Little Witch Academia

Zablokowany

Czy ten tytuł cię interesuje?

Tak
12
50%
Nie
7
29%
Może
5
21%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Dressykamila1
Posty: 29
Rejestracja: pn kwie 02, 2018 3:32 pm
Gender:
Status: Offline

Little Witch Academia

Post autor: Dressykamila1 » sob gru 22, 2018 10:25 pm

Obrazek

Tytuł: Little Witch Academia
Gatunek: shounen, komedia, fantasy, akcja
Ilość tomów: 3 (kontynuowane)
Autor: Satō Keisuke
Wydawca: Kadokawa Shoten
Anime: Jest

Opis: Atsuko, która w dzieciństwie była świadkiem magicznego występu Shiny Chariot, postanawia stać się wiedźmą tak jak jej idolka. Zapisuje się do szkoły magii Luna Nova, po czym okazuje się, że jako jedna z nielicznych nie posiada magicznych umiejętności, które są konieczne do osiągnięcia celu, przez co często wpada w kłopoty. Czy dziewczyna taka jak Atsuko ma szansę stać się prawdziwą czarownicą?

Moje zdanie: Jest to właśnie jedna z tych mang po których nie można przestać się śmiać, a oderwanie się od historii jest naprawdę trudne. Główna bohaterka jest taka jaka powinna być - wesoła, pełna nadziei czy ...nieudolna. Otóż historia Atsuko "Akko" naprawdę mnie rozśmieszyła pokazując, że czasami chociaż sprawy idą beznadziejnie nie powinniśmy się poddawać i znaleźć w tym chociaż okruszek komizmu.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3292
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Little Witch Academia

Post autor: Alexandrus888 » ndz gru 23, 2018 3:44 pm

Oj tak! :mrgreen: Sam się zbierałem by dodać tytuł. Anime TV jak i OAV'ki były genialne. Co prawda pierwszy tomik już do mnie idzie z BD, ale bez wahania bym dublował. Jak o tym tytule mówią: "Harry Potter w wersji anime" :twisted:

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości