I’ve Became Able to Do Anything with My Growth Cheat, but I Can’t Seem to Get out of Being Jobless I’ve Became... [LN]

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Kupiłbyś/Kupiłabyś tę LN jeśli ukazałaby się w Polsce?

Tak
4
18%
Może
0
Brak głosów
Nie
18
82%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
KortezProPlayer
Posty: 83
Rejestracja: wt cze 19, 2018 9:54 am
Gender:
Status: Offline

I’ve Became Able to Do Anything with My Growth Cheat, but I Can’t Seem to Get out of Being Jobless I’ve Became... [LN]

Post autor: KortezProPlayer » pn wrz 03, 2018 2:11 pm

nojob-1.jpg
fbed6af39de064c0b2d477731eadf9ca.jpg
Tytuł japoński:
成長チートでなんでもできるようになったが、無職だけは辞められないようです
Seichou Cheat de Nandemo Dekiru you ni Natta ga, Mushoku dake wa Yamerarenai you desu
Tytuł alternatywny:
I’ve Became Able to Do Anything with My Growth Cheat, but I Can’t Seem to Get out of Being Jobless
Autor: Yousuke Tokino (Historia), Chiri (Rysunki)
Gatunek: Seinen, Akcja, Przygoda, Komedia, Fantasy, Świat Gry RPG, Przeniesienie (Isekai), Ecchi
Liczba tomów: 6+ (Ongoing)
Rok wydania: 2015 - ?
Japoński Wydawca: Shinkigensha, Syosetu
Manga: Tak
Anime: Brak
Zalecany Wiek: 16+

Opis:
Nasz bohater, Ichinosuke, nie przeszedł procesu rekrutacji w 100 firmach pod rząd. W drodze na kolejną rozmowę kwalifikacyjną zginął w wypadku. Po śmierci spotkał boginię i został przeniesiony do innego świata. Jednak tam okazało się, że jego przeznaczeniem jest pozostać bezrobotnym. W późniejszym czasie spotyka miłą strażniczkę Norm, napakowanego brodacza w sukience i długich włosach o imieniu Margaret, uważającym się za kobietę, dwójkę nieudolnych złodziejaszków i przepiękną białowłosą niewolnicę z rasy Białych Wilków.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony ndz lis 18, 2018 4:22 pm przez KortezProPlayer, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

I’ve Became Able to Do Anything with My Growth Cheat, but I Can’t Seem to Get out of Being Jobless I’ve Became... [LN]

Post autor: Yuriko » wt wrz 04, 2018 1:16 am

Tytuł bardzo oryginalny, co do mangi, nie znam i raczej jestem na nie, opis nie powala.

Awatar użytkownika
Skolopendrokot
Adept
Posty: 383
Rejestracja: ndz sie 27, 2017 8:38 am
Status: Offline

I’ve Became Able to Do Anything with My Growth Cheat, but I Can’t Seem to Get out of Being Jobless I’ve Became... [LN]

Post autor: Skolopendrokot » wt wrz 04, 2018 3:15 am

Za bardzo udziwnione. Jestem na nie.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

I’ve Became Able to Do Anything with My Growth Cheat, but I Can’t Seem to Get out of Being Jobless I’ve Became... [LN]

Post autor: Reviolli » wt wrz 04, 2018 7:45 am

Tytuł bardzo przyjemny i dobrze się go czyta.
Choć ma wady. OP bohaterów czasami przytłacza i po jakimś czasie pojawia się postać (z której perspektywy będzie dużo rozdziałów) która mocno mnie drażni.

W historii występuje jedno z lepszych trio komediowych. Ona, on i osioł. Serio.
Ja jestem na tak.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
KortezProPlayer
Posty: 83
Rejestracja: wt cze 19, 2018 9:54 am
Gender:
Status: Offline

I’ve Became Able to Do Anything with My Growth Cheat, but I Can’t Seem to Get out of Being Jobless I’ve Became... [LN]

Post autor: KortezProPlayer » wt wrz 04, 2018 7:46 pm

Yuriko pisze:
wt wrz 04, 2018 1:16 am
Tytuł bardzo oryginalny, co do mangi, nie znam i raczej jestem na nie, opis nie powala.
To light novel.
Polecam przeczytać chociaż początkowe rozdziały (dostępne jest polskie tlumaczenie) i dopiero potem ocenić (są krótkie, więc nie zajmie to dużo czasu).

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

I’ve Became Able to Do Anything with My Growth Cheat, but I Can’t Seem to Get out of Being Jobless I’ve Became... [LN]

Post autor: Yuriko » wt wrz 04, 2018 8:48 pm

KortezProPlayer pisze:
wt wrz 04, 2018 7:46 pm
Yuriko pisze:
wt wrz 04, 2018 1:16 am
Tytuł bardzo oryginalny, co do mangi, nie znam i raczej jestem na nie, opis nie powala.
To light novel.
Polecam przeczytać chociaż początkowe rozdziały (dostępne jest polskie tlumaczenie) i dopiero potem ocenić (są krótkie, więc nie zajmie to dużo czasu).
Mój błąd, sorka :D przeczytałam tylko opis, ale i tak samo to mnie nie zachęca tym bardziej, że znowu jest motyw przeniesienia bohatera do innego świata.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości