Koi to Uso

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy ten tytuł cię interesuje?

Tak
28
49%
Może
8
14%
Nie
21
37%
 
Liczba głosów: 57

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Koi to Uso

Post autor: Kuroneko » pn mar 26, 2018 12:22 pm

ObrazekObrazek

Tytuł: Koi to Uso
Alternatywne tytuły: Love and Lies
Autor: Musawo
Wydawnictwo: Kodansha
Tomy: 7+
Rodzaj: dramat, komedia, romans, sci fi, shonen, szkoła
Anime: tak

Opis: Kłamstwa są zabronione. Lecz miłość dopiero jest zakazana.

W niedalekiej przyszłości z ukończeniem 16 roku życia zostanie wybrany każdemu przez program państwowy przyszły partner. Z jednej strony ludzie nie mają już możliwości wyboru, z drugiej strony nikt nie musi się stresować właściwem wyborem.

Yukari Nejima ma 15 lat. Ma wrażenie, że nic nie zrobi ze swojego życia. W niczym nie jest wybitna. Co się stanie, gdy wbrew panującym zasadom się zakocha?

Moje zdanie: Jak dla mnie ciekawy temat. Czytałam już książki z podobnym pomysłem i mi się podobały, dlatego też chętnie bym widziała mangę o podobnym temacie. Kreska jest ładna.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Ayumi-chan
Posty: 26
Rejestracja: pn maja 28, 2018 7:04 pm
Gender:
Status: Offline

Koi to Uso

Post autor: Ayumi-chan » śr lip 25, 2018 6:30 pm

anime bardzo mi podobało manga to pozycja obowiązkowa na mojej półce

Nerea
Status: Offline

Koi to Uso

Post autor: Nerea » pt lip 27, 2018 5:13 pm

Anime nie obejrzałam do końca, bohaterowie za bardzo mnie irytowali. Kreska mangi bardzo mi się podoba (wielbię długie rzęsy Nisaki :wink: ), ale nie zdecydowałabym się na tę pozycję.

Nebson_n
Status: Offline

Koi to Uso

Post autor: Nebson_n » wt kwie 16, 2019 7:19 pm

Anime było ładne, no ale nie szczególnie dobre, ze względu na zaprzepaszczoną przez bohaterów historię. A manga? No kreska przyznam ładna, ale co po ładnej kresce skoro do fabuły zostaje wiele do życzenia. Dla mnie pozycja bardzo ryzykowna, bo jednak osoby lubiące się w tematyce shojo i trochę haremu mogą się nią zainteresować, ale mimo wszystko odbiorcy bardziej wymagający, może i skuszą się pierwszy tom z ciekawości, ale nie sądzę by brnęli w to dalej.
Z własnego doświadczenia wiem, że ładna kreska potrafi oszukać, a potem kończy się na tym, że pieniądze, które można było wydać na coś dobrego, zostają po prostu wyrzucone w błoto :/
► Pokaż Spoiler

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości