Nana

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
165
61%
Nie
62
23%
Być może
45
17%
 
Liczba głosów: 272

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt mar 24, 2015 9:45 am

Co prawda tytuł mnie nie interesuje, ale nie lubię takiego stanu "zawieszenia". Naprawdę lepiej by wyszło jakby autorka się zdecydowała i twardo powiedziała że to koniec lub by ten koniec napisała. Trochę "uczciwości" dla jej fanów by się przydało.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » wt mar 24, 2015 11:50 am

GrisznakIW pisze:
pridek pisze:A więc z aska Waneko:
Słyszeliście, że Ai Yazawa znów zaczęła rysować Nanę ?! Z tego co wiem, macie pierszeństwo do dzieł Yazawy, więc będziecie się starać o Nanę :D ?‎
[Jonas] A skąd takie info masz, o kontynuacji rysowania znaczy?
Błagam niebiosa, jak można powołać się na coś takiego?!
Co roku się takie info pojawia, bo Yazawa czasami skrobnie dwie-trzy strony albo jakiegoś arta z Nany do zaprzyjaźnionych magazynów, a ludzie zaraz krzyczą, że to oznacza powrót "Nany".
Yup, true. Z tym, że z tego co kojarzę, ostatnio co narysowała z Nany to te strony z Junko (czy jak się nazywała ta przyjaciółka Hachi), a i tak to było kawał czasu temu, a więc plotki po tym opadły...

Ale ja mam swoją teorię! Na asku Waneko napisało kiedyś, że czasem dzielą się z innymi wydawnictwami małym słówkiem na temat tytułów o które się starają/które dostali (nie zaprzeczać, było coś takiego!), więc może Waneko coś pani Beacie szepnęło *wink wink*, a z kolei jej się niechcący wymsknęło i teraz zasłoniła się tym askiem? No wiecie, ta seria 2w1 i tak dalej :mrgreen:
Ale to tylko moja teoria spiskowa, jako że jam Polaczek, wymyślanie spisków to moja specjalność zaraz po szukaniu krzyża.

Reira20
Status: Offline

Post autor: Reira20 » wt mar 24, 2015 2:32 pm

pridek pisze:Yup, true. Z tym, że z tego co kojarzę, ostatnio co narysowała z Nany to te strony z Junko (czy jak się nazywała ta przyjaciółka Hachi), a i tak to było kawał czasu temu, a więc plotki po tym opadły...

Ale ja mam swoją teorię! Na asku Waneko napisało kiedyś, że czasem dzielą się z innymi wydawnictwami małym słówkiem na temat tytułów o które się starają/które dostali (nie zaprzeczać, było coś takiego!), więc może Waneko coś pani Beacie szepnęło *wink wink*, a z kolei jej się niechcący wymsknęło i teraz zasłoniła się tym askiem? No wiecie, ta seria 2w1 i tak dalej :mrgreen:
Ale to tylko moja teoria spiskowa, jako że jam Polaczek, wymyślanie spisków to moja specjalność zaraz po szukaniu krzyża.
_________________

Haha,dobre ;d Ja sie na NANE nie nastawiam niestety.Tylko Yazawa tez jest paskudna,ze ani mangi nie zakonczy pozwalajac na licencje ,ani nie wznowi :<

Awatar użytkownika
Hachi1973
Adept
Posty: 171
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 11:40 pm
Status: Offline

Post autor: Hachi1973 » wt mar 24, 2015 3:07 pm

pridek pisze:
Ale ja mam swoją teorię! Na asku Waneko napisało kiedyś, że czasem dzielą się z innymi wydawnictwami małym słówkiem na temat tytułów o które się starają/które dostali (nie zaprzeczać, było coś takiego!), więc może Waneko coś pani Beacie szepnęło *wink wink*, a z kolei jej się niechcący wymsknęło i teraz zasłoniła się tym askiem? No wiecie, ta seria 2w1 i tak dalej :mrgreen:
Ale to tylko moja teoria spiskowa, jako że jam Polaczek, wymyślanie spisków to moja specjalność zaraz po szukaniu krzyża.
No, no. Generalnie Waneko konsultuje ze mną wszystkie swoje serie, dlatego jestem na bieżąco z ich nowościami ;)

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt mar 24, 2015 4:34 pm

Potwierdzam, dzięki światłym radom Pani Beaty nasza oferta wydawnicza kwitnie, portfele pęcznieją zaś ogrody naszego umysłu są pełne piękna i spokoju. Polecam i pozdrawiam :)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » wt mar 24, 2015 7:58 pm

A takie wydawnictwowe romanse, wszystko jasne ;)

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt mar 24, 2015 8:40 pm

Jak widzę miłość między wydawnictwami aż kwitnie <3

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » wt mar 24, 2015 8:42 pm

Ech, to chyba ta wiosna <3

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » wt mar 24, 2015 9:12 pm

To dlatego wydajecie kolejne yaoi? XD
Co do Nany, to po nowym Junko's Room (pewnie jakimś starym odrzutem) pojawiły się jeszcze jakieś ilustracje czy inne pocztówki ryzowane przez Yazawę.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr mar 25, 2015 1:45 pm

Wydzielilam posty o WaneKoto do osobnego tematu, który znajdziecie w dziale offtopowym.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Shinjaa
Status: Offline

Post autor: Shinjaa » ndz maja 10, 2015 7:33 pm

Gdyby nie to że autorka nie kontynuuje mangi kupowałabym na 100%, ale niestety, wątpię żebym sie tym zainteresowała, gdyż nie lubię niedokończonych serii, mimo że anime kocham calym sercem,

eviane
Status: Offline

Post autor: eviane » pn maja 11, 2015 7:12 pm

Mi właśnie nie przeszkadzałoby to, że manga jest niedokończona - ważne, że jest świetna do momentu do którego została stworzona.
Po prostu potraktowałabym to urwanie historii jako pewnego rodzaju otwarte zakończenie. A przynajmniej przez kilkadziesiąt tomów mogłabym się cieszyć wspaniałą historią.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn maja 11, 2015 10:23 pm

W niektórych mangach zakończenia są jeszcze bardziej urwane niż Nana w obecnym momencie :lol:

Kacpersus
Status: Offline

Post autor: Kacpersus » czw sie 04, 2016 2:44 pm

Ktoś może wie co jest z autorką? Słyszałem ostatnio plotkę, że zmarła i się martwię :(

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » czw sie 04, 2016 2:59 pm

Kacpersus pisze:Ktoś może wie co jest z autorką? Słyszałem ostatnio plotkę, że zmarła i się martwię :(
wg internetów nadal żyje :D

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » czw sie 04, 2016 4:07 pm

Kacpersus pisze:Ktoś może wie co jest z autorką? Słyszałem ostatnio plotkę, że zmarła i się martwię
Sa takie plotki? Mam nadzieje, że nie. Chce wiedzieć jak to sie zakończy. Żeby nie było tak jak z mangą Itazura no Kiss

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt sie 19, 2016 8:46 am

Co to za plotki xd. Z tego co wiem, to Yazawa udzieliła wywiadu do magazynu Rola. Niestety nie znalazłam przetłumaczonego wywiadu. Ale.. znalazłam, że Yazawa chce wrócić i zakończyć mangę :D. Mam nadzieję, że to prawda i niedługo zobaczymy nowe rozdziały :)

info:
https://www.reddit.com/r/manga/comments ... a_fashion/

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt sie 19, 2016 1:34 pm

Lina pisze:Co to za plotki xd. Z tego co wiem, to Yazawa udzieliła wywiadu do magazynu Rola. Niestety nie znalazłam przetłumaczonego wywiadu. Ale.. znalazłam, że Yazawa chce wrócić i zakończyć mangę :D. Mam nadzieję, że to prawda i niedługo zobaczymy nowe rozdziały :)

info:
https://www.reddit.com/r/manga/comments ... a_fashion/
Jeśli to prawda, to nie mogę się już doczekać :twisted:

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » pt sie 19, 2016 1:49 pm

Może Nana wejdzie za Pandore *--*

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pt sie 19, 2016 3:10 pm

Ja już wolę nie robić sobie nadziei, bo czekam 7 lat na kontynuację i coś doczekać się nie mogę :lol: Podejrzewam, że jakby coś ruszyło w tej sprawie w Japonii, to polskie wydawnictwa zaczęłyby wyścig o licencję. Oby.

Zablokowany

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości