Nana

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
Zablokowany

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
165
61%
Nie
62
23%
Być może
45
17%
 
Liczba głosów: 272

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Nana

Post autor: Lina » pt sie 13, 2004 10:08 pm

Jest to manga autorstwa Yazawy Ai.Moim zdaniem manga jest boska jedna z moich ulubionych i ta kreska taka super. Jeżeli nie wiecie o czym jest to zajrzyjcie do mangazynu nr.1 Jeśli ten temat istnieje już to go usunę.
Ostatnio zmieniony pt maja 10, 2013 9:50 am przez Lina, łącznie zmieniany 1 raz.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt sie 13, 2004 11:36 pm

O ile mi wiadomo to Waneko prowadzi rozmowy w sprawie wydania tej mangi w Polsce. Niestety japońskim wydawcą jest firma Shueisha (tak tak to ta od VGAi - ta cenzura to przecież ich sprawka), która stawia polskiej stronie dosyć wygórowane warunki. Jednym z nich jest wydanie w Polsce wszystkich tomików VGAi i dobre wyniki sprzedaży tego tytułu, co mnie trochę dziwi bo przecież Nana to tytuł przeznaczony dla innej grupy odbiorców niż VGAi. Tak więc jeżeli Nana się pokaże w Polsce to na pewno nie w tym ani w przyszłym roku.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » sob sie 14, 2004 12:53 am

Słyszałam o tym,że Nana zostanie wydana dopiero po VGA.Może Shueisha boi się,że Waneko nie wyda całej serii.

Kicia
Status: Offline

Post autor: Kicia » ndz sie 15, 2004 12:48 am

czytałam 2 pierwsze tomy i mam nadzieje ze Waneko uda się wydać Nane, bo chętnie kupie i przeczytam więcej szczególnie że Para Kiss juz się skonczył

Gość ;P
Status: Offline

Post autor: Gość ;P » ndz wrz 12, 2004 10:58 am

Ja też bym z chęcią przeczytał Nane. A może ktoś wie, z jakiej strony można ściągnąć tą mangę..?

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » ndz wrz 12, 2004 12:52 pm

Nie lepiej kupić? :roll:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz wrz 12, 2004 1:41 pm

Lepiej scany ściągnąć,bo są za darmo.A scany można ściągnąc ze stronki www.yuri.prv.pl Ale nie jestem pewna czy podałam dobry adres.

Gość ;P
Status: Offline

Post autor: Gość ;P » ndz wrz 12, 2004 9:26 pm

Dziękuję ci Lina za adres.. Tylko, ze to powinno być www.yuri.pl Ale i tak dziękuję ;P A co do tego, czy można ją kupić - czyżby gdzieś ja wydano..?

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz wrz 12, 2004 9:43 pm

Z tego co wiem to wydano ją w japoni,a czy gdzieś jeszcze jest wydawana to nie wiem.Ale na allegro była nana chyba po francusku lub włosku.Nie pamiętam juz.A tak na marginesie będziesz wpadał tu częściej,bo jeśli tak to się zaloguj lepiej będzie.Tak mi się wydaje przynajmniej.

mangarnia
Status: Offline

Post autor: mangarnia » ndz wrz 12, 2004 10:50 pm

Lina pisze:Z tego co wiem to wydano ją w japoni,a czy gdzieś jeszcze jest wydawana to nie wiem.Ale na allegro była nana chyba po francusku lub włosku.
Po francusku jest na pewno: Delcourt wydało już 9 tomów (w Japonii w sierpniu wyszedł 11-sty). Po angielsku jeszcze nie ma, ale USA ostatnio rzuciło się na mangę z kłami i pazurami, więc pewnie za jakiś czas i tam wyjdzie.
Po polsku... Cóż, z większością mang jesteśmy daleko za Francją, Niemcami czy USA - zdaje się, że na palcach jednej ręki można policzyć te komiksy, które ukazały się po polsku (i chyba wszystkie wydało Waneko...), a w żadnych z tych trzech krajów nie wyszły. Na palcach może dwóch rąk policzymy rzeczy, które u nas zostały wydane wcześniej, niż tam.
Ale gonimy. Więc bądźmy dobrej myśli...

Gość ;P
Status: Offline

Post autor: Gość ;P » śr wrz 15, 2004 9:16 pm

No, ja też mam taką nadzieję, ale Polska naprawdę już się poprawia.. Acha, Linka, ja się może zarejestruję, tylko nie wiem czy będę tu często wpadać. Może jak się ze mną umówisz ;)

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr wrz 15, 2004 9:54 pm

:shock: Nawet nie zuważłam,że zrobiłam doubla posta.łał!Jaka propozycja.Mam rozumieć,że jak się z tobą umówię to sie zarestujesz wtedy.To zależy.

tai
Status: Offline

Post autor: tai » sob wrz 18, 2004 11:50 pm

jezeli chodzi o zdobycie nany w polsce to na 95% wersja oryginalna [jap]bedzie do wygrania i/lub kupienia na aiconie.
jezeli ktos chcialby sobie sprowadzic w pojedynke ten tytul to: www.archonia.com... :)

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz wrz 19, 2004 1:59 am

Witaj tai.Dzięki za info.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz wrz 19, 2004 8:25 pm

Nanę po japońsku można kupić w Polsce. Pewien fan klub zajmuje się sprowadzaniem na zamówienie mang yaoi i yuri (w tym także Nany).
Sam mam od nich trzy pierwsze tomy :D Z tego co widziałem była też kilkakrotnie wystawiana na allegro.

mangarnia
Status: Offline

Post autor: mangarnia » ndz wrz 19, 2004 9:44 pm

Anonymous pisze:Nanę po japońsku można kupić w Polsce. Pewien fan klub zajmuje się sprowadzaniem na zamówienie mang yaoi i yuri (w tym także Nany).
A można zapytać, w jakich cenach ją sprowadzają? I nową czy używaną? Sama prowadzę internetowy sklepik z mangami, więc jestem ciekawa, jakie ceny proponują inne sklepy.
BTW: u mnie nowa "Nana" kosztowałaby 25,00-27,50 zł (w zależności od tomu, bo widziałam, że dwa ostatnie, 10 i 11, są nieco droższe od poprzednich).

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz wrz 19, 2004 11:09 pm

A jak wam się wydaje czy pomiędzy naną jedną i drugą coś będzie?

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt wrz 21, 2004 9:11 am

Nana była nowiutka i po 33 zł za tomik (niezależnie który).
Ten klub daje kupującym wiele upustów i można też ratami wpłacać :D

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt wrz 21, 2004 5:16 pm

33 zł.nie tak źle nawet.Ale trzeba też dodoać koszty przesyłki.

tai
Status: Offline

Post autor: tai » ndz wrz 26, 2004 11:30 pm

czy jest jakas szansa by mangarnia zainteresowala sie rowniez dystrybucja tego tytulu? :D

niestety, wiesci (potwierdzone przejrzeniem mang) niosa, ze doszukiwac sie w tym mozna tylko max. shoujo-ai :(

Zablokowany

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości