Polskie wydanie "Marriage of Convenience"

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy kupił/a byś "Marriage of Convenience", gdyby ukazała się w Polsce?

Tak
2
18%
Nie
9
82%
Może
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 11

Keith
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 28, 2024 4:54 pm
Status: Offline

Polskie wydanie "Marriage of Convenience"

Post autor: Keith » śr lut 28, 2024 5:01 pm

Czy jest szansa by wydawnictwo Waneko wydało "Marriage of Convenience" KEN, hanheun, Antstudio? Obecnie dostępna na Tapas.

Opis:
Bianca de Arno była bezwzględną hrabiną w Królestwie Sevran, słynęła z tego, że była niegodziwą i samolubną żoną. Podczas gdy jej mąż, hrabia Zachary de Arno, ryzykował swoje życie już od najmłodszych lat na polu bitwy, ta siedziała bezpiecznie w domu i wydawała jego pieniądze.

Dopiero ostatniego dnia życia Bianca uświadomiła sobie jak smutny był jej żywot.

Przed śmiercią Bianca modliła się o drugą szansę,
wierząc, że mogłaby być lepsza i naprawić swoje błędy. Gdy obudziła się ponownie w swoim 19-letnim ciele zaczęła robić wszystko by uniknąć swojego żałosnego losu z poprzedniego życia.

Dzięki swojej drugiej szansie
Bianca zaczyna widzieć wszystko w nowym świetle… zaczynając od męża, którego do tej pory uważała za okrutnego i bezwzględnego mężczyznę.

Moja opinia:
Sama pochłonęłam "Marriage of Convenience" za jednym zamachem. Historia Bianca'i i Zachary'ego jest pełna wzlotów i upadków, jednak ich więź z czasem staje się tak silna, że nawet trwająca wojna nie jest w stanie zgasić ich ognistego uczucia.

Jest też wiele postaci drugoplanowych, które przywiązują do siebie czytelnika i zanim się obejrzysz zaczynasz im kibicować lub współczuć.

Wątek gdy Zachary wyruszył na pole bitwy czytałam z zapartym tchem. Mamhwa jest naprawdę dobrze wykonana, a kreska cieszy oko. Bardzo polecam tę pozycję i mam nadzieję, że kiedyś będzie możliwość zakupu tej pięknej historii w naszych, polskich sklepach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony czw lut 29, 2024 5:12 pm przez Keith, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1257
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Polskie wydanie "Marriage of Convenience"

Post autor: Mr.Chiquita » czw lut 29, 2024 12:00 am

Keith pisze:
śr lut 28, 2024 5:01 pm
Czy jest szansa by wydawnictwo Waneko wydało "Marriage of Convenience" KEN, hanheun, Antstudio?
Raczej nie. Waneko w ogóle nie interesują manhwy.

Gina89
Adept
Posty: 155
Rejestracja: pt paź 27, 2023 4:31 pm
Status: Offline

Polskie wydanie "Marriage of Convenience"

Post autor: Gina89 » czw lut 29, 2024 6:08 am

"Bianca de Arno była bezwzględną hrabiną w Królestwie Sevran, słynęła z tego, że była niegodziwą i samolubną żoną. [....] siedziała w domu i wydawała pieniądze".

Nie wiem kto wysłuchał jej modlitw ale danie drugiej szansy komuś kto całe zycie miał kiepski charakter i żył jak pączek w maśle? Serio już na dzień dobry nie lubie laski. Bez znaczenia jak sie zmieni

"Dopiero ostatniego dnia życia Bianca uświadomiła sobie jak smutny był jej żywot". - smutny na jej życzenie. Ojjjjj jak mi jej (nie) szkoda

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości