Super lovers

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Czy chcecie by manga super lovers byla wydawana w polsce?

Tak
53
44%
Nie
62
51%
Moze
6
5%
 
Liczba głosów: 121

MangoYaoiYuriZjeb
Status: Offline

Super lovers

Post autor: MangoYaoiYuriZjeb » pn lip 02, 2018 5:19 pm

autor : Miyuki Abe
ilość tomów : 11
gatunki : yaoi, comedy, romantic
opis :
Haru nagle zostaje zmuszony by pojechać do Kanady i odwiedzić swoją matkę, Haruko. Ta z miejsca przedstawia mu Rena i zmusza, by jej starszy syn przystosował go do życia. Chłopak niechętnie podejmuje się tej misji, ale po pewnym czasie ta dwójka staje się nierozłączna. Niestety wakacje szybko się kończą i trzeba się rozstać, jednak Haru przed powrotem do Japonii obiecuje coś Renowi. Co to za obietnica? Czy Haru będzie w stanie jej dotrzymać? Zobaczcie sami, ale pamiętajcie - przeznaczenie lubi rzucać kłody pod nogi...

Jak to zwykle jest yaoi to dosyć luźna manga mimo iż ten tytuł zawiera troszkę poważne tematy. Przechodząc, przesłodzona urokiem bohaterów historyjka. Bardzo przyjemnie oglądało mi się anime i szybko leciało. przyjemna historia, ładna kreska i moim zdaniem może zapaść w pamięć.
Okładki też kradną serduszka, przynajmiej moje >~<

Przepraszam jeśli czegoś zapomniałam, albo coś się pokręciło ale brałam wszystko z wikipedii >~<
Ostatnio zmieniony wt lip 03, 2018 1:09 am przez MangoYaoiYuriZjeb, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Kuroneko » pn lip 02, 2018 6:02 pm

Jestem na tak, bo choć mangi nie czytałam, kreska i okładki bardzo mi się podobają! Słyszałam głównie pozytywne opinie o tej mandze, a opis brzmi nieźle. A tak wyglądają okładki:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5405
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Yuriko » pn lip 02, 2018 7:26 pm

Jestem na tak, aczkolwiek nie wiem, czy by się ten tytuł u nas sprzedał, bo shota i dłuższe yaoice się gorzej sprzedają, ale mimo wszystko chciałabym mieć SL na mojej półeczce :D

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Meliona » pn lip 02, 2018 8:08 pm

Manga z hebefilią i w sumie poniekąd też incestem. Do tego głupia jak but. Ja odpadam :lol:
Obrazek

MangoYaoiYuriZjeb
Status: Offline

Super lovers

Post autor: MangoYaoiYuriZjeb » wt lip 03, 2018 1:01 am

Yuriko pisze:
pn lip 02, 2018 7:26 pm
Jestem na tak, aczkolwiek nie wiem, czy by się ten tytuł u nas sprzedał, bo shota i dłuższe yaoice się gorzej sprzedają, ale mimo wszystko chciałabym mieć SL na mojej półeczce :D

Właśnie dlatego raczej nikt się tą mangą do przetłumaczenia nie zainteresował. Dłuższe serie yaoi są bardzo często rzadko kupowane (chyba, że podbija serca nie tylko związkami homo jak np. Love stage) więc po co inwestować w ich tłumaczenie:P mimo to byłby to jeden z tytułów który kupiłabym od razu po wejściu:P

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5405
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Yuriko » śr lip 04, 2018 11:29 am

MangoYaoiYuriZjeb pisze:
wt lip 03, 2018 1:01 am
Yuriko pisze:
pn lip 02, 2018 7:26 pm
Jestem na tak, aczkolwiek nie wiem, czy by się ten tytuł u nas sprzedał, bo shota i dłuższe yaoice się gorzej sprzedają, ale mimo wszystko chciałabym mieć SL na mojej półeczce :D

Właśnie dlatego raczej nikt się tą mangą do przetłumaczenia nie zainteresował. Dłuższe serie yaoi są bardzo często rzadko kupowane (chyba, że podbija serca nie tylko związkami homo jak np. Love stage) więc po co inwestować w ich tłumaczenie:P mimo to byłby to jeden z tytułów który kupiłabym od razu po wejściu:P
Love Stage nie było takie długie, a SL nie wiadomo na ilu się zakończy. W Polsce nie zauważyłam, żeby ta seria miała jakieś super grono fanów, często się spotykałam z negatywnymi opiniami, aczkolwiek sama mam pozytywne uczucia co do mangi ^_^

Hrabiaphantomhive75
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 12, 2019 10:49 am
Gender:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Hrabiaphantomhive75 » wt lis 12, 2019 10:52 am

Cholerka, jeżeli nie wydacie jej, sam ją przetłumaczę, czekam na nią już od paru lat ;.;
Anime i manga, kultura japońska, na tym skupiam moją codzienność.

Ale RIREN to miłość, życie, esencja mojego istnienia!

❤️🌺❤️

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Akiho » wt lis 12, 2019 12:39 pm

Hrabiaphantomhive75 pisze:
wt lis 12, 2019 10:52 am
Cholerka, jeżeli nie wydacie jej, sam ją przetłumaczę, czekam na nią już od paru lat ;.;
Hmm cóż... Powodzenia w tłumaczeniu :) Porzuć nadzieję, bo nie sądzę by to zostało wydane. Dla mnie SL jest dosyć słabym tworem, anime ledwo udało mu się obejrzeć pierwszy sezon a za drugi ledwie jeden odcinek skończyłam. Nie wciągnęło mnie to w żaden sposób, choć początek był całkiem niezły.
Obrazek

Hrabiaphantomhive75
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 12, 2019 10:49 am
Gender:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Hrabiaphantomhive75 » wt lis 12, 2019 1:04 pm

No, skoro nie zostało zlicencjonowane przez żadne wydawnictwo, niedługo się za to wezmę. Na razie mam inny projekt, więc nie za bardzo, ale kiedy skończę, czemu nie 💁🏻‍♂️
Anime i manga, kultura japońska, na tym skupiam moją codzienność.

Ale RIREN to miłość, życie, esencja mojego istnienia!

❤️🌺❤️

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1370
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Koichi » wt lis 12, 2019 6:49 pm

Kreska jest przepiękna, ale to chyba wszystko co mi się w tej mandze podoba. Sorry, ale nie dałem rady przebrnąć ani przez mangę, ani nawet przez anime, bo jakoś tak niezręcznie mi się na to patrzyło. Historia ogólnie ma potencjał i gdyby ten chłopiec był trochę starszy, to może dałbym temu szansę, ale tak, to nie, dzięki. :angel:

LillyMya
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 12:29 pm
Status: Offline

Super lovers

Post autor: LillyMya » pt sty 17, 2020 12:33 am

Kocham tą mangę. Wiem, że szansa na wydanie w Polsce jest niewielka, ale warto mieć nadzieję. Od razu bym kupiła.

Xnatix
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 01, 2020 8:20 pm
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Xnatix » pn cze 01, 2020 8:32 pm

Jestem zdecydowanie na tak. Mam nadzieję, że zostanie kiedyś wydana❤️

Rey_Sora
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 19, 2020 8:59 am
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Rey_Sora » czw lis 19, 2020 9:26 am

Uwielbiam anime i mam nadzieję że będę mogła kupić kiedyś mangę!

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: ZenekPsychopata » pt sty 22, 2021 1:27 pm

Ten romans, w którym jeden z głównych bohaterów wygląda jak shota? Już widzę, jak Waneko pali się do wydania takiego yaoica. :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Monsterlight » pt sty 22, 2021 1:30 pm

Już się pogodziłam z tym, że nigdy nikt tego nie wyda xd A szkoda, brałabym.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Meliona » pt sty 22, 2021 1:37 pm

ZenekPsychopata pisze:
pt sty 22, 2021 1:27 pm
Ten romans, w którym jeden z głównych bohaterów wygląda jak shota? Już widzę, jak Waneko pali się do wydania takiego yaoica. :lol:
Nie tylko wygląda xD
Obrazek

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: ZenekPsychopata » pt sty 22, 2021 4:03 pm

Meliona pisze:
pt sty 22, 2021 1:37 pm
ZenekPsychopata pisze:
pt sty 22, 2021 1:27 pm
Ten romans, w którym jeden z głównych bohaterów wygląda jak shota? Już widzę, jak Waneko pali się do wydania takiego yaoica. :lol:
Nie tylko wygląda xD
Przeczytałam opisy i on niby ma 16 lat. 8-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: Kocurzyca » pt sty 22, 2021 11:37 pm

Na początku mangi ma mniej. Nie pamiętam ile dokładnie, bo czytałam mangę raz i szybko ją porzuciłam bo była beznadziejna, ale o ile mnie pamięć nie myli, to jak Ren się przeprowadził do Haru to miał koło 15 lat? No i oni są rodzeństwem adoptowanym. W sensie o ile pamiętam to Ren był oficjalnie wadoptowany do rodziny jako młodszy brat Haru. No i oni mają różne NSFW sytuacje jak Ren ma 15-17 lat a Haru 22+ co jest kinda gross imo :P

Tyle z mojej pamięci o tej mandze.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
KAWAIILOVE
Wtajemniczony
Posty: 588
Rejestracja: śr lis 27, 2019 12:08 pm
Gender:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: KAWAIILOVE » sob sty 23, 2021 7:03 pm

Mnie już odpycha sam zamysł osadzenia historii.
Młody dorosły romansuje z dzieciakiem - atfu. :x
Nie dla mnie takie yaoice, a różne się czytało...
Może być różnica wieku duża (np Staromodna Babeczka), ale w takiej sytuacji proszę żeby postacie były 18+ (wtedy droga wolna).
Tu, ja odpadam i nic by mnie nie zmusiło aby kupić/przeczytać mangę czy obejrzeć anime w całości. Clipy na YouTube stanowczo mi wystarczyły.

avensis
Posty: 10
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:19 pm
Gender:
Status: Offline

Super lovers

Post autor: avensis » wt sty 26, 2021 1:19 pm

Osobiście nie jestem wielkim fanem tej manga

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości