrzymałem tymczasem TYLKO frapującą, porywającą i trzymającą w napięciu opowieść, gdzie nic nie jest pewne, życie bohaterów jest w bezpośrednim niebezpieczeństwie, sprzymierzeniec to wariat, a na sam koniec
► Pokaż Spoiler
XD

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #7

Post autor: Kocurzyca » pn sty 21, 2019 10:06 pm

Czy ja naprawdę jestem jedyną osobą na świecie którą drażni to, że postacie nie są wyśrodkowane na okładce? :lol:

Kurde, muszę w końcu kupić ten tomik. Ale jestem ostatnio do tyłu ze wszystkim :/
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

The Promised Neverland #7

Post autor: DarkNighty » wt sty 22, 2019 5:51 pm

Canis, jaki troll :D Tak czytam twój komentarz i sobie myślę: "No nie, czemu nie spodobał mu się ten tomik. Przecież był taki dobry. W ogóle ta manga jest świetna". Potem doczytałam resztę i zaczęłam się śmiać xD

Kocurzyco, pewnie gdyby nie ty, to nie zwróciłabym nawet na to uwagi :D
I tak, koniecznie nadrabiaj, ponieważ Neverland jest świetny. Chyba jedyna zapowiedź, która udała się Waneko w zeszłym roku. Ciekawe, czy skoczy sprzedaż dzięki anime.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

ODPOWIEDZ

Wróć do „"The Promised Neverland"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości