Devi ★ Rock

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy ten tytuł cię interesuje?

Tak
11
26%
Może
2
5%
Nie
30
70%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Online

Devi ★ Rock

Post autor: Kuroneko » ndz gru 16, 2018 11:51 am

Obrazek

Tytuł: Devi Rock
Alternatywne tytuły: Devil ★ Rock
Gatunek: akcja, fantasy, romans, shojo
Ilość tomów: 3 (zakończona)
Autor: Ringo Naki (Spica Aoki)
Wydawca: Akita Shoten

Opis: Piosenkarka Ayamo chce zostać legendą rocka. W tym celu przyłącza się do grupy o nazwie Devil Drive, która składa się z pięciu utalentowanych muzyków. Jednak oni mają tajemną misję - przeciwstawiają się organizacji Junki, która za pomocą ich demonicznych wojowników chce ukraść energię życiową publiczności. Pod hasłem No Music - No life Devil Drive nieustannie z nimi walczy.

Moje zdanie: Po okończeniu mangi tej autorki pt. Bara Kangoku no Kemono-tachi zapragnęłam zapoznać się z resztą jej prac. Na razie nie ma ich jeszcze zbyt dużo, więc zaczęłam od jej pierwszej. Po pierwsze uwielbiam kreskę autorki, jest naprawdę śliczna. Okładki też mnie fascynują. Sam opis może nie brzmi zbyt przekonująco (demony kradnący energię życiową), ale jestem pewna że zostanie ona przedstawiona w sposób interesujący i oryginalny.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Devi ★ Rock

Post autor: ninna » ndz gru 16, 2018 2:42 pm

Nie. Wszystko mnie w tym odstrasza: zarówno opis, jak i okładki. Może jakbym była 20 lat młodsza... :lol:. Ale w sumie nie zdziwiłabym się, gdyby Waneko to wydało. Ostatnio sporo u nich takich nieznanych 3-tomówek. Raz lepszych, raz gorszych.

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Devi ★ Rock

Post autor: ZenekPsychopata » ndz sty 02, 2022 5:23 pm

Zbyt dziecinne jak dla mnie.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości