why no manga artciles?

Komentarze na temat artykułów, które do tej pory ukazały się w Mangamiksie, propozycje kolejnych
Zablokowany
Gość
Status: Offline

why no manga artciles?

Post autor: Gość » śr kwie 23, 2003 4:18 am

Why doesn't Waneko want to publish more manga-related articles???

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr kwie 23, 2003 7:58 pm

Maybe in next Mangamix? :)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » pt kwie 25, 2003 4:25 pm

The MB's gone international. Congrats. :twisted:

if

M. Taniguchi
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:10 pm
Status: Offline

Artykuly Mangowe w MM

Post autor: M. Taniguchi » sob kwie 26, 2003 10:42 pm

Postaramy sie o artykuly na tematy mangowo-animowe, ale prosze, piszcie po polsku. Jesli zobacze tu pytania po angielsku, bede odpowiadac po esperanto lub po rosyjsku. :evil:[/b]

Shig
Status: Offline

Re: Artykuly Mangowe w MM

Post autor: Shig » sob kwie 26, 2003 10:55 pm

M. Taniguchi pisze:Jesli zobacze tu pytania po angielsku, bede odpowiadac po esperanto lub po rosyjsku. :evil:
Hmm...
Mama studiowala filologie rosyjska, tata uczyl sie esperanto i francuskiego, ja znam angielski i rozumiem niemiecki, z innymi jezykami tez sobie jakos poradze (mam znajomych tu i tam).
Mysle Pani Martyno, ze wiekszego problemu ze zrozumieniem odpowiedzi nie bedzie :D

P.S.: Moze ten pierwszy post to nie byl jakis kawal, tylko macie czytelnikow rowniez poza granicami naszego kraju?

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob kwie 26, 2003 11:42 pm

Jesli zobacze tu pytania po angielsku, bede odpowiadac po esperanto lub po rosyjsku.
Pani Martyno szkoda nerwów. Esperanto t pewnie jakoś przejdzie , ale rosyjski bym sobie odpuścił :P . Próby zapisu rosysjkich słów , które się piszę cyrylicą w alfabecie łacińskim wykańczają nerwowo :P .

Wania
Status: Offline

Post autor: Wania » ndz kwie 27, 2003 5:13 pm

Krzych Ayanami pisze:
Jesli zobacze tu pytania po angielsku, bede odpowiadac po esperanto lub po rosyjsku.
Pani Martyno szkoda nerwów. Esperanto t pewnie jakoś przejdzie , ale rosyjski bym sobie odpuścił :P . Próby zapisu rosysjkich słów , które się piszę cyrylicą w alfabecie łacińskim wykańczają nerwowo :P .
A 3TO BOCKPECEHbE?

kizzu
Status: Offline

Post autor: kizzu » ndz maja 11, 2003 11:37 am

moze jeszcze po japonsku? :twisted: wydaje mi sie ze to nie byl kawal tylko ktos napisal posta po angielsku , nie mozemy byc nietolerancyjni chyba prawda? 8)

Veg
Status: Offline

Post autor: Veg » ndz maja 11, 2003 1:59 pm

Ja tam mysle, ze to jakis glupi kawal, bo gdyby nawet MM mial czytelnika za granica, to chyba by umial cos napisac po polsku, skoro czytac umie...

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » ndz maja 11, 2003 7:17 pm

Wania pisze: A 3TO BOCKPECEHbE?
:twisted: no ja mniej wiecej wiem o co chodzi czy to ma znaczyc ,,A to niedziela lub swieta '' ??

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » wt cze 03, 2003 1:35 pm

hehe bawi mnie ten temat
moge powiedziec tylko: In vino veritas :!:

a tak na serio to jak dostane nowego MM postaram sie tu cosik rozruszac dzial :wink:

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » wt cze 03, 2003 3:26 pm

Nie całkiem Veg... Pamietaj , że nauka rozumienia i posługiwanais ię jeżykiem to mogą byc dwie zupełnie różne sprawy. Szczególnie wtedy kiedy człowiek uczy się na własną rękę , na przykład z telelwizji , czy właśnie komiksów.

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » pn cze 09, 2003 2:42 pm

.---/.-//.--. /.-. /---/.--. /---/-. /..-/.---/. //--/---/.-. /... /.-// :D

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn cze 09, 2003 7:54 pm

Nimue pisze:.---/.-//.--. /.-. /---/.--. /---/-. /..-/.---/. //--/---/.-. /... /.-// :D
No bez jajec.
Alfabet Morse'a to ja znam (chociaż władam coraz słabiej bo już go nie używałem hohoho), ale masa ludzi nie zna.

A tak BTW: Tłumaczenie tego u góry: "ja proponuje morsa"

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » wt cze 10, 2003 10:16 pm

Jakiż Ty jesteś genialny... :shock:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt cze 10, 2003 10:18 pm

Nimue pisze:Jakiż Ty jesteś genialny... :shock:
Domyślam się, że w Twoją wypowiedź powinienem traktować jako wypowiedź w tagu [s]? :wink:

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » czw cze 12, 2003 2:39 pm

:shock:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw cze 12, 2003 9:55 pm

[s] = [sarkazm] :wink:

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » czw cze 12, 2003 11:25 pm

8)
To chyba Twoja specjalność...

Zablokowany

Wróć do „Artykuły w Mangamiksie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość