Ojisama to Neko

Zablokowany

Czy kupił(a)byś ten tytuł, gdyby wyszedł na polskim rynku

Tak
29
78%
Nie
7
19%
Może
1
3%
 
Liczba głosów: 37

Otai
Status: Offline

Ojisama to Neko

Post autor: Otai » pt maja 18, 2018 11:08 pm

Obrazek

Tytuł: : Ojisama to Neko
Wydawnictwo: Square Enix
Wydany: 2017
Liczba tomów: 1+
Status: wychodzi
Gatunek: okruchy życia
Autor: Umi Sakurai

Opis: Historia o kocie, którego nikt nie chciał przygarnąć ze sklepu/schroniska, bo był brzydki i starszym panu, który wybrał właśnie jego. Bardzo ciepła historia o leczeniu samotności.

Ode mnie: Z tego co zrozumiałam główny bohater ludź miał rodzinę, której teraz już nie posiada i postanowił przygarnąć zwierzę. Wybrał kota, którym mimo, że nie ma pojęcia jak się opiekować, to daje mu wiele miłości. Kot natomiast nie wierzył już w to, że ktoś go przygarnie, jest pełen kompleksów, ale w nowym domu odnajduje to, czego tak zawsze pragnął. Są rozdziały z perspektywy obydwu bohaterów i uważam, że jest to wyjątkowa historia, między innymi ze względu na wiek i doświadczenie głównego bohatera - nie często spotykamy się z tego typu protagonistą, a młodsi nie będziemy

Gwathgor
Status: Offline

Ojisama to Neko

Post autor: Gwathgor » pt maja 18, 2018 11:38 pm

Jakiś czas temu przypadkiem trafiłam na fragment tej mangi, który mimo niewielu dał radę mnie nieźle wzruszyć. Brałabym bez zastanowienia, nawet jeśli ciąg dalszy by już tak do mnie nie trafił (a mam nadzieję, że jednak by trafił), to dla samego tego początku ^^

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Ojisama to Neko

Post autor: ninna » ndz maja 20, 2018 2:30 pm

Przejrzałam parę rozdziałów i jestem bardzo na tak :D. Zapowiada się świetnie.

Szarlotka
Posty: 54
Rejestracja: pn cze 18, 2018 2:06 pm
Gender:
Status: Offline

Ojisama to Neko

Post autor: Szarlotka » pt paź 19, 2018 1:08 am

Już pierwszy rozdział mnie wzruszył a następne podbiły moje serce jeszcze bardziej. Na pewno bym kupiła :D

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości