Suzuki-san wa Tada Shizuka ni Kurashitai

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy interesuje cię ten tytuł?

Tak
10
53%
Może
3
16%
Nie
6
32%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1168
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Suzuki-san wa Tada Shizuka ni Kurashitai

Post autor: Kuroneko » wt gru 19, 2017 1:47 pm

Obrazek

Znaczenie tytułu: Suzuki chce tylko prowadzić spokojne życie
Autor: Hirohisa Satou
Liczba tomów: 3
Status: zakończone
Wydawca: Takuma Shoten
Gatunek: dramat, seinen

Opis: Po śmierci ojca 10-letni Jinsuke mieszka z matką w małym apartamencie. Matka choć nie ma dużo czasu dla syna stara się umożliwić mu szczęśliwe życie. Urodziny Jinsuke miały być dla niego pięknym dniem, lecz obracają się w koszmar, który zmieni jego życie. Jego matka zostaje przed jego oczami zamordowana. Ma to związek z przeszłością rodziny. W ostatniem chwili chłopca ratuje sąsiadka, Suzuki. Kobieta okazuje się być płatnym zabójcą. W trakcie ucieczki Suyuki po raz pierwszy musi opiekować się innym człowiekiem.

Moja opinia: Fabuła zapowiada się bardzo interesująco, okładki przyciągają wzrok.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3297
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Suzuki-san wa Tada Shizuka ni Kurashitai

Post autor: Alexandrus888 » wt gru 19, 2017 2:41 pm

Opis kojarzy mi się z Leonem Zawodowcem z odwróconymi płciami, a to dobry znak. Brałbym :)
Ostatnio zmieniony wt gru 19, 2017 4:50 pm przez Alexandrus888, łącznie zmieniany 1 raz.

Gwathgor
Status: Offline

Suzuki-san wa Tada Shizuka ni Kurashitai

Post autor: Gwathgor » wt gru 19, 2017 3:46 pm

O, widzę nie tylko ja mam skojarzenia z Leonem xD W sumie krótka rzecz, zaryzykowałabym te trzy tomy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości