Raise wa Tanin ga Ii

Zablokowany

Czy kupiłabyś/kupiłbyś mangę gdyby pojawiła się na naszym rynku?

Tak
15
58%
Może
4
15%
Nie
7
27%
 
Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
AkaiTsuruyo
Posty: 30
Rejestracja: pn lut 29, 2016 5:04 pm
Gender:
Status: Offline

Raise wa Tanin ga Ii

Post autor: AkaiTsuruyo » pt lip 13, 2018 10:47 am

Obrazek


Tytuł: Raise wa Tanin ga Ii
Autor: Konishi Asuka
Gatunek: dramat, romans, szkolne życie, seinen
Wydawca: Kodansha
Wydano: 2017
Ilość tomów: 2 (nadal powstaje)
Opis: Yoshino od zawsze była inaczej traktowana.Jej dziadek jest szefem największej mafii w Osace, więc wszyscy się jej boją i nigdy nie miała szansy mieć chłopaka. Pewnego dnia jej dziadek próbuje zapoznać ją z chłopakiem w jej wieku- Kirishimą: jest on inteligenty, miły i... wnukiem innego groźnego gangstera.Mimo wszystko postanawia zamieszkać z Kirishimą w Tokio i zaczyna się nim interesować, ale co zrobi, gdy dowie się, że jest nie tylko częścią mafii, ale także masochistą?

Dlaczego warto?: Z góry chciałabym powiedzieć,że nie mamy tu do czynienia z mangową wersją biczującego Greya.
Ogólnie fakt że jest masohistą, póki co nie odgrywa wielkiej roli między bohaterami(ma to raczej swój udział w jego aktywności w mafii). Co prawda po opisie zapowiada się na kolejny nudny romans szkolny z bad boyem, ale zapewniam was że to zupełnie co innego niż na to wygląda. Do czytania przyciągnęła mnie kreska, która skojarzyła mi się trochę z Hellsingiem i sięgnęłam(aby nie zmylić tym zdaniem, chodzi mi tylko o kreskę, nie fabułę). Nie żałuję i dlatego postanowiłam wstawić mangę na forum ^^

Obrazek

xIstotkaNocyx
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 12, 2018 2:28 pm
Gender:
Status: Offline

Raise wa Tanin ga Ii

Post autor: xIstotkaNocyx » pt lip 13, 2018 4:50 pm

"Po GTO Waneko kilkukrotnie sygnalizowało, że japoński gigant się do nich czymś zraził i dalsza współpraca jest znacznie utrudniona przechodząca w niemożliwą. I mimo, że Waneko w przeszłości wydało wiele tomików z tego wydawnictwa (przecież zaczynali Michaelem, potem GTO, Kindaichi, Love Hina, Mars), to ostatnie licencje stamtąd dostali w 2004 roku. 8 lat, w ciągu których wydali mangi chyba wszystkich liczących się wydawnictw, poza tym jednym." Wpis uzytkownika Faust pod pytaniem o sankareę więc raczej nie warto sobie robić nadzieji może jakiej inne wydawnictwo się za to zabierze Ale Waneko na 99% nie przetłumaczy

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Raise wa Tanin ga Ii

Post autor: Meliona » pt lip 13, 2018 5:04 pm

xIstotkaNocyx, Stare dzieje :wink: W ofercie Waneko ponownie zaczęły pojawiać się mangi od Kodanshy.
Obrazek

Awatar użytkownika
sano2
Adept
Posty: 179
Rejestracja: sob lis 20, 2021 10:43 pm
Gender:
Status: Offline

Raise wa Tanin ga Ii

Post autor: sano2 » pt sty 27, 2023 9:16 pm

Do zamknięcia. Mangę wyda u nas Studio JG.
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość