Laila to Shinitagari no Kemono

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy interesuje cię ten tytuł?

Tak
12
55%
Może
7
32%
Nie
3
14%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1170
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Laila to Shinitagari no Kemono

Post autor: Kuroneko » śr sie 29, 2018 1:10 pm

ObrazekObrazek

Tytuł: Laila to Shinitagari no Kemono
Alternatywne tytuły: Laila and the Beast of Death, Rairaa to Shinita Gari no Kemono, Lyla la bête qui voulait mourir (francuski),
Layla und das Biest, das sterben möchte (niemiecki)
Autor: Asato Konami
Rysunki: Ejiwa Saita
Wydawca: Kadokawa
Gatunek: dramat, fantasy, seinen
Ilość tomów: 4
Status: zakończona

Opis: Aaron jest potworem, który potrafi tylko zabijać. Layla jest córką jednej z dawnych ofiar bestii. I ostatnią deską ratunku dla Aarona.

Aaron od małego został szkolony na mordercę. Był traktowany bardziej jak zwierzę niż jak inteligentne stworzenie. Jedyną pociechą dla niego była książeczka o aniele o niebieskich oczach. Aaron nie potrafi zrozumieć ludzi i bezrozumnie zabija. Gdy spotyka Laylę, widzi w niej anioła z ulubionej opowieści. Zaczyna szkolić dziewczynę w sztuce zabijania. Przyświeca mu jeden cel - chce zginąć z rąk swojej uczennicy. Czy ich znajomość tak się właśnie skończy?

Moje zdanie: Fabuła jest bardzo interesująca, bohaterowie wielowymiarowi, a ich relacja ciekawa. Do tego manga jest krótka i ma ładną kreskę.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Laila to Shinitagari no Kemono

Post autor: Yuriko » czw sie 30, 2018 12:31 am

Opis mnie zaciekawił, jestem na tak.

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Laila to Shinitagari no Kemono

Post autor: Bukafo » wt wrz 04, 2018 10:13 am

Jestem bardziej na może, niż na nie, chociaż...
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości