Kono Sekai no Katasumi ni

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy interesuje cię ten tytuł?

Tak
12
67%
Może
2
11%
Nie
4
22%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Kono Sekai no Katasumi ni

Post autor: Kuroneko » sob lis 18, 2017 12:07 pm

ObrazekObrazekObrazek

Tytuł: In This Corner of the World
Autor: Fumiyo Kouno
Wydawca: Futabasha
Gatunek: dramat, historyczne
Ilość tomów: 3 (lub 2 tomy w formacie Bunkoban)
Status: zakończona
Anime: tak

Opis: W madze przedstawione są sceny życia codziennego mieszkańców Japonii w latach 1940-tych. Jest to czas drugiej wojny światowej. W mieście Kure (niedalego Hiroshimy) pewno rodzina przeżywa dramat. Po ślubie Suzu przeprowadza się do Kure, do nowej rodziny. Powoli przystosowuje się do nowego życia.

Moja opinia: Interesują mnie historyczne mangi, a ta w dodatku ma ładne okładki i jest stosunkowo krótka. Wersja anime zdobyła liczne wyróżnienie, więc chętnie sięgnę też po mangę.
Ostatnio zmieniony sob lis 18, 2017 12:18 pm przez Kuroneko, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Glandire
Status: Offline

Kono Sekai no Katasumi ni

Post autor: Glandire » sob lis 18, 2017 12:13 pm

O, bardzo lubię czasem poczytać takie życiowe klimaty. No i seria jest krótka więc na pewno bym się pokusiła.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2963
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Kono Sekai no Katasumi ni

Post autor: ninna » sob lis 18, 2017 1:14 pm

Rozważałam kupno angielskiej wersji ale najpierw chciałabym zobaczyć film. Gdyby wyszło po polsku, kupiłabym w ciemno. Jestem na tak.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości