Sekai Kara Neko ga Kieta Nara

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy kupił(a)byś ten tytuł, gdyby wyszedł na polskim rynku

Tak
15
63%
Nie
7
29%
Może
2
8%
 
Liczba głosów: 24

Otai
Status: Offline

Sekai Kara Neko ga Kieta Nara

Post autor: Otai » ndz maja 20, 2018 7:11 pm

Kiedy już myślałam, że wrzuciłam wszystkie moje "kocie" faworyty w propozycje przypomniałam sobie o jeszcze jednym ;)

Obrazek
Tytuł: : Sekai Kara Neko ga Kieta Nara ("Gdyby koty zniknęły z tego świata")
Wydawnictwo: Hakusensha
Wydany: 2013
Liczba tomów: 4
Status: ukończona
Gatunek: shoujo, dramat, romans, elementy komediowe, elementy fantastyki, okruchy życia
Autor: Kawamura Genki (autor oryginalnej powieści), Yukinoshita Rose (rysunki)

Opis: Główny bohater, 30-letni listonosz, idzie do lekarza ze względu na uciążliwe bóle głowy. Dowiaduje się, że ma guza mózgu i nie zostało mu zbyt wiele czasu do życia. Pojawia się przed nim diabeł i zaczyna go kusić - przedłuży jego życie, jeśli odda jeden element ze swojego życia. Początkowo bohater przeżywa różne scenariusze - w jednej wersji nie posiada telefonu, w innej nie pamięta swojej dziewczyny, w kolejnej nie interesuje się filmami, nie ma zegarka, nie ma ojca... I tak przed jego oczami przewijają się różne scenariusze, w których czegoś brakuje w jego życiu... Historia o konflikcie pewnego człowieka - wybrać swoje własne życie, czy coś, co na nie wpłynęło...

Ode mnie: z chęcią przeczytałabym powieść/light novel (sama nie wiem jak to kategoryzować), bo bardzo podobał mi się film na jej podawie. Wydaje mi się, że jednak większa szansa byłaby na mangę jeśli już... dlatego wersją mangową też nie pogardzę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości