Devil's Honey

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupiłbyś/kupiłabyś ją?

Tak
10
32%
Może
1
3%
Nie
20
65%
 
Liczba głosów: 31

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Devil's Honey

Post autor: Monsterlight » pn lut 22, 2021 2:44 pm

Obrazek

Autor: Natsume Isaku (w Polsce Kotori wydało od niej "Pod niebem pełnym gwiazd")
Gatunki: Komedia, Dramat, Romans, Szkolne życie, Okruchy życia, Yaoi
Ilość tomów: 1 + 1 tom Spin-offu (Zakończone)
Rok wydania: 2011

Opis: Popularnemu wśród uczniów nauczycielowi wf-u, Toshimitsu Sugaya'i, rozkazano mieć oko na gang szkolnych łobuzów, a w szczególności na ich lidera, Tatsumiego Yoshino, zwanego "Diabłem z Liceum Nami". Mężczyzna niechętnie podejmuje się tego zadania, a niedługo potem odkrywa, że nie tylko Yoshino jest całkiem przyzwoitym gościem, ale również od ponad roku obserwuje go z ukrycia i traktuje jak idola! Jaka jest tego przyczyna i jak długo chłopakowi zajmie uwiedzenie niechętnego nauczyciela? Polecam samemu się przekonać :)

Opinia: Wiem, że yaoiców u nas jest cała masa, ale ten tytuł to jeden z moich ulubionych. Mamy wątek uczeń x nauczyciel, który jedni kochają, inni nienawidzą, ja jak można się domyślić jestem w tej pierwszej grupie :P Historia jest ciekawa, a bohaterowie naprawdę dają się lubić, uke też tutaj różni się od typowego zniewieściałego chłopczyka, który rumieni się w kółko i nie ma sobą nic do zaoferowania. Szkoda, że zamiast na potęgę wydawać od Junko wszystko jak leci, Kotori nie sięgnęło już więcej po mangi Natsume Isaku, bo bardzo ją lubię i zajmuje wysokie miejsce w mojej topce autorek BL.

Dla zainteresowanych w spoilerze wrzucam przykładowe strony :)
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5405
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Devil's Honey

Post autor: Yuriko » pn lut 22, 2021 2:48 pm

Od Natsume Isaku to bardzo chętnie bym przygarnęła Tight rope, Ameiro Paradox albo Hanakoi Tsurane, ale nie wiem, czy ktoś się za to weźmie :/ Devil's honey nie znam, ale opis fajnie brzmi. Może bym się skusiła.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1370
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Devil's Honey

Post autor: Koichi » sob lut 27, 2021 6:44 pm

Czytałem i zgadzam się - to jest przeurocze, chociaż fabuła nie jest tak naiwna jakby się mogło wydawać :wink:
Bardzo przyjemny tytuł na odstresowanie się, chętnie miałbym to na swojej półce :D

Awatar użytkownika
Gokiburi
Wtajemniczony
Posty: 502
Rejestracja: śr mar 13, 2013 11:35 pm
Lokalizacja: Krk
Status: Online

Devil's Honey

Post autor: Gokiburi » sob lut 27, 2021 11:28 pm

Bardziej bawił mnie sequel Ginger Honey

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1370
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Devil's Honey

Post autor: Koichi » czw mar 04, 2021 12:54 am

A! To też jest dobre! :-D

Awatar użytkownika
Desponia
Adept
Posty: 137
Rejestracja: pt gru 30, 2022 4:46 pm
Status: Offline

Devil's Honey

Post autor: Desponia » ndz sie 06, 2023 5:19 pm

Odgrzebuję, bo wciąż liczę na kolejny tytuł od Natsume Isaku w Polsce :D Devil's Honey akurat nie czytałam, więc tym bardziej byłby powód, żeby kupić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości