Watashi no oshi wa akuyaku reijō

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy popierasz moją propozycję?

Tak
2
25%
Nie
6
75%
 
Liczba głosów: 8

kirke
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 21, 2024 1:44 pm
Status: Offline

Watashi no oshi wa akuyaku reijō

Post autor: kirke » ndz sty 21, 2024 1:59 pm

Cześć! Przychodzę z taką oto propozycją na polskie wydanie tej oto mangi shoujo-ai. Ogólnie jestem ogromną fanką tego gatunku i najchętniej zobaczyłabym każdą tak dobrą serię jak ta po polsku. To jest mój taki mały świat, hehe. Ale co do samego tytułu. Dlaczego uważam, iż warto go pokazać?
Jest to bardzo fajna komedyjka, połączona z akcją i walkami. Naprawdę wciągający isekai i ciekawy pomysł. Śliczna kreska, ciekawe postacie, zarąbista protagonistka i świetnie poprowadzona relacja z główną antagonistką. Jedna z naprawdę lepszych mang girs love. Kiedy tylko ją zobaczyłam, marzyłam aby mieć ją w swojej kolekcji po polsku. Seria ta posiada również anime i tak też ją poznałam. Myślę, że wiele osób ucieszyłoby się widząc polskie wydanie I'm In Love with the Villainess (to angielski tytuł). Liczę z całego swojego serduszka na rozpatrzenie mojej propozycji. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Watashi no oshi wa akuyaku reijō

Post autor: Kuroneko » ndz sty 21, 2024 3:06 pm

Uzupełnij podstawowe dane i najlepiej także obrazek pierwszej okładki. Zobacz sobie przy innych propozycjach, jak to zwykle wygląda.

Tytuł:
Autor:
Wydawca:
Ilość tomów:
Gatunki:
Opis:
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości