Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy po wydaniu tej mangi zdecydowalibyście się na zakup?

Tak
9
45%
Nie
5
25%
Może
6
30%
 
Liczba głosów: 20

Filip
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 14, 2024 3:43 pm
Gender:
Status: Offline

Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi

Post autor: Filip » śr lut 14, 2024 4:32 pm

TheStoryofMySister_sAnnoyingFriend1-Manhwa.jpg
51xSHJKBryL.jpg
Tytuł: Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi
Autor: Azusa kina
Rodzaj: Manga , Shoujo(G) , Komedia , Romans , Życie szkolne , Okruchy życia
Wydawca:Irodori Inc.
Tomy: 2+ (seria jest wydawana)
Skany PL: brak
Anime:brak



Historia:Rio jest wszystkim, czego Haruto pragnie w dziewczynie: delikatnością, troskliwością i kobiecością. Jedynym problemem jest to, że jest starszą siostrą jego najlepszego kumpla Nao i on boi się, że różnica wieku oznacza, że ​​ledwo go zauważa. Jeśli Haruto chce, aby Rio postrzegała go jako kogoś więcej niż towarzysza zabaw jej młodszego brata, musi udowodnić, że jest w jej oczach mężczyzną, bez względu na wszystko.

Tymczasem Nao jest coraz bardziej sfrustrowana Seną, hałaśliwą przyjaciółką Rio, która jest zbyt wścibska dla własnego dobra. Ale tym, co irytuje go bardziej niż ciągłe dokuczanie, jest to, że ona po prostu nie widzi w nim więcej niż małego dziecka.

Przeczytałem i uważam,że bardzo przyjemny i fajny tytuł,idealnie dla osób lubiących romansidła.Postacie sa dobrze zrobione,kreska tez jest przyjemna,a sama manga jest bardzo popularna.Sam chętnie zakupiłbym wszystkie Tomy w polskim języku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi

Post autor: Ame » śr lut 14, 2024 6:01 pm

Brzmi dobrze. Szkoda, że jest to nowa seria. I nie wiadomo na ilu się skończy. Lepiej jak nie przedłużają romansów. Dałam na może.

zosiag245
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 14, 2024 6:04 pm
Gender:
Status: Offline

Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi

Post autor: zosiag245 » śr lut 14, 2024 6:13 pm

Myślę że ja jako typowy czytelnik jestem zaciekawiona jak potoczy się los głównego bohatera. Niestety mam trudności z językiem angielskim, więc byłabym szalenie skłonna zakupić tą serię i wczytać się intrygującą historię

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 628
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi

Post autor: Tequilka » czw lut 15, 2024 9:07 am

Brzmi ciekawie, ja bym brała.

Awatar użytkownika
MonsterBebe
Adept
Posty: 167
Rejestracja: pn paź 03, 2022 4:20 pm
Status: Offline

Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi

Post autor: MonsterBebe » czw lut 15, 2024 11:44 am

Zwróciłam uwagę na wydawcę. On się specjalizuje w dojinach?
Czy ten komiks w takim razie też jest self-publishingiem?

Filip
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 14, 2024 3:43 pm
Gender:
Status: Offline

Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi

Post autor: Filip » czw lut 15, 2024 12:14 pm

MonsterBebe pisze:
czw lut 15, 2024 11:44 am
Zwróciłam uwagę na wydawcę. On się specjalizuje w dojinach?
Czy ten komiks w takim razie też jest self-publishingiem?
Wydaje mi się że tak

Awatar użytkownika
Ataex
Posty: 14
Rejestracja: śr sie 17, 2022 6:08 pm
Gender:
Status: Offline

Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi

Post autor: Ataex » czw lut 15, 2024 5:10 pm

Pamiętam, że czytałem to jakiś czas temu i była to przyjemna lektura.
Chętnie dodałbym ten tytuł na półkę

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1257
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi

Post autor: Mr.Chiquita » czw lut 15, 2024 5:42 pm

Jeżeli faktycznie self-publishing, to nie chcę. :P

Filip
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 14, 2024 3:43 pm
Gender:
Status: Offline

Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi

Post autor: Filip » czw lut 15, 2024 7:14 pm

Mr.Chiquita pisze:
czw lut 15, 2024 5:42 pm
Jeżeli faktycznie self-publishing, to nie chcę. :P
Jeśli mogę spytać to co złego jest w self-publishing?

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1257
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi

Post autor: Mr.Chiquita » czw lut 15, 2024 8:16 pm

Podchodzę z mniejszym zaufaniem, do czegoś wydanego za własne pieniądze, niż za cudze. Dla mnie, ma to niższą wiarygodność. Bo wiadomo - autorowi bardziej zależy. Rodzaj bariery psychologicznej, czasami trudnej do przeskoczenia.

Filip
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 14, 2024 3:43 pm
Gender:
Status: Offline

Tomodachi no Neechan ni Koishita Hanashi do Neechan no Tomodachi ga Uzai Hanashi

Post autor: Filip » czw lut 15, 2024 10:21 pm

Mr.Chiquita pisze:
czw lut 15, 2024 8:16 pm
Podchodzę z mniejszym zaufaniem, do czegoś wydanego za własne pieniądze, niż za cudze. Dla mnie, ma to niższą wiarygodność. Bo wiadomo - autorowi bardziej zależy. Rodzaj bariery psychologicznej, czasami trudnej do przeskoczenia.
Zgadzam,jednak ja wolę dostać coś naprawdę świetnej jakości ,czekając załóżmy o 2 lata dłużej,niż coś takiego jak rent a girlfriend.Bo autor przez wydawnictwo nie może skończyć mangi i ciągnie to samo i to samo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości