Lindbergh

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy ten tytuł cię interesuje?

Tak
14
67%
Może
2
10%
Nie
5
24%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Lindbergh

Post autor: Kuroneko » wt paź 23, 2018 6:03 pm

ObrazekObrazek

Tytuł: Lindbergh
Gatunek: fantasy, historyczne, przygodowe, shonen
Ilość tomów: 8
Status: zakończona
Twórca: Ahndongshik
Wydawca: Shogakukan

Opis: Sierota o imieniu Knit żyje ze swoją jaszczurką Plamo w kraju Eldura. Eldura jest otoczona stromymy przepaściami, więc jedyną metodą, żeby się stamtąd wydostać jest latanie. Jednak to jest zabronione. Knit jednak codziennie marzy o tym, jakie to uczucie wzbić się w niebo. Pewnego dnia do miasta wpada mężczyzna nazywany Shark. Przyleciał na stworzeniu zwanymi Lindbergh. Są one podobne do smoków, jednak nie mają skrzydeł. Do latania trzeba im zbudować mechaniczne skrzydła. Shark opowiada Knitowi o swoich przygodach i o świecie zewnętrzny. Czy Knitowi uda się spełnić swoje marzenie?

Moje zdanie: Podoba mi się klimat mangi. Chętnie poczytałabym więcej przygodówek fantasy w takim stylu.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Lindbergh

Post autor: KubciO » wt paź 23, 2018 6:16 pm

Przepiękne okładki. Naprawdę. Ja zawsze mówię"tak" fantasy. Opis bez szału, ale to tylko osiem tomów, więc może w miarę fajna historia bez przeciągania. Wolałbym, by to był seinen. Nie można mieć jednak wszystkiego.
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości