Gokushufudou

Zablokowany

Czy po wydaniu tej mangi w Polsce, zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
6
50%
Nie
4
33%
Może
2
17%
 
Liczba głosów: 12

Otai
Status: Offline

Gokushufudou

Post autor: Otai » pt maja 18, 2018 10:58 pm

Nie do końca byłam pewna, czy zakładać temat o tej mandze, bo to w sumie webtoon i świeżynka, ale z drugiej strony niejeden webtoon został wydany w wersji papierowej, nawet w Polsce :)

Obrazek

Tytuł: : Gekushufudou/The Way of the House Husband
Wydawnictwo: Shinchosha
Wydany: 2018
Liczba tomów: 1+
Status: wychodzi
Gatunek: seinen, okruchy życia, komedia
Autor: Oono Kousuke
Oryginalny webtoon

Opis: Nieśmiertelny Tatsu to były yakuza, przy wypowiadaniu jego imienia nadal wszystkich oblewa zimny pot. Pewnego dnia jednak zniknął... Co się z nim stało? Zakochał się w kobiecie pracującej i się ożenił, porzucając swoje dawne życie i nawyki. Skoro żona utrzymuje dom finansowo dzięki swojej karierze, on postanawia być... "gospodynią" domową. Czy jego umiejętności z poprzedniego życia pomogą mu w walce na przecenach? Czy odnajdzie się w nowej rzeczywistości? Co na to koledzy, którzy widują go na mieście?

Ode mnie: Wiem, że może jeszcze trochę za wcześnie, żeby zakładać temat, ale z drugiej strony bardzo chciałam zwrócić uwagę na ten tytuł - dawno się na niczym tak nie ubawiłam, jak na tych kilku rozdziałach :)
Ostatnio zmieniony ndz maja 20, 2018 10:47 am przez Otai, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2877
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Gokushufudou

Post autor: Canis » sob maja 19, 2018 10:21 am

Brzmi całkiem interesująco. Poczekam aż wyjdzie więcej rozdziałów, wtedy oddam swój głos.

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości