Inspektor Akane Tsunemori #6

Wszystko o mandze Inspektor Akane Tsunemori
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Inspektor Akane Tsunemori #6

Post autor: Łukasz.T » wt sty 30, 2018 4:02 pm

Obrazek
Premiera 26 lutego.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Inspektor Akane Tsunemori #6

Post autor: DarkNighty » wt mar 06, 2018 10:07 pm

Cierpliwie czekałam z przeczytaniem serii do momentu wyjścia ostatniego tomu. Przed chwilą skończyłam i za chwilę planuję jeszcze raz włączyć anime, ponieważ znowu tak bardzo wciągnął mnie świat przedstawiony. Z ciekawości sprawdziłam rok wydania pierwszej serii anime - nie sądziłam, że było to pięć lat temu! Teraz przynajmniej wiem, dlaczego zapamiętałam jedynie główną fabułę i postacie, a nie szczegółowy przebieg akcji. Dzięki temu czułam się prawie tak, jakbym po raz pierwszy zapoznała się z historią. W ciągu pięciu lat zdążyłam trochę ochłonąć i mój zachwyt nad Psycho Pass zmalał... Do dzisiaj, kiedy ponownie spotkałam się z tą serią. I wydaję mi się, że spodobała mi się nawet jeszcze bardziej. Jak ja uwielbiam mangi z tak porządną fabułę :D
Tak z ciekawości... Jest wśród was ktoś, kto przeczytał mangę i obejrzał anime w krótkim odstępie czasu? Są jakieś znaczne różnice? Anime oglądałam, ale już nie pamiętam xD W ogóle wydaje mi się (choć nie jestem pewna), że w pierwszej połowie anime Akane była naiwna i tak trochę kręciła się bez celu, dopiero potem się wyrobiła. A w mandze jakoś odebrałam to zupełnie inaczej. Nie chcę zostać źle zrozumiana, ponieważ po anime również pokochałam Tsunemori, ale w mandze ani przez chwilę mnie nie denerwowała.

Jeśli ktoś się jeszcze waha, to bardzo polecam zakupienie całej serii :) To kawał porządnej fabuły z ciekawymi postaciami. Dodatkowo kreska bardzo przypadła mi do gustu. Wiem, że manga powstała na podstawie anime, ale i tak bardzo się cieszę, że stoi na mojej półce ^^ Teraz tylko czekam na kontynuację.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

liswitalis1a
Status: Offline

Inspektor Akane Tsunemori #6

Post autor: liswitalis1a » pt mar 09, 2018 7:37 pm

Kontynuacja już jest, u nas w kwietniu jako Psych-Pass 2.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Inspektor Akane Tsunemori #6

Post autor: DarkNighty » pt mar 09, 2018 7:40 pm

liswitalis1a, wiem o tym. Chodziło mi o to, że czekam na wydanie pierwszego tomiku :D
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Inspektor Akane Tsunemori #6

Post autor: KubciO » wt mar 20, 2018 11:51 pm

DarkNighty pisze:
wt mar 06, 2018 10:07 pm
Jeśli ktoś się jeszcze waha, to bardzo polecam zakupienie całej serii
Ja skromnie dodam tylko, że też polecam. Choć sam zachęcam jedynie po obejrzeniu anime, to zachwyty DarkNighty powinny przekonać, każdego nieprzekonanego. :lol: Nie pamiętam, kiedy natknąłem się na anime, ale wiem, że pochłonęło mnie bez reszty. Seria już w komplecie na półeczce i czeka tylko na lepsze czasy, by ją przeczytać. :angel:
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Inspektor Akane Tsunemori #6

Post autor: Reviolli » pt maja 11, 2018 5:26 pm

Ja napisze tak. Anime porzuciłem bo tylko początek mi się podobał, a tu w przypadku mangi jakoś łatwiej mi było przez to przebrnąć.

Tom 6 jakoś tak nie za specjalnie mi się podobał. Ale historia w miarę sensownie zakończyła ten ark.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inspektor Akane Tsunemori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości