Akame ga Kill!

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
112
53%
Może
37
17%
Nie
64
30%
 
Liczba głosów: 213

Synson
Status: Offline

Post autor: Synson » pn sie 22, 2016 12:26 pm

To fajnie, może któreś wydawnictwo skusi się na wydanie.

Oczywiście kupiłbym, a okładka czternastego tomu jak dla mnie wymiata.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » pn sie 22, 2016 3:01 pm

Ilość tomików w sam raz, jakby, któreś z naszych wydawnictw zainteresowało się tym tytułem to zapewne znalazłby się na mojej liście zakupowej.

Everis
Status: Offline

Post autor: Everis » pn sie 22, 2016 7:13 pm

Na pewno bym kupił wszystkie tomy Akame ga kill bardzo fajna seria.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » śr lis 02, 2016 8:12 am

Manga zakończy się w grudniu na 15 tomach. Niedużo, porównując z długością niektórych wydawanych u nas shojek chociażby.

Andżej
Status: Offline

Post autor: Andżej » sob lis 12, 2016 8:23 pm

Kupiłbym bym wszystkie tomiszcza chociaż może po za 2 ostatnimi.Z drugiej strony założyłem tu konto tylko po to aby dać tak i powiedzieć że chce a przy moim lenistwie to już coś znaczy! ale hmm jeśli od 2010 nic się tu nie ruszyło to tak średnio mi się wydaje aby to coś dało.

patryk3003
Status: Offline

Post autor: patryk3003 » czw sty 19, 2017 8:38 pm

Synson zgadzam się z tobą że okładka wymiata! - https://animanga.es/static/imagenes/ani ... 439_pn.jpg ale zawartość skrywa obraz który omal mi d..y nie rozerwał!
Obrazek
(przynajmniej według mnie, heheheh). Ale wracając do tematu tak jak Katori wspomniał manga dobiegła końca i liczy 15 tomów a ostatni rozdział wyszedł w grudniu. I powiem wam coś szczerze że mi jest smutno i to nie dlatego że że się skończyła (choć to też!) ale dlatego że ciężką mi zaakceptować zakończenie dla jednej z głównych bohaterów tej opowieści (nie powiem o kogo chodzi ani o co bo nie chcę spolerować przeczytacie to się dowiecie) ale mówi się trudno. Tak czy siak po tak długim czasie od kiedy założyłem ten temat z propozycjom tego tytułu tracę coraz bardziej nadzieję że zostanie ten tytuł wydany no ale cóż nikogo na siłę nie będę namawiał jak miało by wydawnictwo ponieść z tego tytułu straty to może tak będzie lepiej. I rozumiem też opinię ludzi co oceniają anime bo chcąc niechcąca to co w drugiej połowie zrobili, skrócili, i zmienili tylko zepsuło ten tytuł zwłaszcza ostatnie odcinki. No ale bywa mogło być gorzej hehehe (kogo ja oszukuję). Tak czy siak i tak jestem zadowolony że połowa głosujących jest za i spodobał się im ten tytuł. :wink:

ps: sporo minęło czasu od kiedy na jakimś forum się wypowiadałem. :D

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pt sty 20, 2017 1:24 pm

patryk3003 pisze:dobiegła końca i liczy 15 tomów
W takim razie edytuj temat i popraw.

patryk3003
Status: Offline

Post autor: patryk3003 » pt sty 20, 2017 3:50 pm

Ame pisze:
patryk3003 pisze:dobiegła końca i liczy 15 tomów
W takim razie edytuj temat i popraw.
O kurde, faktycznie! Nie pomyślałem o tym, dzięki za przypomnienie.

Awatar użytkownika
SweetGuyKappa
Adept
Posty: 149
Rejestracja: wt cze 28, 2016 7:36 pm
Status: Offline

Post autor: SweetGuyKappa » sob sty 21, 2017 8:22 pm

Przeczytałem wszystkie dostępne rozdziały na internecie. Manga jest o niebo lepsza niż anime. Brałbym.
Obrazek

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » pn sty 23, 2017 11:22 am

Tak. 15 tomów to nie jest dużo, a bardzo mi się podobało.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Zanzaf
Posty: 14
Rejestracja: pn lut 06, 2017 3:52 pm
Status: Offline

Post autor: Zanzaf » pn lut 06, 2017 7:17 pm

Jedna z moich ulubionych historii, z chęcią poczytałbym w wersji papierowej.

Jaaaku12
Status: Offline

Post autor: Jaaaku12 » pt lut 10, 2017 10:14 pm

Tytuł niedługi, anime nawet spoko. Daje "może"

aqila
Adept
Posty: 162
Rejestracja: czw sie 13, 2015 9:34 pm
Status: Offline

Post autor: aqila » śr lut 15, 2017 3:55 pm

Z całą pewnością kupowałbym te serie. W końcu to tylko 15 tomików.

theAbaddon
Status: Offline

Post autor: theAbaddon » wt lut 21, 2017 10:44 am

Podobnie jak ktoś powyżej, zarejestrowałem się tylko po to aby dać tak. Manga boska, nawet jeśli [spoiler] Pani Esdeath umiera[/spoiler] acz było to o niebo "lepsze" od tej porażki w anime. Najbardziej anime i manga przypominają mi tu serial "Miecz prawdy" i ten genialny, książkowy pierwowzór. Z całego serca liczę że wyjdzie w naszym kraju, bez wątpienia cieszyło by się popularnością.

patryk3003
Status: Offline

Post autor: patryk3003 » pn mar 06, 2017 12:39 am

theAbaddon pisze:Podobnie jak ktoś powyżej, zarejestrowałem się tylko po to aby dać tak. Manga boska, nawet jeśli [spoiler] Pani Esdeath umiera[/spoiler] acz było to o niebo "lepsze" od tej porażki w anime. Najbardziej anime i manga przypominają mi tu serial "Miecz prawdy" i ten genialny, książkowy pierwowzór. Z całego serca liczę że wyjdzie w naszym kraju, bez wątpienia cieszyło by się popularnością.
Wiecie co zabawne jest to że ja sam zarejestrowałem się tylko po to żeby założyć ten temat i cieszy mnie fakt że nie jestem sam. :) !!!

I tak se myślę że założę jeszcze jeden temat. Znaczy propozycję mangi typu komedia z fan serwisem czy jak tam to nazywają echi!
Obrazek

Obrazek

bastek66
Adept
Posty: 144
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 5:16 pm
Status: Offline

Post autor: bastek66 » sob mar 11, 2017 5:26 pm

Śmierć tej francy to jedna z niewielu satysfakcjonujących rzeczy w tej mandze.

theAbaddon
Status: Offline

Post autor: theAbaddon » pn mar 27, 2017 7:39 pm

bastek66, [spoiler]na pewno przeczytałeś mangę? O ile mnie pamięć nie myli przeżyła i żyje sobie z Drako-Tatsumim a nawet mają dziecko. Nie żebym nie rozumiał, irytowała, ale moje serce lepiej to znosi jak gdyby Tatsumi miał być z Esdeath-sama (tamtego pierd... zboka z jej ręką mógł ktoś jeszcze unicestwić, najlepiej aby zazdrościła ministrowi)[/spoiler]

Izagi
Status: Offline

Post autor: Izagi » czw kwie 06, 2017 12:31 pm

Liczę na to że akame ga kill wyjdzie kiedyś po polsku.(tylko po to założyłem konto żeby to napisać xD

S1Y
Status: Offline

Post autor: S1Y » pn maja 22, 2017 4:02 pm

No i się doczekaliśmy :)

Zablokowany

Wróć do „"AKAME GA KILL!"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość