Ningyo Ouji

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy ten tytuł cię interesuje?

Tak
14
70%
Może
3
15%
Nie
3
15%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Ningyo Ouji

Post autor: Kuroneko » czw lis 22, 2018 1:39 pm

Obrazek

Tytuł: Ningyo Ouji
Alternatywne tytuły: Mermaid Prince
Gatunek: fantasy, dramat, romans
Ilość tomów: 1
Status: zakończona
Twórca: Kaori Ozaki ("Kłamstwa bogów")
Wydawca: Hakusensha

Opis: Tytułowe opowiadanie rozgrywa się w Okinawie. Mugi jest zafascynowany syrenkami. Przedtem mieszkał w Tokyo, jednak przeprowadził się do miasteczka gdy jego siostra się ożeniła. Mugi spotyka dziewczynę o imieniu Madori, która musi się pogodzić z nową sytuacją rodzinną.

Tomik zawiera jeszcze dwa opowiadania.
"Śnieżny dzień" - bezdomny mężczyzna szuka wraz ze swoim synem schronienia w bibliotece.
“Ametsukigahara” - dziewczynę o imieniu Akari nic nie obchodzi. Ważna w jej życiu jest może jedynie przyjaciółka Fumika, która zawsze bała się chłopaków. Jednak Fumiko ma teraz chłopaka. Jak wpłynie to na ich przyjaźń?

Moja opinia: Lubię tematykę morza i syrenek, poza tym okładka bardzo mi się spodobała.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3286
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Ningyo Ouji

Post autor: Alexandrus888 » czw lis 22, 2018 8:06 pm

Bardzo lubię motywy z syrenami. + bardzo przyjemna kreska. Po pobierznym przejrzeniu skanów jestem na tak :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości