Man in the Window

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy interesuje cię ten tytuł?

Tak
9
56%
Może
3
19%
Nie
4
25%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Man in the Window

Post autor: Kuroneko » wt gru 19, 2017 3:00 pm

ObrazekObrazek

Autor: Masatoki i Anajiro
Liczba tomów: 2
Status: kontynuowana (prawdopodobnie zakończy się na 3 tomach)
Wydawca: Square Enix
Gatunek: mystery, seinen
Na podstawie niedostępnego już webcomic.

Opis: 16-letni uczeń Takagi Shūhei chce w przyszłości studiować medycynę w Tokio. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość od przyjaciółki z dzieciństwa Ayaka, w której się podkochiwał, że ma zapukać w okno na przeciwko księgarni Doi. Chłopak jest ciewkawy, co się stanie, więc słucha jej rady. Spojrzenie przez owe okna zmienia jednak całe jego życie.

Po drugiej stronie okna widzi zaniedbanego młodego mężczyznę. Ten mężczyzna zdaje się wiedzieć wszystko o Shuuhei. On twierdzi, że jest Shuuheiem trzy lata starszym od teraźniejszego. Przepowiada niedowierzającemu Shuuhei, że jego życie będzie totalną porażką. Nie dostanie się na wymarzone studia, a Ayaka zostanie zomordowana.

Shuuei postanawia zmienić swój los. Na początku nie wierzy obcemu, jednak ten przepowiada mu liczby lotto oraz przyszłe samobójstwo gwiazdy. Gdy celebrytka w tym samym dniu skacze z dachu, chłopak musi uwierzyć w absurdalną opowieść nieznajomego. Czy zdoła uciec przed przeznaczeniem?

Moje zdanie: Pomysł Ja z przyszłość, jest oryginalnie przedstawiony i bardzo mnie zaciekawił. Manga zajmuje się konsekwencjami dzisiejszych decyzji na przyszłość.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości