Minegishi-san wa Outsu-kun ni Tabesasetai

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupiłbyś/kupiłabyś ją?

Tak
8
33%
Nie
13
54%
Może
3
13%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Minegishi-san wa Outsu-kun ni Tabesasetai

Post autor: Monsterlight » ndz sty 17, 2021 10:50 pm

Obrazek

Autor: Mito
Gatunek: Komedia, Romans, Seinen, Shounen-ai, Okruchy życia
Liczba tomów: 3 (zakończone)
Premiera pierwszego tomu: 2019r.

Opis: (Pożyczony z Baki, tłumaczenie własne, więc sorki, jeśli będzie trochę drewniane xd)

"Uwielbiam patrzeć na ciebie, gdy jesz!" Outsu to pracownik biurowy niskiego szczebla, któremu największą radość w życiu sprawiają słodycze, przekąski i inne smakołyki, za to zdecydowanie nie przepada za swoim przystojnym i towarzyskim współpracownikiem, i przyszłym szefem, Minegishim! Właściwie, dlaczego Minegishi tak uparcie kręci się wokół niego, rozpieszcza go i tak często obdarowuje przepysznym jedzeniem?! Niezręczność, okruszki i romans wiszą w powietrzu, a ta niezwykła biurowa para udowadnia nam, że przeciwieństwa się przeciągają!

Własna opinia: Jest to raczej lekka komedyjka z motywem biurowym w tle, aniżeli głęboka i wzruszająca historia miłosna. Fajna rzecz na odstresowanie się i przeczytanie BL-ki w nieco innej konwencji. Seria jest krótka, a ukazanie grubszej postaci w mandze BL dość nietypowe, więc myślę, że fajnie by było, gdyby ten tytuł ukazał się u nas :)

W spoilerze wrzucam okładkę drugiego tomu i kilka przykładowych stron.
► Pokaż Spoiler
Ostatnio zmieniony sob mar 18, 2023 6:50 pm przez Monsterlight, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Minegishi-san wa Outsu-kun ni Tabesasetai

Post autor: Kocurzyca » pn sty 18, 2021 12:53 am

Lubię nieco niekonwencjonalne BLki więc chętnie bym kupiła. Zagłosowałam na tak.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1374
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Minegishi-san wa Outsu-kun ni Tabesasetai

Post autor: Koichi » pn sty 18, 2021 1:26 am

Sam nie przepadam za obżeraniem się, ale zdarzają się urocze "Miśki", więc jestem na tak :D [Ok, ta pierwsza przykładowa strona (29) mnie totalnie kupiła :P ]

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Minegishi-san wa Outsu-kun ni Tabesasetai

Post autor: Monsterlight » pn sty 18, 2021 5:32 pm

Nawet nie wiedziałam, ale jakiś czas temu wypuszczono OVA na podstawie serii :) Jest przetłumaczona na język angielski i można ją obejrzeć na Internecie. Co prawda manga jest lepsza, ale w ramach ciekawostki myślę, że nie zaszkodzi zerknąć.
Obrazek
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Minegishi-san wa Outsu-kun ni Tabesasetai

Post autor: Monsterlight » pt mar 05, 2021 4:32 pm

Okładka trzeciego tomu:
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Minegishi-san wa Outsu-kun ni Tabesasetai

Post autor: Kocurzyca » pt mar 05, 2021 5:51 pm

Podoba mi się, jak narysowane są fryzury postaci. Chciałabym umieć kiedyś ładnie rysować ludzkie włosy xD
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1374
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Minegishi-san wa Outsu-kun ni Tabesasetai

Post autor: Koichi » sob mar 06, 2021 4:59 pm

Monsterlight pisze:
pn sty 18, 2021 5:32 pm
Nawet nie wiedziałam, ale jakiś czas temu wypuszczono OVA na podstawie serii :) Jest przetłumaczona na język angielski i można ją obejrzeć na Internecie. Co prawda manga jest lepsza, ale w ramach ciekawostki myślę, że nie zaszkodzi zerknąć.
Obrazek
O! Dzęki za info, poszukam sobie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości