Koi to Uso

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Kupiłbyś Koi to Uto?

Tak
5
63%
Nie
2
25%
Moze
1
13%
 
Liczba głosów: 8

Samek
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 06, 2024 3:59 pm
Gender:
Status: Offline

Koi to Uso

Post autor: Samek » sob sty 06, 2024 4:26 pm

Tytuł: Koi to Uso
Autor: Tsumugi Musawo
Ilustracje: Tsumugi Musawo
Gatunek: Drama, Romans, Shounen, Szkolne życie
Liczba tomów: 13 (zakończone)
Wydawca japoński: Manga Box (DeNa)
Anime: posiada
Opis:Kłamstwa są zabronione, tak samo jak miłość. W bliskiej przyszłości, gdy młodzież w Japonii kończy 16 lat dostają partnera przydzielonego im przed rząd. Ludzie już nie muszą szukać drugiej połówki i wszyscy akceptują fakt, że władze znajdą pasującą do nich osobę. Yukari Nejima ma 15 lat i jakoś nie może ruszyć z życiem. I w nauce i w sporcie jest poniżej przeciętnej. Zakochał się w swojej przyjaciółce z dzieciństwa. W swoje 16 urodziny zostaje powiadomiony, że jego przyszła żona nie jest jego wybranka serca. Czy główny bohater ulegnie systemowi i zakocha się w swojej przypisanej wybrance czy będzie walczył o swoją pierwszą miłość?

Oglądałem anime i przeczytałem kawałek mangi. Dla mnie manga jest naprawdę ładnie narysowana, a historia jest dobrze zrobiona. Bohaterowie są ciekawi, główni jak i poboczni. Według mnie historia ta przyjęła by się bardzo dobrze w Polsce, ponieważ romanse w polsce sprzedają się naprawdę dobrze, a w dodatku nie jest to długa manga

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Koi to Uso

Post autor: Kuroneko » sob sty 06, 2024 4:29 pm

Temat dla tej mangi jest już założony: viewtopic.php?f=12&t=4545
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości